Ufak Tefek Cinayetler - 36.Bölüm Yorumları | 2.Sezon

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,895
Puanı
1,060
Ay Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği,yönetmenliğini Ali Bilgin'in yaptığı,senaryosunu Meriç Acemi'nin kaleme aldığı 'Ufak Tefek Cinayetler'in başrollerinde,Aslıhan Gürbüz,Gökçe Bahadır,Mert Fırat,Bade İşçil,Ferit Aktuğ,Tülin Özen,Yıldıray Şahinler,Ushan Çakır ve Osman Sonant gibi isimler yer alıyor.

Dizinin 36.bölümüyle ilgili yorumlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz.

"Ufak Tefek Cinayetler" yeni bölümleriyle Her Salı Saat 20.00'de Star'da!

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,895
Puanı
1,060
Bu bölüm iyi olacağa benziyor.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,923
Puanı
1,061
Merve'nin Kerim'i sürekli güçsüz yanlarından vurmasını izlemek can sıkıcı olacak. Ama KAS ne yapar eder intikamını alır, Merve'yi de ağlatır. Merakla bekliyorum. :Z

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,887
Puanı
360
Başladı gül bahçesi kokan dizim

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,923
Puanı
1,061
Güzel bölümdü. Kerim'in son sahnedeki şovu ve evine geldiğinde Ayşe'nin tırsması güzeldi. Oya da kayalıklardan ine çıka atletikliğini gösterdi helal olsun. Yalnız 4 kadın da şamdana dokundu yani polise verilse bile bir hayır gelir mi sanmıyorum. :A

Ve uzun zaman sonra ilk kez ilk sahne verilmedi. Aslıhan Gürbüz'ün rahatsızlığı yüzünden planlanan tüm senaryo değişti tabii. 5 gün meselesi doğruysa Merve tamamen olmayabilir bölümde. Ay böyle deyince kulağıma bir hoş geldi. :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,127
Puanı
1,060
Güzel bölümdü. Kerim'in son sahnedeki şovu ve evine geldiğinde Ayşe'nin tırsması güzeldi. Oya da kayalıklardan ine çıka atletikliğini gösterdi helal olsun. Yalnız 4 kadın da şamdana dokundu yani polise verilse bile bir hayır gelir mi sanmıyorum. :A

Ve uzun zaman sonra ilk kez ilk sahne verilmedi. Aslıhan Gürbüz'ün rahatsızlığı yüzünden planlanan tüm senaryo değişti tabii. 5 gün meselesi doğruysa Merve tamamen olmayabilir bölümde. Ay böyle deyince kulağıma bir hoş geldi. :A

Kırmızı örtü vardı ya üzerinde parmak izi çıkmamıştır ya:A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Bölümü yeni tamamladım, fena sayılmazdı. Ben geçen sezonu daha çok özlüyorum, kesinlikle geçen sezon daha iyiydi. Bu sezon o eski tadı yok, çoğu yorumda da görüyorum bunu. Kerim geldi de renk geldi hiç yoktan. :X

Kerim'in köpekleri gidince sinirlendi baya, Ayşe'nin evini bastı. Ayşe'ye orada baya güldüm, sonra da Merve'nin evini bastı. Son sahnedeki şovu güldürdü, Merve tırstı. :A

Emre ve Burcu çok itici geliyor bana, o dansları falan. :( Arzu gidip evi basacak diye düşündüm, yine iyi dayandı. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,627
Puanı
1,060
Bölüm çok iyi değildi. Başta yine o sıkıcılık vardı. Sonlara doğru açıldı. O arabayı parçalama sahnesi iyiydi gerçekten.

2000 yılındaki Pelin'in doğum gününde yaşanan olaylar yavaş yavaş açığa çıkıyor. Pelin arabayla kime çarptı, çarptığı kişi öldü mü? Olay nasıl kapatıldı merak ettim. Flashbackler iyiydi kısacası.

Gelecek bölümü merakla bekliyorum. :D

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,627
Puanı
1,060

Avatarında Merve'nin olduğunu unuttun herhalde. :A