Ufak Tefek Cinayetler - 39. Bölüm Yorumları | 2. Sezon

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,924
Puanı
1,060
İnsallah kivanc la böyle olursun 5 adım kalır ama dokunamazsin :AEkli dosyayı görüntüle 62802
ask-i-memnu-devam-etseydi-neler-olurdu-_131021060269252871.jpg

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Arzu'nun veda edeceği bölüm içinde çok belli oldu çünkü defalarca ailesiyle eski sahnelerini izledik.
Taylan ve Arzu'nun golf yerindeki sahneleri güzeldi. Arzu bu bölümde devleşti.
Emre, Pelin ve Burcu olayı karma karışık bir hal. Burcu herşeyi biliyor, Emre Burcu'nun bildiğini biliyor vs. vs. pek sarmıyor o kısım beni. Burcu yine Mehmet'e kayarsa şaşırmam.
Ayşe çok eğlenceli bir karakter. Oya'nın evindeki dialogları ve Merve'yi duyuncaki panik halleri güzeldi.
Serhan dizide nerdeyse yoktu.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Çok boş bölümdü, bugüne kadar Arzu'nun katil olduğuna dair tek bir şey göremedik. Pat bölüme girdi ve her yerden kendini belli etti, hiç samimi gelmedi o sahneler bana. Bol bol Arzu vardı zaten bölümde. Baya da itici bir hal almış bu bölümde... Ölümü üzdü, ne diyeyim ki? Severdim Arzu'yu ben, dizinin büyük renklerinden biriydi. Kaza sahnesi de güzeldi.

Merve nerede ya, gelsin artık. Cidden dizinin ipi çekiliyor, Meriç Acemi ve ekibi ne yapıyor?

Serhan ve Oya sahneleri izledik neyse az da olsa, zaten Serhan da bir var bir yok. Sanırım diğer bölümle birlikte aktifliği artacak, yani öyle umuyorum.

Emre-Burcu şimdiden sıktı beni. Burcu, Emre ve Pelin'i biliyor. Emre, Burcu'nun bunu bildiğini biliyor. Saçma sapan tavırlarda Emre zaten. Kendini vazgeçilmez sanıyor, Pelin de Taylan'a söyleyip rahatlasa keşke. Taylan ile Emre'nin arası açılsın isterim. :Z