Vatanım Sensin - Genel Yorum Konusu

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ya şu sahne nedir resmen gözüm kanadı :A

PAdsoqKUTv_Y2FNpJWZ2Wg.png
Yokya gaza getirici bişidi. :D

.... muzaffer olunmaz tarzında. :D Kayıpsız zafer olmaz anlamını çıkarıyordumda o kelime aklıma gelmiyor, 10 dakikadır arıyorum. :(
Saçmala Batuş aynı adam başka rolü canlandırır mı skeç programı mı bu. :A

Hatırlamıyorum. "Kansız, acısız, kayıpsız zafer olmaz" diye bir şey duymuştum ama dizide geçen o değildi. :A
Sezon finali güzel gidiyor inşallah Vasili sonunda geberecek. Umarım gelecek sezonda Yunan komutanlığına en az Baki Davrak kadar iyi bir oyuncu gelir. Tabii Vasili bir cinslik yapıp paçayı kurtarmazsa. :A
Halit beye emekleri için teşekkürler 2.sezon olmayacak demekki zaten totel reytingi halit bey için yetersizdi konsepte değişecek gibi tevfik öldü leonun babası öldü leon ve ali kemal diziden çıktılar okan beyde öyle sadece azize kızları annesi ve onlara yardımcı binbir surat yakup kaldı :A :A :A

son sahneden anladığım kadarıyla bu yaz Atatürk için bir oyuncu seçilecek ve 2.sezonu başrolde Atatürk canlandırıcak yeni bir konsep yeni oyuncularla :Z:Z:Z

@mesmeso61

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,935
Puanı
1,061
Halit beye emekleri için teşekkürler 2.sezon olmayacak demekki zaten totel reytingi halit bey için yetersizdi konsepte değişecek gibi tevfik öldü leonun babası öldü leon ve ali kemal diziden çıktılar okan beyde öyle sadece azize kızları annesi ve onlara yardımcı binbir surat yakup kaldı :A :A :A

son sahneden anladığım kadarıyla bu yaz Atatürk için bir oyuncu seçilecek ve 2.sezonu başrolde Atatürk canlandırıcak yeni bir konsep yeni oyuncularla :Z:Z:Z

@mesmeso61
Halit Ergenç hayatta çıkmaz unutun o işi. Leon ve Ali Kemal da bir şekilde döner zor değil. :A

nuher

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
3
Puanı
2
Cevdet ve Tevfik ölmeyecek. dizi 23 Nisan 1920 de sezon finali yaptı. 29 Ekim 1923 e kadar yolu var. tevfiğin ölümü cevdetin elinden olacak bence ama daha var. önimüzdeki sezon için en yakın 26-30 Ağustos Büyük Taarruz ve yunanın denize dökülmesi var. cevdet mektubunda mutlak zafer gelene kadar görevini annesine ve çocuklarına açıklamamasını istedi azizeden.

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061

@mesmeso61
Emir'in Feriha'sız kalması gibi Cevdet de gitti seneye Azize'nin Yolu olsun dizi bence. :A

nuher

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
3
Puanı
2
  • 83 kez vuruldum,46 kez bıçaklandım,3 kez bazuka yedim,arabamda 62,ofisimde 38 kez bomba patladı,3 kez gömüldüm ve ölmedim. Cevdet tende aynı performansı bekliyorum.
    -Polat Alemdar.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,607
Puanı
860
O sonda bomba patlamasa Cevdet ölür derdim ama artık ölmeyeceğine eminim. Seneye Mustafa Kemali inşallah Sinan Tuzcu canlandırır.

Masada herkesi öldürmeden önce efsane konuştu. Adam tek başına orduyu çökertecek neredeyse.

Ali Kemal ve Leon kesinlikle geri döner ama Veronika ne olur bilmiyorum.

Azize keşke kızlara deseydi de bizde duysaydık babalarının hain olmadığını.

Tevfik inşallah ölmez çünkü Cevdet onu elleriyle öldürmeli.

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,632
Puanı
1,060
Diziyi 5.bölümde bırakmıştım ama 2 gün önce yeniden başladım şu an 8.bölümü izliyorum yeni sezon başlayana dek bitiririm yayınlanan bölümlerini sonra da izlemeye devam :)