Vikings'in Geri Dönüş Tarihi Belli Oldu!

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
sürgünüm yeni bir haber konusu açtı

Vikings'in Geri Dönüş Tarihi Belli Oldu!

Cr6nqAFW8AEv-2k.jpg

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de ilgiyle izlenenen ABD’nin History Channel kanalında yayınlanan tarihi dram dizisi Vikings'in ne zaman geri döneceği belli oldu.

21 Nisan'da ekrana gelen ''The Last Ship'' isimli bölümün ardından araya giren dizi, sezonun geriye kalan 10 bölümünü tamamlamak için 30 Kasım'da ekranlara geri dönecek.

Bu arada dizinin günü ve saati değişti. Perşembe 10’dan Çarşamba 9’a çekilmiş.

Yapımcılığını ve senaristliğini Michael Hirst’ün üstlendiği, başrollerini Travis Fimmel, Katheryn Winnick ve Clive Standen gibi isimlerin paylaştığı Vikings, reytingleriyle kanalını son derece memnun etmeyi başarıyor.

Orijinal formatta oku

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Çok ara verdi ya, sezonun içindeki ara dediğin 2 ay falan sürer bunlar bildiğin yeni sezon gibi ara verdiler.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
History çok amatörce iş yapıyor. Yeni sezon dediğin Eylül'den sonra başlar. Bir sezon içinde bir tam sezon yayınlamak yerine iki yarım sezon yayınlayacaklar.

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Lagertha'mın güzel yüzünü görmeyi özledim. :love1: Aslaug'un canı cehenneme.

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Yetiştim neyse ki yeni bölümlere ama bunun yerine sezon finali ve yeni sezon yapmaları daha iyi olurmuş. Ki sezon arası final bölümü bildiğin sezon finali gibiydi içeriği düşünülünce. Neyse biz yine de izleriz yeter ki kalite düşmeden devam etsin. :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Banada çok amatörce geldi bu olay. Ara hem çok uzun sezon arası gibi değil hemde arayı yanlış dönemde verdiler. Kışın sezon arası verip yazın uzun ara vermeleri gerekirdi.:)

3. sezondan sonra seyir keyfi düştü benim açımdan. O sebeple devam edemeyebilirim 4. sezona. Zaten Marcialı kızda öldü. Dizi de beni çeken bir şey kalmadı.

İzleyene iyi seyirler.

FaJi

Banlı
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195
Daha geç başlasaydı izlediğim bölümleri unutacaktım :D Bu sezon Ragnar'a elveda diyeceğiz sanırım