Vatanım Sensin'in Yeni Sezon Çekimleri Başladı!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,923
Puanı
1,061
Aserat yeni bir haber konusu açtı

Vatanım Sensin'in Yeni Sezon Çekimleri Başladı!

CvyaNqAWcAAP0WK-1024x576.jpg

Kanal D'nin sevilen dizisi Vatanım Sensin'den müjdeli haber sonunda geldi.

Yapımcılığını O3 Medya'nın, yönetmenliğini Yağmur-Durul Taylan ve Burak Arlıel'in üstlendiği; başrollerini Halit Ergenç, Bergüzar Korel, Onur Saylak, Celile Toyon, Miray Daner, Pınar Deniz, Boran Kuzum ve Fatih Artman'ın paylaştığı; kadrosuna Ufuk Bayraktar'ı da dahil eden yapımın 2. sezon çekimleri bugün itibariyle başladı.

Vatanım Sensin, yeni bölümleriyle yakında Kanal D'de!
Orijinal formatta oku

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,923
Puanı
1,061
Aslında bugün ön hazırlıklar yapılmış ama bugün yarın başlayacak daha fazla bekleyemedim. Merak ve heyecanla bekliyoruz. :Z

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Neden bu kadar geç başlatıyorlar? Heralde ABdeki kitleye fazla güveniyorlar ama Ekim sonu dönmek çok saçma bi karar.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,604
Puanı
860
Dönecek dönmesine de kanal önce bi elindekileri idare etmeli. Kim kalacak kim gidecek onlar bile bilmiyordur.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Kanalın geçtiğimiz sezon en iddialı dizisiydi, bu sezon da Perşembe günü en kötü ihtimalle iki grupta zirveyi alacağı kesin zaten. Neden bu kadar geç kaldıklarını hala anlamadım. Olsun, geç olsun güç olmasın. Yine zirveyi alacaktır VS.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,604
Puanı
860

Kaç kişi yönetiyor şu diziyi ya? :A
Kanalın geçtiğimiz sezon en iddialı dizisiydi, bu sezon da Perşembe günü en kötü ihtimalle iki grupta zirveyi alacağı kesin zaten. Neden bu kadar geç kaldıklarını hala anlamadım. Olsun, geç olsun güç olmasın. Yine zirveyi alacaktır VS.
Ver Elini Aşk iyi gitmeseydi kesin erken başlardı. Bana kalsa Fatih ile aynı anda başlamalı ki ortalığı toza dumana katalım. :A