TVen Unutulmayan Anlar 3. Bölüm

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
g9zbLZ.png

Her hafta Türk televizyonlarında unutulmaz anları sizlerle paylaşacağım, isyanlardan, tokatlara, bayılmalardan kavgalara. İşte üçüncü bölümdeki 4 unutulmayan an;

SEDA SAYAN'IN ÇILDIRMA ANI "SEN ÇOK ALÇAK..."
Seda Sayan'ın Beyaz TV'de yaptığı programda Erol Köse'ye sinirlenerek açtı ağzını yumdu gözünü, dakikalarca ağzına geleni söyleyen Sayan, Erol Köse'ye meydan okudu. Sinir katsayı her geçen dakika daha da artan Seda Sayan'ın o unutulmayan anları;

BÜLENT ERSOY - EBRU GÜNDEŞ "BEL ALTI" KAVGASI!
Bir zamanların en çok izlenen yarışmalarından Pop Star'da Bülent Ersoy ile Ebru Gündeş'in arasında geçen kavga oldukça konuşuldu. Ebru Gündeş'in bir adayı yarışmaya aldırmaması üzerine Bülent Ersoy kendinden geçti. Gündeş'e "rahat uyuyabiliyor musun" diyerek kavgayı daha da körükledi. İşte o anlar;

ELLEŞMEYEN KIZ İSTERİM!
Flash TV'de yayınlanan izdivaç programındaki damat adayı kritelerinden biri de "elleşmeyen kız" olması demesi üzerine stüdyo yıkıldı. Sunucu Sinem Yıldız gülme krizine girdi. İşte o anlar;

YILDIZ TİLBE'NİN MUHABİR SEYHAN'A KÜFÜR ETMESİ!
Ünlü şarkıcı Yıldız Tilba muhabir Seyhan Erdağ'ın İbrahim Tatlıses hakkında soru sorması ve üzerine ısrarla soruya devam etmesi Tilbe'yi sinirlendirdi. Erdağ devam etmesiyle Tilbe'nin ağzından bir küfür çıkıyor, küfür üzerine Seyhan Erdağ sinirlenerek yanından ayrılıyor. İşte o anlar;
Unutulmayan Anlar sezon finaliyle SALI 20.00'da...

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Hahaha Seda Sayan'ın bu sözleri damga vurmuştu bir döneme. :D Hatırlıyor musun @mrt-06 bir ara bunu paylaşmıştım atara geliyordum. :A

Bülent Ersoy nasıl çirkin videoda. :eek: İlk kez izledim kavgayı, Ebru Gündeş o zamanlar atarlıymış. Şimdi nasıl zarif. :bhr:

Hahaha elleşmek nedir ya, kro. :F

Yıldız Tilbe de güldürdü ''O... Seyhan'' :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Yıldız Tilbe ve Bülent Ersoy yine farkını koymuş ortaya. :A

Emeğine sağlık sen de bir 10x10'a gelsen iyi olur. :A @mrt-06

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Seda Sayan'ın ki içlerinde en efsane olanı. :F Bunun ingilizce dublaj versiyonu bile var, o da çok komik. :X

Yıldız Tilbe - Seyhan kavgasında çok gülmüştüm, o zamanlar Bizden Kaçmaz vardı sanırım Fox'tan izlemiştim hatta. @xBUGRAx :X

Bülent - Ebru kavgasında Bülent haklı ama kavganın sebebi olan kişi elenirken neden ses çıkarmamış anlamadım...

Flash TV'deki videoda rezillik zaten...

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Yıldız haklıydı kaç kere sordu Seyhan cevap vermek istemediği halde. :A Süper Kulüp özledik.. :bhr:

Soytarı, sürüngah, evine geldim 1 kahve içtim diye sustum, karının m... ağzımıza giriyordu. Daha birçok efsane replik ezberimde. :F Eline sağlık @mrt-06 :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
bülent ablam lgbt destekçisi çıkmış çok şaşırdım @Polat Şaşmaz ı korkutur inşallah:A

3.videodaki adamı @Çiğdem- e kakalayalım numarası var mı @mrt-06 bir buluşma ayarla şunlara:A
Yıldız Tilbe özür dileyecek güya hepimizin içinde var diyor sen özür dileme ayoll :F

@xemrexxx in kadınından ne beklenir zaten :A :A :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,091
Puanı
1,061

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Bazen enerjim düşünce Sedoşun videosunu izliyorum. :D Kadın öyle bir enerji ile saydırıyor ki ben bile bazen gaza geldiğim oluyor. :F

Yıldız Tilbe olayında zamanında çok haklıydı. Kadın zaten sorunlu adamla. Sen gidiyorsun soruyorsun. Tamam 1 kez sor ama 2 kez 3 kez nedir? Al bak lafı yiyip oturdun sonra. :A

• Şaka olarak kabul ediyorum?!
  • Eee değilsin her halde olmadığını biliyorsun.

:F :F

@mrt-06 Eline sağlık. :D

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Seda Sayan'ın ki içlerinde en efsane olanı. :F Bunun ingilizce dublaj versiyonu bile var, o da çok komik. :X

Yıldız Tilbe - Seyhan kavgasında çok gülmüştüm, o zamanlar Bizden Kaçmaz vardı sanırım Fox'tan izlemiştim hatta. @xBUGRAx :X

Bülent - Ebru kavgasında Bülent haklı ama kavganın sebebi olan kişi elenirken neden ses çıkarmamış anlamadım...

Flash TV'deki videoda rezillik zaten...
Bu İngilizce versiyonunu ilk @yatutarsa atmıştı bana çok gülmüştüm şimdi sen paylaşınca bir daha izledim iyi geldi. :F

Yıldız Tilbe özür dileyecek güya hepimizin içinde var diyor sen özür dileme ayoll :F

@xemrexxx in kadınından ne beklenir zaten :A :A :A
Bülent Abla Seda Sayan efsane. Yıldız'da haklı.:A
Arkadaşlar nerde emeğe saygı. :T:

işte yapmacık değil benim sevdiğim kadınlar bak yıldız ablam pat lafı söylüyor sonra meryoşum zaten yapmacık olamaz türkçesi yetmez en başta:A @mrt-06 @Harunnn60
Seninki de intihar etmeye kalktı. .ss

digitürk gitti arka sokakları seyrederken bilgisayardan seyrediyorum
Yapacağını biliyorsun. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bu İngilizce versiyonunu ilk @yatutarsa atmıştı bana çok gülmüştüm şimdi sen paylaşınca bir daha izledim iyi geldi. :F

Arkadaşlar nerde emeğe saygı. :T:

Seninki de intihar etmeye kalktı. .ss

Yapacağını biliyorsun. :A
@xemrexxx e laf atarken unutmusum kalbini attım :A

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Hahaha Seda Sayan'ın bu sözleri damga vurmuştu bir döneme. :D Hatırlıyor musun @mrt-06 bir ara bunu paylaşmıştım atara geliyordum. :A

Bülent Ersoy nasıl çirkin videoda. :eek: İlk kez izledim kavgayı, Ebru Gündeş o zamanlar atarlıymış. Şimdi nasıl zarif. :bhr:

Hahaha elleşmek nedir ya, kro. :F

Yıldız Tilbe de güldürdü ''O... Seyhan'' :A
İnglizice versiyonunu da izle. :F