Uraz Kaygılaroğlu 'Klavye Delikanlıları' Dizisinde!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yiğitt yeni bir haber konusu açtı

Uraz Kaygılaroğlu 'Klavye Delikanlıları' Dizisinde!

a87839eb-b475-45eb-b12b-5feba768f1fb.jpg

Show TV'nin yeni ve iddialı dizisi 'Klavye Delikanlıları'nın kadrosuna yeni bir isim dahil oldu!

Yapımcılığını Nisan Yapım, yönetmenliğini Yahya Samancı'nın üstleneceği, kadrosunda Rasim Öztekin ile Gül Onat'ın yanı sıra Vildan Atasever, Kaan Yıldırım, Selen Seyven ve Ali Barkın gibi başarılı isimlerin yer aldığı 'Klavye Delikanlıları' dizisinin kadrosuna Uraz Kaygılaroğlu dahil oldu.

'Klavye Delikanlıları' yeni sezonda Show TV'de!

Kaynak: Medyatava
Orijinal formatta oku

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Ekrana çok yakışan ve yer aldığı projelerin seviyesini üste çıkaran bir oyuncu. Hayırlı olsun. :Z

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Bu adamın ünlü olması gerçekten çok garip. Pis Yedili dizisinde ondan çok çok önde isimler varken arka plandaki itici rolünden sonra nasıl öne çıktı çok garip gerçekten. Hayırlı olsun dizi adına. :)

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Kamuflaj diye kelime yarışması sunmuştu. :D

Hiç hatırlamıyorum bu programı, maşallah senin de eskilere aklın iyi gidiyor. :D

Bu adam Pis Yedili dizisinde öyle ön planda değildi. Pis Yedili kadrosu iddialıydı, oradan sonra önleri açılır diyordum. 1-2 dışında diğerleri ortada yok. :( Karabiber, Trafo, Orço..

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Hiç hatırlamıyorum bu programı, maşallah senin de eskilere aklın iyi gidiyor. :D

Bu adam Pis Yedili dizisinde öyle ön planda değildi. Pis Yedili kadrosu iddialıydı, oradan sonra önleri açılır diyordum. 1-2 dışında diğerleri ortada yok. :( Karabiber, Trafo, Orço..

2007'den beri her sabah reytinglere bakıyorum. :bhr: Hatta ilk zamanlar sadece hafta sonu internet bulurdum haftaya toplu bakardım tek tek. :F

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
SBT dönemi reytinglerini arşiv yapan yok Uçankuş yayınlanmıyordu. :(

https://fav10.net/forum/threads/10-temmuz-2012-salı-reyting-sonuçları.141190/ Bizim yorumlardan bak Sudan Bıkmış Balıklar'ın başlangıcına. :A

Fav10.net farkı, şimdi aklıma geldi. :Z :bhr:

https://fav10.net/forum/threads/sudan-bıkmış-balıklar-dizisinin-tüm-bölümlerinin-reytingleri.141550/

Sadece bizde. :Z Emre sağolsun çok iyi konu oluşturmuş. 5 reytingden 1 reytinge düşmüşüz, ne diziydi bee. :(

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Focus Film'e küsmüştüm Star'a gitti diye ondandır. :A
Focus Film neden PT1 dizisi yapmıyor acaba, çok da güzel yapmıştı SBB'yi? (b)

Sudan Bıkmış Balıklar güzel diziydi. Ayrıca şimdilerde oldukça popüler olan bir çok oyuncuyu Türk dizi sektörüne kazandırmıştı. :)
İzleyen görmek güzel. Yayınlandığı dönem izlemiştim, sonra Star TV yazın tekrarını veriyordu orada izlemiştim. Şimdi de puhutv'den izliyorum. Müziğin bol olduğu çok güzel bir gençlik dizisi. :D

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Focus Film neden PT1 dizisi yapmıyor acaba, çok da güzel yapmıştı SBB'yi? (b)

İzleyen görmek güzel. Yayınlandığı dönem izlemiştim, sonra Star TV yazın tekrarını veriyordu orada izlemiştim. Şimdi de puhutv'den izliyorum. Müziğin bol olduğu çok güzel bir gençlik dizisi. :D

Bez Bebek'ti ilk PT başarısı. :bhr: En son FOX'ta başlayacakken Show'un transfer ettiği Adını Kalbime Yazdım'ı yapmıştı 2. darbeyi almıştım. :F Bi Yapım kuruldu ordan devam ettiler aynı ekip. :D

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Bez Bebek'ti ilk PT başarısı. :bhr: En son FOX'ta başlayacakken Show'un transfer ettiği Adını Kalbime Yazdım'ı yapmıştı 2. darbeyi almıştım. :F Bi Yapım kuruldu ordan devam ettiler aynı ekip. :D
Kanal D'ye niye hiç dizi yapmıyor onu da anlamıyorum. Burak Sağyaşar'ı Kanal D ile anlaştırmamız lazım. :A