Ufak Tefek Cinayetler'den Veda Paylaşımları

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Ufak Tefek Cinayetler'in çekimleri pazar günü sona erecek. Bu nedenle oyunculardan da veda paylaşımları gelmeye devam ediyor.

Resimlerde gördüğümüz kadarıyla Oya ve Serhan'ın düğünü ve cinayetin gerçekleşeceği yılbaşı partisinin yanı sıra (bazı dedikodulara göre) Merve-Kerim, Emre-Burcu düğünleri ve Şebnem'in ölümü de finalde izleyeceklerimiz arasında.

Yeni paylaşımlarla konu güncellenecektir.

Dt0HRziXgAAGGdQ.jpg

Dtzj0CpX4AA1z1-.jpg

Dt1GiY2W0AAMkBC.jpg

Dt1GjsvXgAA-QQ7.jpg

Dt0e8fCWwAA3aha.jpg

Dt0d1_cWoAEyGaE.jpg

Dt0u9rMXQAAj4KQ.jpg:large

Dt1TB28W4AA3pq_.jpg

Dt1RdGGXQAY6V8u.jpg

Dt08riJWwAA2un7.jpg

Dt08rh5XQAABR4L.jpg

Dt08riAX4AAaR1g.jpg

Dt1NSgCX4AAQAQ2.jpg

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
En çok Aslıhan ve Osman'ın kameralı paylaşımları üzdü. Bu uyuma, bu kaliteye çok yazık oldu. Ay Yapım ayrı spin-off dizisi falan yapsın ya doyamadık biz. :(

Yalnız umarım dedikodular doğru çıkmaz çünkü böyle olursa UTC değil Erkenci Kuş finali olacak. Bu dizinin mutsuz sonla bitmesini bekliyordum.

Ayşe reis de MerKer'ci olduğunu belli etmiş hemen. :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Çok yazık oldu, bu kadar ani olmamalıydı. Ocak ayında senaryo toparlanmış şekilde bitmeliydi, bu kadar hızlı olmasını ummuyordum. Ekranlara çok farklı bir hava kattılar, çok da iyi iş çıkardılar. Özleyeceğiz ekibi. :(

En çok Aslıhan ve Osman'ın kameralı paylaşımları üzdü. Bu uyuma, bu kaliteye çok yazık oldu. Ay Yapım ayrı spin-off dizisi falan yapsın ya doyamadık biz. :(

Yalnız umarım dedikodular doğru çıkmaz çünkü böyle olursa UTC değil Erkenci Kuş finali olacak. Bu dizinin mutsuz sonla bitmesini bekliyordum.

Ayşe reis de MerKer'ci olduğunu belli etmiş hemen. :A
Merve falan intihar etse olay olurdu, ikinci Bihter vakası... Ben de mutsuz son istiyorum. :Z

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Merve evine dönüp son cheesecake'ini Kerim'e yapacak demek ki. Sadece MerKer için mutlu son istiyorum diğerleri beter olabilir. :A

Dt4unJoXcAAtjBX.jpg

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061