Ufak Tefek Cinayetler - Genel Yorum Konusu

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,935
Puanı
1,061
Evet öyle bir şey duydum. :F Küseceklerini zannetmiyorum onlar sister. :A

Hem Pelo niye bir şey yapsın. :A Aslıhan'ın arada kafası atıyor bence o bir şey yapmıştır. :A
Ben de zannetmiyordum ama rol arkadaşlarını takip edip onu etmemesi ve takibi bırakması boşa değil. Merve-Pelin sahnelerinde de soğukluk var diyordu fanlar. Umarım sorunu çözerler yakın zamanda. :(

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Ben de zannetmiyordum ama rol arkadaşlarını takip edip onu etmemesi ve takibi bırakması boşa değil. Merve-Pelin sahnelerinde de soğukluk var diyordu fanlar. Umarım sorunu çözerler yakın zamanda. :(
Aslıhan hesabından fotolarını da kaldırmış, sordum bakalım bilenlere çıkar yakında kokusu.. :(

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Aslıhan Gürbüz, Gökçe Bahadır'ı, Mert Fırat'ı, Tülin Özen'i Insta'dan takip etmeye başlamış ama Bade İşçil'i etmemiş. Üstelik Bade de Aslıhan'ı takipten çıkarmış. Seninki yine ne yaptı da araları bozuldu acaba. :A @Harunnn60
Dizi bitince hep böyle şeyler ortaya çıkıyor, çok üzücü cidden. Diziye her ne kadar laf söylesem de Aslıhan ve Bade’nin aralarındaki enerji bir başkaydı :D

Seni iyi anlıyorum :F Bedel de bittiği gün Sedef ve Necip Memili çok iyi anlaştıkları Berk Erçer’i takipten çıkarıp tüm fotoları silmişti :F

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,935
Puanı
1,061
Dizi bitince hep böyle şeyler ortaya çıkıyor, çok üzücü cidden. Diziye her ne kadar laf söylesem de Aslıhan ve Bade’nin aralarındaki enerji bir başkaydı :D

Seni iyi anlıyorum :F Bedel de bittiği gün Sedef ve Necip Memili çok iyi anlaştıkları Berk Erçer’i takipten çıkarıp tüm fotoları silmişti :F
Aslıhan hesabından fotolarını da kaldırmış, sordum bakalım bilenlere çıkar yakında kokusu.. :(
Fotoğraflar da gittiyse iş bitmiş demektir. Merve-Pelin sisterlığından sonra bir helva da Aslıhan-Bade sisterlığına kavuralım. :(

merpel.jpg

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,935
Puanı
1,061
Dizi bitince hep böyle şeyler ortaya çıkıyor, çok üzücü cidden. Diziye her ne kadar kaf söylesem de Aslıhan ve Bade’nin aralarındaki enerji bir başkaydı :D

Bade ilk adımı atmış sıra Aslıhan'da inşallah. :bhr:

IMG_20181218_105326.jpg

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Harunnn60 Hatrına baktım ilk 2 bölümünü izledim tam ecünnü dizisi gerçekten :A

Erkek Oyuncular inanılmaz yetersiz kalmış İçerde den Alyanak normal konuşma sesine alışamadım dizide inanılamz pasif kalmış , Kavak Yellerinden Efenin abiside naptığı belli değil figuran gibi takılıyor :A Mervenin sadece kocasının eli ayağı düzgün ama dizinin en mal karakteri bukadar mal bir adam olamaz :A

Ecünnülerde al birini vur ötekine :F Ezelde olan şebnem şarısın kız Mervenin kocasıyla birlikte dizinin en mal 2.karakteri :A Diğer Tulin Özer dizide ne amaçla takılıyor hiçbir etkisi yok bir yaşlı kadın v ardı her dizide figuran olurdu çay çorba içerdi bu kadında her bölüm bir şey içip öyle baksın diye takılıyor :A Gökçe Bahadırı Hayat Bilgisinden sonra hiç beğenmiyorum en son Adı Efsane Dizisinde takmıştım kendisine çok mal bir rolu vardı aynı mallığı bu dizidede sürdürüyor bilinçlimi seçiyor bu rolleri :A Aslıhan Gürbüz Yani Merve Aslıhanda öyle sevdiğim birisi değil ama tüm karakterleri ele alınca tek kızlar değil erkekleride yanı dizinin tek izlenebilir karakteri gibi görünüyor :A :A :A

