Uzun zaman sonraa..

cevdet12

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
0
Puanı
117
Hoşbulduk arkadaşlar :) Tahminler doğru İsmim cevdet :) Ozan Sakarya sosyal bilimlerde okudun sanırım demi ? MF okuyorum... Hayırlısıyla olur umarım forumda var mı Pc mühendisliği okuyan :)

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,740
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Hoşbulduk arkadaşlar :) Tahminler doğru İsmim cevdet :) Ozan Sakarya sosyal bilimlerde okudun sanırım demi ? MF okuyorum... Hayırlısıyla olur umarım forumda var mı Pc mühendisliği okuyan :)

Hayır diğer admin Duygusuz orada okudu. :)

Ben bilgisayar mühendisliği 3. sınıftayım. Meslek ile ilgili öğrenmen gereken ilk şey PC mühendisi olarak kısaltılamayacağı. :):) PC personel computer yani kişisel bilgisayar anlamındadır. Bugün evimizde kullandığımız masaüstü ve diziüstü bilgisayarları pc olarak değerlendirebiliriz. Oysa bilgisayar çok daha geniş kapsamlı bir kavram. Cep telefonlarından, marketlerdeki barkod okuyuculara; uydu alıcılardan en basit kahve makinelerine kadar her şey bilgisayarlı sistemlerdir. Dolayısıyla bilgisayar mühendisleri o tip bir kısaltmayı asla yapmaz. :):)

- - - Ekleme - - -

İstanbul Üniversitesi. :)

cevdet12

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
0
Puanı
117

Hayır diğer admin Duygusuz orada okudu. :)

Ben bilgisayar mühendisliği 3. sınıftayım. Meslek ile ilgili öğrenmen gereken ilk şey PC mühendisi olarak kısaltılamayacağı. :):) PC personel computer yani kişisel bilgisayar anlamındadır. Bugün evimizde kullandığımız masaüstü ve diziüstü bilgisayarları pc olarak değerlendirebiliriz. Oysa bilgisayar çok daha geniş kapsamlı bir kavram. Cep telefonlarından, marketlerdeki barkod okuyuculara; uydu alıcılardan en basit kahve makinelerine kadar her şey bilgisayarlı sistemlerdir. Dolayısıyla bilgisayar mühendisleri o tip bir kısaltmayı asla yapmaz. :):)

- - - Ekleme - - -

İstanbul Üniversitesi. :)

Pardon reis :) Eğer becerebilirde kazanabilirsem tecrübelerinden faydalanmak isterim :)

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,296
Puanı
1,060
Hoş geldin. Eskilerin gelmesi her zaman iyidir. :)

İnşallah kazanırsın istediğin bölümü. :)

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Ben de geç gördüm ama :D Eskileri yeniden forumda görmek güzel hoşgeldin :)