Walking Dead'in Usta Oyuncusu Scott Wilson Yaşamını Yitirdi!

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
TWD-S4-Scott-Wilson-Interview-560.jpg

AMC dizisi The Walking Dead'in usta oyuncusu Scott Wilson 76 yaşında yaşamını yitirdi. 50 yıllık oyunculuk kariyeriyle Hollywood'un en saygın oyuncularından biri olan Scott Wilson, 2010 ile 2014 yılları arasında The Walking Dead dizisinde Hershel Greene karakterini canlandırmıştı. Bir süredir kanserle mücadele eden Wilson'ın ölümü, sanatçının Twitter hesabından duyuruldu.

The Walking Dead dizisine 2. sezonla dahil olup Hershel karakterini canlandıran Scott Wilson dizinin 9. sezonunda son kez görünecek. Yapımcılar, Wilson’lı sahnelerin çekildiğini açıkladılar.

Do4w4pWXkAEKTnT.jpg

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
TWD-S4-Scott-Wilson-Interview-560.jpg

AMC dizisi The Walking Dead'in usta oyuncusu Scott Wilson 76 yaşında yaşamını yitirdi. 50 yıllık oyunculuk kariyeriyle Hollywood'un en saygın oyuncularından biri olan Scott Wilson, 2010 ile 2014 yılları arasında The Walking Dead dizisinde Hershel Greene karakterini canlandırmıştı.

Bir süredir kanserle mücadele eden Wilson'ın ölümü, sanatçının Twitter hesabından duyuruldu.

Do4w4pWXkAEKTnT.jpg

dizide öldüğü bölüm çok üzülmüştüm gerçek hayatta ölmüş olması o kadar üzücü gelmedi bana toprağı bol olsun :)

aman kızlarına bişey olmasında :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Moderatörün son düzenlenenleri:

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
Nur içinde yatsın. Öldüğü bölüm The Walking Dead’in belki de en iyi bölümüydü. O yüzden unutmak imkansız. Demek seyircileri yeni sezonda flashbackler bekliyor. Ben hala 8x2’deyim devam edebilir miyim bilmiyorum. Geçmişe dönecekleri için heyecanlandım biraz. Dizide ışık var. :A

@Çiğdem- izlemeyi düşünüyor musun son sezonu? Bir hafta kaldı başlamasına. :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
dizide öldüğü bölüm çok üzülmüştüm gerçek hayatta ölmüş olması o kadar üzücü gelmedi bana toprağı bol olsun :)

aman kızlarına bişey olmasında :)

Diziyi izliyor musun. :A Harun gelince sınav yapacakmış sana. :A @Çiğdem-

ne sınavı yapacakmış lady gaga son sezonu izlemedim onu @Harunnn60 da izlemedi benden fazlası yok eksiği var ben onu sınava tutarım anca :) TWD son sezonu için izleyeceğimiz site bulacaktınız ne oldu o iş @Forumdash @MasacRE- @Çiğdem- ne oldu o iş ?
aman ha tek çözüm torrent demeyin isyan çıkar :)

Nur içinde yatsın. Öldüğü bölüm The Walking Dead’in belki de en iyi bölümüydü. O yüzden unutmak imkansız. Demek seyircileri yeni sezonda flashbackler bekliyor. Ben hala 8x2’deyim devam edebilir miyim bilmiyorum. Geçmişe dönecekleri için heyecanlandım biraz. Dizide ışık var. :A

@Çiğdem- izlemeyi düşünüyor musun son sezonu? Bir hafta kaldı başlamasına. :D

Nur içinde yatsın Hershel reis. :(
Dizide öldüğü bölümden sonra bozmuştu TWD :( Allah rahmet eylesin :(

Son sezonun ilk yarısını izlemiştim 7-8 bölümüm kalmıştı sanırım yeni sezon başlamadan izleyecem @mrt-06 :Z

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Dizide öldüğü bölümden sonra bozmuştu TWD :( Allah rahmet eylesin :(

Son sezonun ilk yarısını izlemiştim 7-8 bölümüm kalmıştı sanırım yeni sezon başlamadan izleyecem @mrt-06 :Z
bunun sarışın olan kızı beth de ölmüştü dizide hüngür hüngür ağlamıştım:) allah onlardan alıp maggie me uzun hayat vermiştir umarım :)

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Moderatörün son düzenlenenleri: