Usta İsimlerden Ders Alıyor

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,193
Puanı
1,061
Şu sıralar Cingöz Recai filminin çekimlerinde yer alan Meryem Uzerli kariyerine yatırım yapmaya devam ediyor.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde birlikte rol aldığı Tarık Ünlüoğlu'ndan diksiyon dersleri alan güzel oyuncu, Cingöz Recai filmindeki rol arkadaşı usta oyuncu Haluk Bilginer'den de komedi ve dram alanlarında kendini geliştirmek için özel teknikler öğreniyor.

meryemuzerli-eskiyadunya1.jpg

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,193
Puanı
1,061

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,351
Puanı
1,061
Diksiyonunu düzeltmesi zararına olur. Böyle sevildi kadın. :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
seneye ocak ayına ka edho da devam eder sonra yeni dizi:X sultanım zaten o sürede cingöz recai ve öteki taraf filmleri vizyona girer:X 3. bir film daha araya atmalı @Aserat ın burcu biricik inin filmini gözüme kestirdim oraya da yollucam sultanıma:A sonra çatlasın @Çiğdem- @mrt-06 ve sokak şeysi:A @cookies @vadikızı @Harunnn60 @Forumdash @Yiğitt @xBUGRAx @ozgur2113 @gizem ak @S.G.A.T.
aa gecenin kraliçesinden baktıki tek basına projeler tutmayacak önce raci sonrada kenanımın yanına sokuldu kurtardı paçayı ayoll :A :A :A

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,193
Puanı
1,061
aa gecenin kraliçesinden baktıki tek basına projeler tutmayacak önce raci sonrada kenanımın yanına sokuldu kurtardı paçayı ayoll :A :A :A
ayo lesas senin edho kurtuldu meryoşum olmasa anne yerdi çiğ çiğ edho yu zaten meryoş gelene ka geçildi genelde hep anneye:A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
seneye ocak ayına ka edho da devam eder sonra yeni dizi:X sultanım zaten o sürede cingöz recai ve öteki taraf filmleri vizyona girer:X 3. bir film daha araya atmalı @Aserat ın burcu biricik inin filmini gözüme kestirdim oraya da yollucam sultanıma:A sonra çatlasın @Çiğdem- @mrt-06 ve sokak şeysi:A @cookies @vadikızı @Harunnn60 @Forumdash @Yiğitt @xBUGRAx @ozgur2113 @gizem ak @S.G.A.T.
Çok beklersin o filmde Burcu her zamanki gibi çatır çatır döktürecek. :A

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,852
Puanı
1,060

Cingöz Recaide Kenanla nasıl durdular çok merak ediyorum eğitim almasıda çok güzel:D