'Vatanım Sensin' Hırvatistan'da Başlıyor!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,901
Puanı
1,061
Aserat yeni bir haber konusu açtı

'Vatanım Sensin' Hırvatistan'da Başlıyor!

CvyaNqAWcAAP0WK-1024x576.jpg

Kanal D'nin sevilen yapımı Vatanım Sensin, yurt dışındaki ülkelerde de ekrana gelmeye devam ediyor.

Başrollerini Halit Ergenç, Bergüzar Korel, Onur Saylak, Şebnem Hassanisoughi, Celile Toyon, Boran Kuzum, Miray Daner, Pınar Deniz, Kubilay Aka, Baki Davrak, Senan Kara ve Hakan Salınmış'ın paylaştığı, yapımcılığını ise O3 Medya'nın üstlendiği dizi, ilk bölümüyle bu akşam 21.00'de Hırvatistan'ın RTL kanalında yayınlanacak. Ülkemizde başarılı reytingler elde eden yapımın diğer ülkelerde nasıl bir performans çıkaracağı ise merak konusu.

Vatanım Sensin, yeni bölümleriyle her Perşembe 20.00'de Kanal D'de!
Orijinal formatta oku

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,457
Puanı
1,061
Başka ülkelerde yayınlanacak mı peki. :A Var mı haberler. :A
şu anlık araştırmıyorum illa ki satılmıştı neticede efsane çift var başrolde:D zaten kösem ve paramparça yurtdışının kaymağını yiyor :) @Çiğdem- i içerde si @Forumdash ın brezilya dizisi @Aserat ın vatanım sensin i 3. dizi olmak için yarışsın zaten 3 diziden fazlasına yüksek para vermezler:A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
şu anlık araştırmıyorum illa ki satılmıştı neticede efsane çift var başrolde:D zaten kösem ve paramparça yurtdışının kaymağını yiyor :) @Çiğdem- i içerde si @Forumdash ın brezilya dizisi @Aserat ın vatanım sensin i 3. dizi olmak için yarışsın zaten 3 diziden fazlasına yüksek para vermezler:A
Hala prmprç ve ksm de diretiyormusun :F

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,457
Puanı
1,061
Aaa fiyatı demişken aklıma geçen myk bağdat hakkında bi yazı okumuştum onun haberini açıcaktım ama senin yaptiğini yapmıcam :F O diplerde dolaşmiyorum çunku (lafımı da sokayım :A)
http://www.milliyet.com.tr/-muhtesem-yuzyil-kosem-de-havalar-magazin-2352029/
reyting listesinde yer alan şeyler haber olarak açılmıyor :A zaten dizi reytingleri var orada paylaşılıyor kaç yıldır fortumdasın öğrenemedin mi :A neyse zati şu ana ka sizin şirketin dizilerden şöyle yurtdışı şovu başlıklı haberler duymadığımıza göre dediğim doğru oluyor:A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
reyting listesinde yer alan şeyler haber olarak açılmıyor :A zaten dizi reytingleri var orada paylaşılıyor kaç yıldır fortumdasın öğrenemedin mi :A neyse zati şu ana ka sizin şirketin dizilerden şöyle yurtdışı şovu başlıklı haberler duymadığımıza göre dediğim doğru oluyor:A
Yorum köşesinde açabilirdim :A yazarların konusunu açabiliyoruz :A ocaktan sonra yine mipcom oluyor. o zaman görürüz haberleri. sanki myk bağdat satıldı :F

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,457
Puanı
1,061
Yorum köşesinde açabilirdim :A yazarların konusunu açabiliyoruz :A ocaktan sonra yine mipcom oluyor. o zaman görürüz haberleri. sanki myk bağdat satıldı :F
sanki yeni dizi mi de satılsın ilk sezon satıldı satılacağı kadar 900 bin lira yurtdışı geliri vardı 2.sezon başlamadan 1.2 milyona çıkmış ay zaten timurcuğum 21 milyon euroluk takı yaptırmış peynir ekmek gibi satılıyor yurtdışında eee bir de 2 yıldır dubai de sergimiz var money is nor problem for us yani :A

nisanda tabi haberler çıkar paramparça bitiyor sene sonu onun yerini doldurmak için alırlar cesur ve güzeli :F gerçi bnm favorim kara sevda ya da kiralık aşk ama :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
aa sen içerdeyi bıraktınmı ayoll kösem pazartesine gelmedi ne izliyorsunki yorumlarda görmüyorum seni bu aralar içerdede :A :A :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
sanki yeni dizi mi de satılsın ilk sezon satıldı satılacağı kadar 900 bin lira yurtdışı geliri vardı 2.sezon başlamadan 1.2 milyona çıkmış ay zaten timurcuğum 21 milyon euroluk takı yaptırmış peynir ekmek gibi satılıyor yurtdışında eee bir de 2 yıldır dubai de sergimiz var money is nor problem for us yani :A

nisanda tabi haberler çıkar paramparça bitiyor sene sonu onun yerini doldurmak için alırlar cesur ve güzeli :F gerçi bnm favorim kara sevda ya da kiralık aşk ama :F
Myk BAĞDAT dedik beee.. sade kösem demedik. senle uğraşamıcam efsane mi efsane MELEKLER ADASINI şuan sende izle:A

Bu arada geçen reyting sayfasında Nurgül'ün efsanevi dizilerine rast gelemeyip Nurgul'ü gömen @sokak sanati da izlese :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,457
Puanı
1,061
aa sen içerdeyi bıraktınmı ayoll kösem pazartesine gelmedi ne izliyorsunki yorumlarda görmüyorum seni bu aralar içerdede :A :A :A
illa yorumlamam mı lazım :A

Myk BAĞDAT dedik beee.. sade kösem demedik. senle uğraşamıcam efsane mi efsane MELEKLER ADASINI şuan sende izle:A

Bu arada geçen reyting sayfasında Nurgül'ün efsanevi dizilerine rast gelemeyip Nurgul'ü gömen @sokak sanati da izlese :A
sokak totoşuunu ne takıyon bereni diziden kovduk diye hala elemli kederli:A
yahu 2.sezon değil mi devam edecek dizi aynı şekilde oralarda da:D sanki yeni dizi mi bu :F

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,457
Puanı
1,061
Sonuçta adı değişti :A yabacı basında bağdat fatihi diyecekler :A
adının falan değiştiği yok muhteeşm yüzyıl kösem dizi :D afişte altta bağdat fatihi 4. murad yazacak bu da gayet nrmal :)) ilk my de de altta 3.sezon aşk-ı derun 4.sezon son dem yazıyordu :D neyse uykum geldi good night:D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
hırvatlar yunanlıları sevmez orda reyting rekoru kıracağız kesin :)