Van Persie'ye 10 Dakika Yetti: 0-1

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Van Persie'ye 10 Dakika Yetti: 0-1

CM4J4NCWUAEYqkT-150x150.jpg

Uefa Avrupa Ligi Play Off mücadelesinde Fenerbahçe Atromitos deplasmanındaydı.

Maçın zemininden dolayı istediği oyunu sergileyemeyen Fenerbahçe ilk yarıyı 0-0 eşitlikle tamamladı. Futbolcuların defalarca düşmesi gözlerden kaçmadı.

Orta sahada üretken olamayan Fenerbahçe kanatlardan gelen ataklarla birçok tehlikeli atak yaratsa da beklenen gol bir türlü gelmedi. 80.dakika Sow'un yerine giren Van Persie 89.dakikada çok şık bir kafa golüyle skoru tayin eden golü attı ve Fenerbahçe sahadan 1-0 galip ayrılmayı bildi.

27 Ağustos'ta rövanş maçı Şükrü Saraçoğlu Stadında oynanacak.
Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

Son düzenleme:

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
İlk yarı Fenerbahçe baya etkili oldu, 4, 5 pozisyona girdiler Fernandao yine çok güçlü Sowda iyiydi Caner yine iyi ortalar kesti Nani alışamadı sahaya yoksa o golleri atardı gerçek Nani Ba hatası pahalıya patlıyordu ucuz kurtuldu Fener Atromitos golü atıyordu 2. yarıda fener 1 gol bulup işi bitirir.Son saniyedeki gol olsaydı çok moralli gidecekti Fenerbahçe.Nani daha çok sorumluk üstlenmeli bu takımın oyun kurucusu Nani olmalı.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Van Persie hep son 10 dakika çıkıyor, adam sallıyor resmen. :D

Helal olsun, maçı izlemiyorum ama kalbim tabi ki Fenerbahçe'den yana. :bhr:

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
RvP kalite abi o şutu Fernandao ve Sow kalecinin üstüne vururdu bi de topa falso verdi lan adam. :D

Ama Feghouili gelince şu 4-4-2 saçmalığından vazgeçmeli hoca çağdışı bi sistem.

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Vitor Pereira'sız maça çıktık ve galip gelmeyi zor olsa da başardık. Maçın adamı kesinlikle Andrey Harbunow. Birçok pozisyonda kurtardığı toplarla takımının gol yemesini engel oldu ta ki "Uçan Hollandali" Robin Van Persie'nin sahneye çıkasıya kadar. Robin Van Persie girdi, golünü attı ve tur için avantaj yakalamamızı sağladı. Hem Van Persie'nin yeniden sahneye çıkması açısından, hem de Fenerbahçe'nin galip gelmesi açısından çok iyi oldu.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
babacığımla yurt dışı maçlarında tüm takımlarımızı destekliyoruz feneri sevmemize rağmen yurt dışı maçlarında destekliyoruz sonuçta milli takım maçları bunlarfenerin akzanmasına sevindim oyüzden @china_shangai dışında fenerbahçeli tanımıyorum forumda ama başka varsada yani tüm feneri tutanları tebrik ediyorum ;););)