Diğer UnREAL - Dizi Yorumları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Lifetime'ın eleştirmen favorisi, bol ödüllü dizisi UnREAL ikinci sezonuna bu günlerde başladı.

Çokça sayıda var olan evlendirme programlarından birinin arka yüzünü işleyen dizide Shiri Appleby ve Constance Zimmer başrolleri paylaşıyor.

UnREAL ile ilgili bölüm yorumlarını bu başlıktan yapabilirsiniz...

UnREAL.jpg

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1x1

Çok övgü almasıyla listeme girmiş bir diziydi ve geçen hafta ilk bölümünü izledim.

Güzel bir konusu var gerçekten. Tek amacı reyting olan reality programlarındaki gerçekleri gün ışığına çıkarıyor. Eminim benzer şeyler ülkemizdeki pek çok programda da yapılıyordur. :)

Diziye alışmam biraz zaman aldı. İlk kısım sıkıcı geldi ama daha sonra giderek ilgi çekicileşmeye başladı.

Dizinin ödüllerde ismi anılan ismi Constance Zimmer ama ben asıl başrol Shiri Appleby'ı beğendim. Çok iyi oynuyor. Tip olarak da Kate Mara'ya benzettim, söylemeden geçmeyeyim. :D

Diziye devam edeceğim ama önce Horace and Pete'i halletmem lazım.

8'in köşesinden dönmek üzere:

7+ /10

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,553
Puanı
1,061
1x1

Çok övgü almasıyla listeme girmiş bir diziydi ve geçen hafta ilk bölümünü izledim.

Güzel bir konusu var gerçekten. Tek amacı reyting olan reality programlarındaki gerçekleri gün ışığına çıkarıyor. Eminim benzer şeyler ülkemizdeki pek çok programda da yapılıyordur. :)

Diziye alışmam biraz zaman aldı. İlk kısım sıkıcı geldi ama daha sonra giderek ilgi çekicileşmeye başladı.

Dizinin ödüllerde ismi anılan ismi Constance Zimmer ama ben asıl başrol Shiri Appleby'ı beğendim. Çok iyi oynuyor. Tip olarak da Kate Mara'ya benzettim, söylemeden geçmeyeyim. :D

Diziye devam edeceğim ama önce Horace and Pete'i halletmem lazım.

8'in köşesinden dönmek üzere:

7+ /10
ıyyy adam eleştirmenler beğendi diye konu açıyor o ka izlediğim diziden birini açsana.ss

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Hangi dizi lo:F

Lifetime tr'ye geldiği vakit bu diziyi de yayınlarlar mı diye merak ediyordum ama yayınlamadılar. Çok acık seçik sahneler var mı? Tr de yayınlanabilir mi? Bi ara ben de bakarım belki belki belki:X
Yayınlanabilir de +13 etiketiyle anca. Çıplaklık yok da cinsellik var. :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Yayınlanabilir de +13 etiketiyle anca. Çıplaklık yok da cinsellik var. :)
Cıplaklığın olmadiği cinsellik?(b) öpüşme filan yayınlıyor kanal ya o kadar gerilemedik:F kanal tr dublajlı yayın yapıyor reality filan demişsin realityse dublajlı izlemek güzel oluyor son zamanlarda kanala bakıyorum:X

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Cıplaklığın olmadiği cinsellik?(b) öpüşme filan yayınlıyor kanal ya o kadar gerilemedik:F kanal tr dublajlı yayın yapıyor reality filan demişsin realityse dublajlı izlemek güzel oluyor son zamanlarda kanala bakıyorum:X
Bilmem bu dizinin dublajlısını bulabilir misin. :D

Sevişme sahnesi var işte de malum yerleri göstermiyorlar. Yayınlanır diyorum zaten de öyle gündüz kuşağında falan yayınlanamaz bence. :D Tabii makaslamayla her şey mümkün. :D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Bilmem bu dizinin dublajlısını bulabilir misin. :D

Sevişme sahnesi var işte de malum yerleri göstermiyorlar. Yayınlanır diyorum zaten de öyle gündüz kuşağında falan yayınlanamaz bence. :D Tabii makaslamayla her şey mümkün. :D
Lifetime kanalında yayınlanan herşey tr dublajlı :X haftasonu tv filmleri yayınlanıyor ama onlarda da sevişme filan yok yada kesiyorlardı bilemem. Neyse eylülde yayınlarlar:F

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
İlginç bir şekilde merak ettiğim bir dizi, sanırım konusu nedeniyle. 1-2 hafta sonra izlemeye başlarım. :)

