Vikings 4. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Vikings 4. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

CWdPCBFUEAAhQHQ-150x150.jpg

History Channel'ın başarılı dizisi Vikings'in 4. sezon başlangıç tarihi açıklandı.

Yapımcılığını ve senaristliğini Michael Hirst’ün üstlendiği, başrollerini Travis Fimmel, Katheryn Winnick ve Clive Standen gibi isimlerin paylaştığı Vikings'in 4. sezonunda, Ragnar ve Björn'ün İskandinav topraklarındaki yükselişini, Lagertha'nın gücünü yeniden kanıtlamasını, Floki'nin dışlanmasını ve en önemlisi Rollo'nun Fransız topraklarındaki hakimiyetini izleyeceğiz.

4. sezon 20 bölümden oluşacak. Ancak 10'ar bölümler halinde 2 periyod halinde yayınlanacak. Sezonun ilk 10 bölümü 18 Şubat 2016 Perşembe günü yayınlanmaya başlayacak.

İşte dizinin yeni sezon fragmanları:

Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,717
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
20 bölüm olması hayal kırıklığı, inşallah bölümler çok iyidir yoksa 20 bölümlük dizi bana göre değil. Bu diziyi bırakmayayım bari. :(

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Bugün aynı zamanda Lagertha'nın doğum günü. Katheryn Winnick bugün 38 yaşına girdi. İyi ki doğdun Lagertha! :) @OzaN @BesaleT @sokak sanati @yatutarsa @destere @gundix123

CWXFmH8WsAAoEY9.png

yalnız resimdeki bıldır lagertamı :) burda çok yepisyeni çıkmış 18 gibi :) ve harika çıkmış bende kutlayayım iyiki doğurmuş ananda bizi mutlu etmiş kız lager :)

Hiç göstermiyor yaşını. :D
bayağı gösteriyor bence :)

2 tane de çocuk doğurmasına rağmen. :)
20 yıl önceki resmini koymuşsun yutmadık bu hileleri aslaug a gelince fotoşopla yaşlandır buna gelince estetik yap resme :)

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
yalnız resimdeki bıldır lagertamı :) burda çok yepisyeni çıkmış 18 gibi :) ve harika çıkmış bende kutlayayım iyiki doğurmuş ananda bizi mutlu etmiş kız lager :)

Yeni hali de bu. Çamur atma hemen insan ötesi varlığa. :)

CWbJ1HoWIAAnAyp.jpg

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Yeni hali de bu. Çamur atma hemen insan ötesi varlığa. :)

CWbJ1HoWIAAnAyp.jpg
madem yeni hali bu kadar güzelde sen niye kızın ilkokula giderken çekilmiş resmini koydunki :)
bak burdada muhteşem ama buda sanırım 5 yıl önce çekilmiştir en azından :) şimdiki halini ezberledim bu resimdekine göre kadının yüzünde üç beş kırışıklık daha fazla gibi :)

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059

20 yıl önceki resmini koymuşsun yutmadık bu hileleri aslaug a gelince fotoşopla yaşlandır buna gelince estetik yap resme :)
Bu karının cesedi çürümez hangi yaştan bahsediyorsun acaba? :)

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
şimdiki neneler zamanında kendileri için de aynı şeyi düşünüyorlardı ama zaman kimseye acımıyor herkese eşit muamele yapıyor :)
Hem de tekvandocu, güçlü, güzel, seksi, sevimli, sempatik daha ne olsun. :)

Bu arada dizinin 20 bölüme uzatılmasına ne diyorsun?

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Hem de tekvandocu, güçlü, güzel, seksi, sevimli, sempatik daha ne olsun. :)

Bu arada dizinin 20 bölüme uzatılmasına ne diyorsun?
bu mesaja cevap vermiştim kim sildi acaba ? :)
değil 20 bölüm 100 bölüm olsada olur yeterki kaliteli olsn manasında bişeyler söylemiştim :)

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
bu mesaja cevap vermiştim kim sildi acaba ? :)
değil 20 bölüm 100 bölüm olsada olur yeterki kaliteli olsn manasında bişeyler söylemiştim :)
Sen onu rüyanda söylemiştirsin, konuya yazsan burada olurdu? :) Sezon arası vereceği için 20 bölüm olmasına ben de sevindim. 10 bölümlük Fargo'nun tadı damağımızda kaldı ne ara başlayıp bitti farkında bile değilim.

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Sen onu rüyanda söylemiştirsin, konuya yazsan burada olurdu? :) Sezon arası vereceği için 20 bölüm olmasına ben de sevindim. 10 bölümlük Fargo'nun tadı damağımızda kaldı ne ara başlayıp bitti farkında bile değilim.
konuya yazmıştımda şimdi hatırladım o mesajın başına gelenleri :)
mesajı yazdım tam göndere tıkladım forum çöktü sonra tekrar geldiğinde nereye ne yazdığımı unutmuştum öyle kalmış :)