Ufuk Özkan 'Ben Bilmem Eşim Bilir'in Sunucusu Oldu!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yiğitt yeni bir haber konusu açtı

Ufuk Özkan 'Ben Bilmem Eşim Bilir'in Sunucusu Oldu!

ben-bilmem-annem-bilir-oyunu.jpg

Kanal D'nin efsane programı 'Ben Bilmem Eşim Bilir' yeni sunucusuyla ekranlara dönüyor!

İlker Ayrık'ın sunumuyla izleyiciyle tanışan ve geçtiğimiz aylarda İlker Ayrık ile yolları ayrılan 'Ben Bilmem Eşim Bilir' programı yeni sunucusuyla ekrana geliyor. Program yepyeni formatı ve sunucularıyla geliyor. Programın ana sunucusu son olarak 'Aile İşi' dizisinde izlediğimiz Ufuk Özkan oldu. Hafta sonları prime time kuşağında yayınlanacak programı Ufuk Özkan sunacak.

Program artık evlere de gidecek ve ev içinde yarışmalar olacak. Ev içindeki programları ise Kanal D'de öğle haberlerini sunan Şule Zeybek sunacak.

Yepyeni formatı ve sunucularıyla ''Ben Bilmem Eşim Bilir'' çok yakında Kanal D'de!
Orijinal formatta oku

s10

Favori Üye
Reaksiyon puanı
93
Puanı
40
İlker ayrık'tan sonra o koltuğa oturabilecek yegane yeteneklerden biri ufuk özkan, yerinde bir karar olmuş, hem kendisi daha öncede trt1 de yarışma programı sunmuştu , seyirciyi havaya sokma ve eğlendirme yönünde de bir sıkıntı yaşamayacağı aşikar.

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Bu ne be gelen giden başkasının yarışmasını sunuyor. Ufuk Özkanı severim umarım altından kalkar [emoji2]

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Yabancıya gitmemiş Geniş Aileciler arasında kalmış. :):)

Ufuk Özkan iyidir ama bir İlker Ayrık değil yarışma sunuculuğu konusunda. :):)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Basligi görunce cuk oturmus dedim
Ilkerden sonra olabilecek en iyi isim olmus.
Urazda uyabilirdi