'Umut Işığım' TV'de İlk Kez Kanal D'de!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
'Umut Işığım' TV'de İlk Kez Kanal D'de!

2f3ee059-bc24-4d04-98d4-797499917b3d-150x150.jpg

Pazar akşamını TV'de ilk kez gösterilen yabancı filmler ile dolduran Kanal D'nin bu hafta ekrana getireceği yapım belli oldu.

Başrollerini Bradley Cooper, Jennifer Lawrence, Robert De Niro, Jacki Weaver, Chris Tucker ve Julia Stiles gibi isimlerin paylaştığı, yönetmenliğini David O. Russell'ın üstlendiği 'Umut Işığım', 8 dalda aday olduğu Akademi Ödülleri'nde Lawrence'a 'En İyi Kadın Oyuncu' ödülünü getirmişti. Gösterildiği festivallerde izleyicinin beğenisini kazanan yapımın konusu ise şöyle:
Eski bir tarih öğretmeni olan Pat Salitano (Cooper), yaşamında değer verdiği her şeyi bir günde yitirmiş bir adamdır. yaşadığı ciddi bir travma sonrası patlar ve ardından mahkeme kararı ile 8 ay rehabilitasyon merkezinde tedavi görür. Çıktıktan sonra hayatını düzene koymak şartıyla ailesinin evine geri yerleşen Pat'in yegane amacı düzgün bir adam olup, işini geri almak ve karısı Vicky'yi bu sayede geri kazanmaktır.

Fakat durum Pat için sandığından daha zor olacaktır. Bir yemekte, aile dostu Tiffany (Lawrence) ile karşılaşan Pat, genç kadınla eski eşine ulaşmak amacıyla yakınlaşır. Bir 'iyilik' karşılığı Pat'e yardım teklif eden Tiffany, her ikisi içinde umut ışığı olacak yeni bir kapı açacaktır.
Umut Işığım, TV'de ilk kez Pazar 23.00'te Kanal D'de!
Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Kanal D'nin eskiden cumartesi/pazar yayınladığı bu filmler çok ilgi görürdü, artık izlenmiyor gibi geliyor bana.

Ortalama gideceğini düşünüyorum.