Vatan Haini'nin Yurt Dışı Satışları Başladı!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,923
Puanı
1,061
Aserat yeni bir haber konusu açtı

Vatan Haini'nin Yurt Dışı Satışları Başladı!

58e1c183-23eb-4727-9759-6170482a1466.jpg

Kanal D'nin yeni sezon için hazırlanan iddialı dizisi Vatan Haini'nin yurt dışı satışları başladı.

Başrollerini Halit Ergenç ve Bergüzar Korel'in paylaşacağı; yapımcılığını O3 Productions'ın, yönetmenliğini Yağmur-Durul Taylan'ın, senaristliğini ise Necati Şahin ve Nuran Evren Şit'in üstlendiği yapım, daha ekran yolculuğuna başlamadan Hırvatistan'da yayın yapan (daha önce Binbir Gece'nin de ekrana geldiği) RTL kanalına satıldı.

Öte yandan Kanal D adına konuşan Ezgi Ural da satış hakkında şu açıklamaları yaptı:
"Onların yer aldığı diziler şimdiye kadar 150'den fazla ülkeye satıldı. Bu oldukça önemli bir rakam. Bunun yanında Kanal D Türkiye'deki televizyon endüstrisinde en önemli şirketlerden biri. Aynısı yapım şirketi için de geçerli. Vatan Haini'nin senenin en çok ilgi çeken yapımı olmasını bekliyoruz."

Çekimlerine Ağustos'ta start verilecek olan Vatan Haini'nin ilk bölümü Eylül'de izleyicilerin karşısına çıkacak.

Kaynak: Ranini.tv
Orijinal formatta oku

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Kalite açısından zirvede olacağına eminim ama Türk halkı malesef böyle dizilere gerektiği değeri veremiyor. Umarım reytinglerde Kurt Seyit ve Şura, Muhteşem Yüzyıl Kösem, Suskunlar, Çalıkuşu ve Gecenin Kraliçesi gibi hüsrana uğramaz.

FurkanTB

Favori Üye
Reaksiyon puanı
345
Puanı
185
Bu dizinin sonu hayira alamet degil O3 yapim bosuna ugrasiyor bir gecenin kralicesi daha geliyor ekranlara dizilerin reyting konusunda hic yanilmam birde Şuna yurt disi satisi demeyin pr deniliyor ona

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,533
Puanı
1,061
Bu dizinin sonu hayira alamet degil O3 yapim bosuna ugrasiyor bir gecenin kralicesi daha geliyor ekranlara dizilerin reyting konusunda hic yanilmam birde Şuna yurt disi satisi demeyin pr deniliyor ona
A hoşt konuda adi geçen hirvatistanda hala en çok izlenen. 20dizi bölümünden 18 i binbir gece pr senun kpa gibi başarisuzlara yapilir :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,923
Puanı
1,061
A hoşt konuda adi geçen hirvatistanda hala en çok izlenen. 20dizi bölümünden 18 i binbir gece pr senun kpa gibi başarisuzlara yapilir :A
Hazır foruma gelmişken bildirimlere de bir baksan diyorum. Burada söylemek istemiyordum, ama zorunda bıraktınız. :A

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Vatan hayinleri başka nereye satılacak tatbiki yurt dışına))

FurkanTB

Favori Üye
Reaksiyon puanı
345
Puanı
185
Ne diyosun ya bi kendine gel konuyu cekecegin baska yer yok zaten sen once 107 ulkeyi gec sonra gel karsima hade

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,533
Puanı
1,061
Ne diyosun ya bi kendine gel konuyu cekecegin baska yer yok zaten sen once 107 ulkeyi gec sonra gel karsima hade
Gülüm halit ergencin My si 190 ülke oldu sen 107 ile bebeler lifinde takil ayrica bu ikikinin binbir gecesi latin amerika ve avrupada en çok izlenen türk dizisi yani reklama ihtiyaçlari yok :)))

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Gülüm halit ergencin My si 190 ülke oldu sen 107 ile bebeler lifinde takil ayrica bu ikikinin binbir gecesi latin amerika ve avrupada en çok izlenen türk dizisi yani reklama ihtiyaçlari yok :)))
O kadarda atma istersen [emoji2] BM in tanıdığı devlet sayısı 193 zaten [emoji6] senin mantığına göre dünya muhteşem Süleymanı izliyor [emoji1]

FurkanTB

Favori Üye
Reaksiyon puanı
345
Puanı
185
he ya he netflix e nenem satilsa 190 ulke izler zaten seni basariszliklarinla basbasa birakiyorum ayrica ben bunlarin reklama ihtiyaci var demedim her dizinin pr yapilir once ogren gel

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,533
Puanı
1,061
he ya he netflix e nenem satilsa 190 ulke izler zaten seni basariszliklarinla basbasa birakiyorum ayrica ben bunlarin reklama ihtiyaci var demedim her dizinin pr yapilir once ogren gel
Ay hoşt diyorum.sana az ötede çatla :))) ayrica her dizinin pr i yapilir da hepsinin ayniamaçla yapilmwz. Bursda kendini kanitlamak-başari göstermek vb. Zorunda olmayan 2 dev isim var :)))

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Henüz yayınlanmayan diziyi satın alan ağır enayi ve gerizekalıdır. Kim ne derse desin :A