Diğer Vikings - 5.Sezon Yorumları

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,474
Puanı
1,061
O kim bilmiyorum ama yine tuhaf birine benzetmişsindir :A :A :A

Vikings in başrolü kadın her sezon 2-3 parlak götürüyor bu sezon da hızlı başladı sizin gibi adı çıkacak :(
lagertha.jpg

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,474
Puanı
1,061
Senin gibi @destere'yle yatakta sevişirken @Çiğdem-'e yakalandığınızda hem yatakta hem forumda kaybedenler ben olmadım çok şükür. :A

Sıkıştır @xemrexxx i :A Hak etti .:Z

Ragnar'dan sonra pek tadı kalmadı ama Lagertha için de olsa merak ediyor insan yeni sezonu:/

Son bölümden sonra çok aklımda kalmamış ama dizinin başladığı haberi kulağıma geldi. Nasıl olmuş izleyince anlayacağız. :A

@xemrexxx @destere konu burada, yeni konu açtırmanıza gerek yok hogathaya :A

Sen bunda günceldeydin değil mi, bir GoT bir de bunu güncel izliyorsun diye kalmış aklımda :A

Anca @cookies hakkından geliyor @serhatt ın :F Aç müziğini gel ayoll :A :A :A

oylar floki ye arkadaşlar :X @destere @Harunnn60
FB_IMG_1543865527586.jpg

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
5x11

5B'nin ilk bölümünü an itibarıyla bitirmiş bulunmaktayım. Ragnar'ın ölümünden sonra eski tadını alamadığım dizi yine de kendini izletiyor diyordum ve hala diyorum. Kardeşler arasındaki rekabet 5B'de iyice doruğa çıkacak. Bunu fragmanlarda görmüştük. Kan ve vahşet yine kol gezecek gibi duruyor. 5A'nın son kısımlarındaki kötü bölümleri bize unutturmaları gerekiyor. Savaş olacaksa da mantıklı ve güzel savaşlar olmalı. Sadece kuru gürültü ve kan olmamalı.

İlk bölüm 5x10 sonrası durumu anlatması açısından gerekli bir bölümdü. Kattegat el değiştirmiş karakterler çizecekleri yolu düşünüyor. Lagertha düşmüş ve çökmüş. Stili falan değişmiş. Sanırım bu sezon onu son görüşümüz olacak. Bjorn ve tayfası İngiltere'ye gitti. Orada ilginç bölümler olacaktır, fragmanlarda da güzel belirtiler vardı buna dair. Lagertha Ubbe Bjorn'ü çok farklı şeyler bekliyor. Alfred de değişik kafa yapısına sahip bir kral. Bakalım neler olacak.

Ivar ise yine fragmanlarda bambaşka bir boyuta çıkarmıştı çılgınlığını. İlk bölümde çok numarasını göremedik. Ama o özgür bıraktığı kızdan başı yanacak gibi gözüküyor. O kızda bir şeyler var. Keza Hvitserk'le ilişkisi de hiç temiz değil. Aralarında büyük güven problemi var. Her an satışa gelebilir. Harald'a da güven olmaz. Ivar dediği gibi asla güvende değil.

Floki kısmı şuan ilgi çekicilikten uzak ama karakterin sonunu merak ettiğim için yine de izleniyor bir şekilde. Floki gibi bir efsane iyi ve şanlı bir ölümü hak ediyor. Keza o kısmın hikayeye ne katkısı olacak onu da merak ediyorum.

7.5/10