'Vatanım Sensin' MIPCOM'a Damga Vurdu!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Aserat yeni bir haber konusu açtı

a4bc1e20-807a-4c0e-bdb0-dc5706f52d24.jpg

Pazartesi günü Fransa'nın Cannes şehrinde başlayan dünyanın en prestijli televizyon fuarı MIPCOM bugün sona eriyor.

Çeşitli ülkelerden birçok dizinin yurt dışındaki alıcılarla buluştuğu organizasyonda büyük ilgiyi toplayan yapımlardan biri de başrollerini Halit Ergenç ve Bergüzar Korel'in paylaştığı Vatanım Sensin oldu.

'Wounded Love' adıyla görücüye çıkan yapımın fuar için özel olarak hazırlanan 20 dakikalık bölümü salı günü Doğan TV Yönetim Kurulu Başkanı Arzuhan Doğan Yalçındağ, Doğan TV Holding yöneticileri ve başrol oyuncularıyla birlikte seyredildi. Öte yandan başarılı çift, gösterim sonrası birçok kanal için de özel röpörtajlar da verdi.

Uzun süredir merakla beklenen Vatanım Sensin, önümüzdeki aydan itibaren Perşembe akşamları ekrana gelecek.

254d538e-b51d-4f7a-9b27-86bf156edc0c.jpg

f3c2b68b-8003-4f7b-b6a2-35bb19e0345c.jpg

Orijinal formatta oku

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Dizi kanalın son yıllarda yaptığı en pahalı proje tabii ki kanalın yönetim kurulu tarafından izlenecek, ilgi gösterilecek, Doğan Medya kanalları/gazeteleri röportaj yapacak. Bunlar tabii ki olacak BÜYÜK İLGİ ya da damga vurdu diye lanse etmek anlamsız. :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,111
Puanı
1,061
Dizi kanalın son yıllarda yaptığı en pahalı proje tabii ki kanalın yönetim kurulu tarafından izlenecek, ilgi gösterilecek, Doğan Medya kanalları/gazeteleri röportaj yapacak. Bunlar tabii ki olacak BÜYÜK İLGİ ya da damga vurdu diye lanse etmek anlamasız. :)
ay eleme kadere bak ikilinin binbir gecesinin başarısından dolayı mükemmel çift diye anılıyorlar :D balkan ülkelerinde ve latin amerikada bu dzinin reyting rekoruna hyaklaşan bile olmadı :A

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Yurt dışında ilgi görür kaliteli iş neticede. Dilerim turkiye de de görür ama basit türk halkı ile çok zor.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,111
Puanı
1,061
Aserat yeni bir haber konusu açtı

a4bc1e20-807a-4c0e-bdb0-dc5706f52d24.jpg

Pazartesi günü Fransa'nın Cannes şehrinde başlayan dünyanın en prestijli televizyon fuarı MIPCOM bugün sona eriyor.

Çeşitli ülkelerden birçok dizinin yurt dışındaki alıcılarla buluştuğu organizasyonda büyük ilgiyi toplayan yapımlardan biri de başrollerini Halit Ergenç ve Bergüzar Korel'in paylaştığı Vatanım Sensin oldu.

'Wounded Love' adıyla görücüye çıkan yapımın fuar için özel olarak hazırlanan 20 dakikalık bölümü salı günü Doğan TV Yönetim Kurulu Başkanı Arzuhan Doğan Yalçındağ, Doğan TV Holding yöneticileri ve başrol oyuncularıyla birlikte seyredildi. Öte yandan başarılı çift, gösterim sonrası birçok kanal için de özel röpörtajlar da verdi.

Uzun süredir merakla beklenen Vatanım Sensin, önümüzdeki aydan itibaren Perşembe akşamları ekrana gelecek.

254d538e-b51d-4f7a-9b27-86bf156edc0c.jpg

f3c2b68b-8003-4f7b-b6a2-35bb19e0345c.jpg

Orijinal formatta oku

Dizi kanalın son yıllarda yaptığı en pahalı proje tabii ki kanalın yönetim kurulu tarafından izlenecek, ilgi gösterilecek, Doğan Medya kanalları/gazeteleri röportaj yapacak. Bunlar tabii ki olacak BÜYÜK İLGİ ya da damga vurdu diye lanse etmek anlamsız. :)

Yurt dışında ilgi görür kaliteli iş neticede. Dilerim turkiye de de görür ama basit türk halkı ile çok zor.
ay aserat yalanını yakaladım sonunda efsunun olduğu yerde başka kim damga vurabilirt akıl var mantık var beybisi yani mipcoma damgayı efsun atahan vurmuştur:A @Forumdash @sokak sanati @yatutarsa @Harunnn60 @cookies @çiğdem- @vadikızı @eskici
bbgfbgfb.png