Vatanım Sensin - Genel Yorum Konusu

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Fragman süper. Benim tahminim Kıvanç ve Tuba'da akşam bu diziyi izliyordur. Yok başka türlüsü mümkün değil.:F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Bugün günlerden #VatanımSensin. Konuyu yoruma boğup gücümüzü gösterelim diyorum. :A

CymRWESWgAAG59N.jpg

Ayrıca Twitter'da da herkes #HiLeon istiyor ki fena olmaz bence de. :A

CymLl56XUAELjDI.jpg

@xemrexxx @denizz19 @mrt-06 @Çiğdem- @Forumdash @sokak sanati

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bugün günlerden #VatanımSensin. Konuyu yoruma boğup gücümüzü gösterelim diyorum. :A

CymRWESWgAAG59N.jpg

Ayrıca Twitter'da da herkes #HiLeon istiyor ki fena olmaz bence de. :A

CymLl56XUAELjDI.jpg

@xemrexxx @denizz19 @mrt-06 @Çiğdem- @Forumdash @sokak sanati
çok beceriksizbir oyuncu ayoll ağlamayı beceremiyor sürekli o rol yazılmaya devam ediliyor kız burnunu domuz burnu gibi yapıyor ağlarken ilk bölümler gül gül ölüyordum hahaha
:F :F :F

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,461
Puanı
1,061
çok beceriksizbir oyuncu ayoll ağlamayı beceremiyor sürekli o rol yazılmaya devam ediliyor kız burnunu domuz burnu gibi yapıyor ağlarken ilk bölümler gül gül ölüyordum hahaha
kız sen o kaknemliğine bak çarpık .ss

kız senin leon ormanda düştü @destere görürse sonu kötü senin oğlanın :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Bergüzar Korel ve Veronica muhteşem bir oyunculuk sergiliyor duygusal sahneler harikaydı. :)

Bakalım Cevdet nasıl geri dönecek. :A

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
@Forumdash Hacı, geçen hafta Cesur ve Güzel reklam vermiyor demiştin de, bu hafta reklamlı kuşağa geçtik. Bu arada Vatanım Sensin'in 22:45'te girdiği ilk reklam mı? Daha önce de girdiyse yeşillendir beni. :)

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Yine çok güzel bir bölümdü. Bu sefer baş ve ortaları da tempolu geçti. Twitter'daki hashtag bile bölüm başladıktan sonra açıklanmasına rağmen TT listesinde 2. olmuş. Umarım yarın reytinglerde de liderliğini sağlamlaştırır. :X

Tekrarı başladı sakın kaçırma. :A @denizz19

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
@Forumdash Hacı, geçen hafta Cesur ve Güzel reklam vermiyor demiştin de, bu hafta reklamlı kuşağa geçtik. Bu arada Vatanım Sensin'in 22:45'te girdiği ilk reklam mı? Daha önce de girdiyse yeşillendir beni. :)
Bizimkiler de cvg izliyor. Evet bu hafta reklamlı gitti cvg, aynı anne'nin reklam taktiği gibi...

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Bizimkiler de cvg izliyor. Evet bu hafta reklamlı gitti cvg, aynı anne'nin reklam taktiği gibi...
Az tarafsız ol hayırsız. :) Cesur ve Güzel'e geçen hafta laf ediyordun, eee peki kaç haftalık Vatanım Sensin'in reklam vermemesine niye laf etmiyorsun? Sadece soruyorum. :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Az tarafsız ol hayırsız. :) Cesur ve Güzel'e geçen hafta laf ediyordun, eee peki kaç haftalık Vatanım Sensin'in reklam vermemesine niye laf etmiyorsun? Sadece soruyorum. :A
Hayırsız ben reklam vermiyor dedim mi cvg için? ben diziyi sadece erotizmi ve sıradan senaryosu yüzünden yerden yere vuruyorum ben ordan yuruyorum diziye:A VS'yi şimdi açtim. tekrar verdiklerine göre demek ki onlar reklam vermemiş:T: ayrıca VS'nin reyting korkaklıgı Ataturk meselesinden belli. Ki o konuda konusacağımı konustum(sen de gördun yazdıklarımı). Bir de burda saydırmayayım tekrar bölümü kaçıyor:T:

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Yine çok güzel bir bölümdü. Bu sefer baş ve ortaları da tempolu geçti. Twitter'daki hashtag bile bölüm başladıktan sonra açıklanmasına rağmen TT listesinde 2. olmuş. Umarım yarın reytinglerde de liderliğini sağlamlaştırır. :X

Tekrarı başladı sakın kaçırma. :A @denizz19
İzlemeyeceğim bu hafta herhangi bir tekrarını izlerim artık yoğun bir haftadayım. :(