@Aserat Kendi uyarlama dizisinde neden Merve yapmış beni daha iyi anladım dizinin tek elle tutulan ve tek öne çıkan karakteri olmuş diğerleri mallık yarışı yapıyor :A Kızından Erkeğine hepsini vur birbirine sadece kızları değil erkekleride beğenmedim :A :A :A

Gülmekten öldüm ya çok komik değerlendirmeler yapmışsın :F :F Ama haklısın. :A

2 bölüm mü izledin. :eek: Beğendin o zaman 2.bölümü de izlediysen. :D 3.bölüme geçersin o zaman. :D
Hhaha Aaa hatırlattığın iyi oldu :F 2 bölümde diziyi çözmüşüm sonucta Merve gitti dizi bitti :A :A :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,580
Puanı
1,061
Aslıhan Gürbüz, Gökçe Bahadır'ı, Mert Fırat'ı, Tülin Özen'i Insta'dan takip etmeye başlamış ama Bade İşçil'i etmemiş. Üstelik Bade de Aslıhan'ı takipten çıkarmış. Seninki yine ne yaptı da araları bozuldu acaba. :A @Harunnn60

Evet öyle bir şey duydum. :F Küseceklerini zannetmiyorum onlar sister. :A

Hem Pelo niye bir şey yapsın. :A Aslıhan'ın arada kafası atıyor bence o bir şey yapmıştır. :A

Dizi bitince hep böyle şeyler ortaya çıkıyor, çok üzücü cidden. Diziye her ne kadar kaf söylesem de Aslıhan ve Bade’nin aralarındaki enerji bir başkaydı :D

Hhaha Aaa hatırlattığın iyi oldu :F 2 bölümde diziyi çözmüşüm sonucta Merve gitti dizi bitti :A :A :A
kız faruk @Forumdash kanalı satın almış resmen :eek: 16:00 cesur ve güzel 17:00-19:00 kara sevda 19:00 utc :eek: bizim diziler avrupada iş yapmaz diyen @kerem e göre ispanya da afrika kıtasına denk geliyordur artık :A:A @Yiğitt @mrt-06 @Aserat @xBUGRAx @ozmoturk @Dosi @vadikızı @dreamy @turkuazz @Maskeli Fedai

Son düzenleme:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,641
Puanı
1,060

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,580
Puanı
1,061
Dünya alemin işi gücü yok, oturmuş sizin 3 saatlik dizilerinizi izliyor zaten. :A
hayatım sen almanyaya gideli 5 sene olmamıştır yani daha oranın vatandaşı olmamışsındır diye düşünüyorum o yüzden farklı bir ülkeye aitmiş gibi yazma bence:A:A

ayrıca bayıla bayıla izliyorlar zaten avrupada ilginç diziler çıkmıyor :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,641
Puanı
1,060
hayatım sen almanyaya gideli 5 sene olmamıştır yani daha oranın vatandaşı olmamışsındır diye düşünüyorum o yüzden farklı bir ülkeye aitmiş gibi yazma bence:A:A

ayrıca bayıla bayıla izliyorlar zaten avrupada ilginç diziler çıkmıyor :A
"Diye düşünüyorsun" bilmiyorsun ama. :A Ayrıca farklı bir ülkeye ait olmak demek illa oranın vatandaşı olmalısın demek değildir. Bu dünya kağıttan ibaret değil sonuçta. :D

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,580
Puanı
1,061
"Diye düşünüyorsun" bilmiyorsun ama. :A Ayrıca farklı bir ülkeye ait olmak demek illa oranın vatandaşı olmalısın demek değildir. Bu dünya kağıttan ibaret değil sonuçta. :D
bilmeme gerek yok farklı bir ülkenin vatandaşı olmak istesem almanya olmaz o zaten :X
isviçre dışında herhangi bir yerdeyse o kağıt çok şey ifade ediyor:A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
kız faruk @Forumdash kanalı satın almış resmen :eek: 16:00 cesur ve güzel 17:00-19:00 kara sevda 19:00 utc :eek: bizim diziler avrupada iş yapmaz diyen @kerem e göre ispanya da afrika kıtasına denk geliyordur artık :A:A @Yiğitt @mrt-06 @Aserat @xBUGRAx @ozmoturk @Dosi @vadikızı @dreamy @turkuazz @Maskeli Fedai