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
O kanalda dizini yayınlanıyor sadece magazin moda kanalı sanıyordum.iyi sayılacak diziler yayınlıyormu başka?
Sanırım Devious Maids diye bir dizi daha yayınlıyor, o da temizlikçi kadınlarla alakalı. Senin dediğin gibi moda programları ve TV filmleri de var, ama aslında ben de tam bilmiyorum. Geçen aylarda Türkiye'de yayın hayatına başladı, ama bu dizi henüz ülkemizde yayınlanmıyor. :)

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Sanırım Devious Maids diye bir dizi daha yayınlıyor, o da temizlikçi kadınlarla alakalı. Senin dediğin gibi moda programları ve TV filmleri de var, ama aslında ben de tam bilmiyorum. Geçen aylarda Türkiye'de yayın hayatına başladı, ama bu dizi henüz ülkemizde yayınlanmıyor. :)
Dizi yayınları oluyorsa takip edilebilir aslında moda kanalı olarak sandığımdan kanalı eklemedim listeye ayrıca sanırım Türkçe dublajı seçeneğide bulunuyormuş.bakalım iyi yayınlar olursa izleyelim:)

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
1x1

Ben de ilk başlarının biraz sıkıcı olduğuna katılıyorum, ama yarışmacı kızların görünmesinden sonra hareketlenmeye başladı. Gerçekten ülkemizdeki reality programların bir özeti gibi, bu yüzden Türk izleyicilerin de hemen ısınacağı bir yapım. :)

Shiri Appleby ve Constance Zimmer'ın performansları güzeldi, ama ben Zimmer'ı bir adım daha önde buldum. Programın reyting alabilmesi için yaptırmayacağı şey olmayan kontrol manyağı Quinn bence daha büyük bir senaristlik başarısı.

Yarışmanın kötü kadını olması beklenen Britney'in daha başlamadan elenmesiyle sonrasında gösterdiği tepkiler ve diğer yarışmacıların geçmişte yaşadığı kötü olaylardan yararlanılması çok gerçekçiydi. Quinn'in yarışmacılara "kötü kadın", "umutsuz olgun" diye yaftalar yapıştırması da iyiydi. Bu arada gelecek bölümlerde Rachel ve Adam arasında bir aşk alevlenecek gibi görünüyor.
İlk bölüm olduğu ve hikayeye daha yeni giriş yapıldığı için sonraki bölümlerin çok daha güzel olacağına inanıyorum ve tavsiye ediyorum. :)

7.5/10

Son düzenleme:

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
1x2

Güzel bir bölümdü, tahmin ettiğim gibi hareketlenmeye başladı. Rachel'ı sevsem de idolüm Quinn, kesinlikle harika yazılmış bir karakter. Constance Zimmer'ın başarılı oyunculuğu da olunca iyice tadından yenmiyor, umarım Emmy'ye aday olur. :)

Quinn'in tüm sezonu üzerine kurduğu (!) Britney'in elenmesinden sonra yapımcıların yeni bir cazgır bulma fikri iyiydi, böylece akılları bulandırıldığı zaman yarışmacıların nerelere varabileceklerini görmüş olduk. Anna ise babasının yoğun bakımda olduğunu, evden kaçarken de öldüğünü öğrendi. Yine de sonradan Adam'ın sayesinde geri döndü. Ayrıca Rachel'ın geçen sezon ne yapıp reytingleri yükselttiği de bu bölümde gösterildi.

Rachel ev arkadaşına olan kira borcunu tam ödeyecekken son zamanı kaçırdığı için kişisel e-mail'lerini herkes gördü. Öte yandan Quinn'in sevgilisi olduğu adamın hamile bir eşi varmış, böyle bir güçlü bir kadının metres olmayı neden göze aldığını merak ediyorum. Bu arada Rachel ve Adam da işi biraz daha ilerletip aynı duşa girdi, bu hattan bir şeyler çıkacağı kesin.
Gelecek bölümleri merakla bekliyorum, Everlasting evinde işlerin daha çok sarpa saracağı kesin. :X

8/10

Son düzenleme:

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
1x3

Geçen bölüme göre daha az hareketli olsa da karakterlerin hikayeleri hakkında biraz daha fikir sahibi olmamız açısından önemliydi.

Dediğim gibi çok kayda değer gelişmeler olmadı, ama Adam'ın arkadaşı Roger işleri biraz da olsa karıştırdı. Öte yandan ilk "cat fight" da Anna ve Grace arasında yaşandı. Bu arada Adam ve Roger da bölümün yarısını çıplak geçirdi, yaz dizisi mantığı her yerde aynı galiba. :A
7.5/10