Ufak Tefek Cinayetler 45. Bölüm (Final) | Özet ve Fotoğraflar

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Ufak Tefek Cinayetler, sürprizlerle dolu final bölümüyle yarın 20.00'de Star'da!

İki düğün bir cenaze!
Sarmaşık yine çok hareketli ve bir o kadar da tehlikeli. Bir yanda düğün hazırlıkları, bir yanda öldürme planları! Bakalım bu kez emeline ulaşan hangi taraf olacak? Şebnem, Merve'yle Kerim'in arasına kara kedi gibi giriyor ama sonunda aşk bir şekilde yolunu buluyor. Düğün hazırlıkları içinde olan Burcu'yla Emre'yi ise bambaşka sürprizler bekliyor. Arzu'nun katili kim? Kerim'in kolunun sakat kalmasına kim neden oldu? Peki Oya kimi, neden öldürdü? Tüm bu sorular ve merakla beklenen pek çok başka soru nihayet cevap bulacak.

utc45-3.jpg

utc45-4.jpg

utc45-1.jpg

utc45-2.jpg

utc45-5.jpg

utc45-6.jpg

utc45-7.jpg

utc45-8.jpg

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
Bu kadar bömünü yayınlamayıp bu güzel bölümden ziyade bölüp yayınlamış olsaydılar şu anda bitmemiş olacaklardı

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Burcu, Arzu'yu öldürdü. Düğünde tutuklanacak. Taylan ve Emre arasında da bir kavga olur. Pelin yine bu işlerde yırtar diye düşünüyorum.:A

Oya'da Şebnem'i öldürür diye tahmin ediyorum çünkü. Çünkü bir cenaze var diye şebnemi öldürürler. Oya. çocuğu için her şeyi yapabilir. Bu işten nasıl sıyrılacak bakalım.

Merve'nin sonu sanki mutlu bitecek gibi gözüküyor, karakteri çok seviyorum ama ölümle bitse daha dramatik ve efsane olur. Ama bir yandan da gıcık oya mutlu mesut yaşarken bunun ölmesini istemem. :A

Edip olayı da kesinlikle aydınlatılmalı sanki arada kaynayacak gibi geliyor. :F Şamdan ile vuran Arzu, Camdan kenara çekilen Pelin, iten de Merve olmalı , hep tahminim böyledi. Ama sanki senarist tüm suçu Arzu'ya yıktı anlamadım bu iş nasıl böyle oldu. Umarım o olayda tam aydınlatılır çünkü Edip gözlerimin önünde itti vurdu filan diyordu. :F

@Aserat @Yiğitt @sokak sanati @Gizmen