Ufak Tefek Cinayetler - 33. Bölüm Yorumları | YENİ SEZON

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,888
Puanı
360
Ben sana bu dizinin neden 7 reytinge düştüğünü anlatmaya çalışıyorum. Çift haneli reytingler alan bir dizi neden 5 reyting birden kaybeder? Senaryonun bozmasından dolayı, bu dizi konusu itibariyle geçen sezon final yapmalıydı. Koca sezon “Kim öldürüldü" sorusunun cevabını aradı bu dizi, sezon sona erdiğinde ise bu kişi dizinin en zayıf halkalarından biri olan Edip çıktı.

Dünkü bölümü izledim, hala "Katil Kim" sorusunun cevabı net olarak belli olmadı. Muhtemelen bu sezonda bunun cevabı aranacak, izleyici bir sezon daha beklemez. EDHO, ardından da Kadın başlayınca dün aldığı reytingleri alması neredeyse imkansız hale gelecek bu dizinin ve 6 reytinge sezon içinde çıkması senaryonun da tıkanmasıyla neredeyse imkansız hale gelecek. Ben, Ocak ayına kadar 4 reyting seviyelerine gerileyeceğini düşünüyorum maalesef. Umarım ben yanılırım, senaryo toplarlar ve dizi tekrar yüksek reytingler alır ama zor gözüküyor.
Ve daha ilk bölümüydü sezonun. Çok daha yeni ve g-zel hikayelerin kurgulanacağıma eminim