Vatanım Sensin - Genel Yorum Konusu

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
senaryoda hilalle alakası bile yoktu leonun sırf ergenler istiyor diye yazmaya basladılar ayoll orada atatürkten bahsediyorlar yorumlara gelmişler leon hilal neden yokmus sinir olyorum vlla :A .A .A

Leon ile Yıldız sümüklüsü mü olsun istiyorsun sen.:F Leon yakışıklı değil ki git başka birini bul sen boşa hilalimede gıcık olma.:(

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Leon ile Yıldız sümüklüsü mü olsun istiyorsun sen.:F Leon yakışıklı değil ki git başka birini bul sen boşa hilalimede gıcık olma.:(
aa hayır yıldızada gıcık oluyorum ayoll :A

leon dizideki tek iyi genç oyuncu zaten ali kemale sinir oluyordum şimdide mehemtmidir nedir başka bir tipsiz oğlanı kahraman yapmaya çalısıyorlar :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
aa hayır yıldızada gıcık oluyorum ayoll :A

leon dizideki tek iyi genç oyuncu zaten ali kemale sinir oluyordum şimdide mehemtmidir nedir başka bir tipsiz oğlanı kahraman yapmaya çalısıyorlar :A

Sen niye yunan askerini tutuyorsun valla parlak çocuk görünce ülkeyi bile satarsın.:A

O Mehmet dediğin çocuk baya kendini geliştirdi. Kocamın Ailesinde görmen lazım iğrenç oynuyordu. Burada o kadar sırıtmıyor.:(

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Sen niye yunan askerini tutuyorsun valla parlak çocuk görünce ülkeyi bile satarsın.:A

O Mehmet dediğin çocuk baya kendini geliştirdi. Kocamın Ailesinde görmen lazım iğrenç oynuyordu. Burada o kadar sırıtmıyor.:(
hahah ayy tamam ali kamel kadar sinir bozucu görüntüsü yok mehmetin ama leonu geri plana atıp mehmeti yüceltme senaryosuna karşıyım ben :F

ilk bölümlerden beridir leonu tutuyorum zaten çok yetenekli bir çocuk halit bey onur saylak ile birlikte dizinin en iyi 3 erkek oyuncusundan biri :A :A :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
hahah ayy tamam ali kamel kadar sinir bozucu görüntüsü yok mehmetin ama leonu geri plana atıp mehmeti yüceltme senaryosuna karşıyım ben :F

ilk bölümlerden beridir leonu tutuyorum zaten çok yetenekli bir çocuk halit bey onur saylak ile birlikte dizinin en iyi 3 erkek oyuncusundan biri :A :A :A

Ali Kemal'in naptigi belli değil zaten.:F
Bende Azize ve Hilal'ı seviyorum ilk bölümden beri.:Z

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Tubaya nefret besliyorum sevmemektende öte ayoll :A :A :A

berenide pek sevdiğim söylenemez vadici olarak :A :A :A

Doğru yaran var.:A Beren öyledir.:Z

Tuba konusunda hem fikirim seninle az önce bir resmine baktım kadın cidden çirkin. Ben evlenmem yani birde yüz hatları erkek gibi. Bi sakal bıyık yapsan Kadir inanır.:A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Doğru yaran var.:A Beren öyledir.:Z

Tuba konusunda hem fikirim seninle az önce bir resmine baktım kadın cidden çirkin. Ben evlenmem yani birde yüz hatları erkek gibi. Bi sakal bıyık yapsan Kadir inanır.:A
hhahah çok yaşlı gösteriyor cnm 34 yasında ama 45 rahat gösteriyor kısa saçta hiç yakışmamış :A :A :A

önceki avatarın ne güzeldi :( :( :(