Var mısın Yok musun Geri Geliyor !

King08

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
0
Puanı
157
Var mısın Yok musun" yarışma programı sonbaharda geri dönüyor
699586_2.gif
Dünyanın 32 ülkesinde yayınlanan Survivor, Show TV izleyicileri için 3. kez Panama'da hayata geçiriliyor. Akşam gazetesinden Öznur Kayma, programın sunucusu Acun Ilıcalı ile adadaki mücadele ve yarışma hakkında tüm detayları konuştu.​

- Ekranda zorlu bir yaşam mücadelesine tanık oluyoruz, peki kamera arkasında neler yaşanıyor?​

İki ayı aşkın bir süredir Panama'dayız. 200 kişiden oluşan ekip gece-gündüz çalışıyor. Çalışanların 55'i Türk, 55'i Arjantinli ve 90'ı yerel halk. Tam bir aile olduk. Arjantin'de kendinizi ülkenizde gibi hissediyorsunuz. Olağanüstü sıcak ve içten insanlar. Bu sezon yayınlanan Survivor, Arjantinlilerle yaptığımız dördüncü proje.​

BİR SONRAKİ SURVIVOR İÇİN ADRES DOMİNİK!​

- Panama'da kaldığınız süre içinde sizi en çok zorlayan ne oldu?​

Ben ekibe göre daha şanslıyım. En azından 3 kez buradan ayrılabildim. İki kez Fenerbahçe maçını izlemek için İstanbul'a, bir kez de Miami'ye gittim. En büyük problemim İstanbul'daki yoğun iş temposunu buradan yönetmek oldu. Türkiye ile 8 saat fark olduğu için sabah 4'te kalkmak zorundayız. Ekibimiz ise 65 gündür küçük bir koyda yaşıyor. Benim Panama'ya ilk gelişim olmadığı için birçok şeye hazırlıklıydım. Ekip arkadaşlarımız ilk 10 günde bunalıma girdiler. Çünkü adada yapılacak hiçbir şey yok. Panama, Survivor'ı çekmek için en iyi yerlerden biri. Bundan sonraki Survivor'ı, Dominik Cumhuriyeti'nde çekmek istiyoruz.​

- Yarışmanın maliyeti nedir?​

Prodüksiyon maliyeti 2 buçuk milyon euro civarında. Amerikalılar bize göre çok daha fazla para harcıyor. Düşünün, bir kişinin yalnızca uçak masrafı 2 bin 500 lira. 100 kişiyi buraya getirdik. Sadece uçak biletine 250 bin lira ödemişiz. Onun dışında sürekli bot, küçük uçak ve malzeme kiralıyoruz. Çekim malzemelerini İstanbul'dan kargoyla taşımak, taşıyamadıklarımızı buradan temin etmek yüklü masraf demek. Bu işin sadece prodüksiyon kısmı. Panama'ya ciddi bir kaynak da yarattığımızı düşünüyorum. Burada iki aydır yaşayan ve sürekli para harcayan kocaman bir ekip var. Bir de bu çok riskli bir iş. Bu işi yapıp, yayınlamıyoruz deme şansımız yok. Kanalımız da bize güveniyor. O açıdan rahatız.​

Neferet

Emekli
Reaksiyon puanı
17
Puanı
259
Yeni bir uzun metrajlı film olur gelirse yani buradan anlaşılacak şey budur.

sAqoLeRa_38

Favori Üye
Reaksiyon puanı
0
Puanı
0
böööqyk.. nie tkRar qeLio yhaa o yaRışma ikinci ayıNdan itibaRen bozDu hep foRmat dışı reytinqi yksek adam sRekLi oRda kLıor bu pRoqram aRdk çüRüdü LeşiyLe uuraşma acun bırak.