Sizin BZÇ'yi de yayınlatırım merak etme:A Hatır gönül belası işte :X
Kara Sevda dısındakılerden kurtul abiciğim sana tavsiye :A :A :A @Forumdash
Para lazım bacım para:A Senin düğününü yapıcaz o yuzden:F

Dünya alemin işi gücü yok, oturmuş sizin 3 saatlik dizilerinizi izliyor zaten. :A
Bizim diziler oralarda 3 saat yayınlanmıyor ki:X 40-50 belki 1 saat olarak parçalara bölünüyorlar ve hepsi en heycanlı yerlerde bitiyor:A Yani bir dizinin ortasında bitiyormuş gibi bitmiyor :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,641
Puanı
1,060
bilmeme gerek yok farklı bir ülkenin vatandaşı olmak istesem almanya olmaz o zaten :X
isviçre dışında herhangi bir yerdeyse o kağıt çok şey ifade ediyor:A

Bizim diziler oralarda 3 saat yayınlanmıyor ki:X 40-50 belki 1 saat olarak parçalara bölünüyorlar ve hepsi en heycanlı yerlerde bitiyor:A Yani bir dizinin ortasında bitiyormuş gibi bitmiyor :A
Benim anlatmak istediğim türk dizileri Ortadoğu ve Güney Amerika'da izleniyor onu bizde biliyoruz. :A Ama, fakat ve lakin Avrupa'da da izleniyor denmesi tuhaf kaçtı. Her ülkenin kendi dizisi varken, ikinci seçenek olarak Amerikan dizileri varken üstelik genelde az TV izleyen avrupalılar Türk dizilerini nasıl tanısınlar? En basitinden Almanlar türk dizilerinin t'sinden bile bi' haberler mesela. Şuan yeni yeni İspanya'da yayınlandı demek orada türk dizileri ilgiyle izleniyor demek değildir. :X

Emre'nin de konu diziyken birden bire vatandaşlığa getirmesine ne demeli? :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,580
Puanı
1,061
Benim anlatmak istediğim türk dizileri Ortadoğu ve Güney Amerika'da izleniyor onu bizde biliyoruz. :A Ama, fakat ve lakin Avrupa'da da izleniyor denmesi tuhaf kaçtı. Her ülkenin kendi dizisi varken, ikinci seçenek olarak Amerikan dizileri varken üstelik genelde az TV izleyen avrupalılar Türk dizilerini nasıl tanısınlar? En basitinden Almanlar türk dizilerinin t'sinden bile bi' haberler mesela. Şuan yeni yeni İspanya'da yayınlandı demek orada türk dizileri ilgiyle izleniyor demek değildir. :X

Emre'nin de konu diziyken birden bire vatandaşlığa getirmesine ne demeli? :A
kız esas amerikan dizilerini napsınlar avrupada doğru düzgün bilim kurfgu- fantastik vb. dizi mi var ya da siyahiler-lgbt vb. gibi kişiler abd deki gibi sorun olarak mı bakılıyor :X ispanyada yeni denebilir ama kısa sürede 7-8 dizi oldu günlük yayınlandığı için :X ayrıca murat yıldırım & fahriye evcen in filmi gün 1.si olmuş ispanyada @Forumdash duymasın :A zaten 10-12 ülke hariç hepsinde yayınlanıyor şu an dizilerimiz

2-3 yılda alamanya uzmanı kesilirsen böyle cevabı alırsın ayol madem o ka iyisin oralarda ne işin var @Harunnn60 ile oradan birini bulsana madem o ka iyi biliyon:A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

O düğünü elinde kayışı @Harunnn60 basar kayışları kopardım diye :F :F :F @xemrexxx @serhatt