Ufak Tefek Cinayetler - 33. Bölüm Yorumları | YENİ SEZON

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Dizinin ömrü fazla değil bence, daha sezonun ilk bölümü ama içim baydı.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Yibe son yarım saate baktım bi kaç not düşeyim.

Peli'nun elbise şahaneydi. Muhteşem bir fizik var kadında.
Merve'nin elbise çok güzeldi ama kadını öyle bi sıkıştırmışlar ki elbisenin içinde omzundan yağ fıçkırmış hep. Merve'nin saçlar güzel olmuş.
Burcu'nun yeni tarzı şahane. Dizinin 3 büyük starı bence bu kişiler.:X

Oya çok sıkıcı yaa. Niye hala başrol.

Oya Serhan sahnesinde bir kadın erkeği vezirde eder Rezilde cümlesi geldi aklıma. Merve döneminde Serhan vezirdi herkes onun peşindeydi. Şimdi ise içkiye başlayacak alkolik havası var adamda. Oya Merve'nin yarattığı Serhan'a aşıktı herkes gibi bence. Şimdi ise iteliyor adamı. Çekil önümden sus falan. Sen kimsin Oyacık.:kiki:

Kerim yine Merve'nin serin sularına kendini bırakacak gibi duruyor. İntikam için gelmiş olabilir ama yumuşayacak bence ve Sarmaşığın a... koyacaklar ikisi:Z

Onun dışında Senaryo tıkalı. Toygar Işıklı götürmüş bölümü. Devamlı bi gerilim müziği çalmasa dizide gerilim olduğunu anlamayacağız:D

Klaus

Favori Üye
Reaksiyon puanı
513
Puanı
135
Yibe son yarım saate baktım bi kaç not düşeyim.

Peli'nun elbise şahaneydi. Muhteşem bir fizik var kadında.
Merve'nin elbise çok güzeldi ama kadını öyle bi sıkıştırmışlar ki elbisenin içinde omzundan yağ fıçkırmış hep. Merve'nin saçlar güzel olmuş.
Burcu'nun yeni tarzı şahane. Dizinin 3 büyük starı bence bu kişiler.:X

Oya çok sıkıcı yaa. Niye hala başrol.

Oya Serhan sahnesinde bir kadın erkeği vezirde eder Rezilde cümlesi geldi aklıma. Merve döneminde Serhan vezirdi herkes onun peşindeydi. Şimdi ise içkiye başlayacak alkolik havası var adamda. Oya Merve'nin yarattığı Serhan'a aşıktı herkes gibi bence. Şimdi ise iteliyor adamı. Çekil önümden sus falan. Sen kimsin Oyacık.:kiki:

Kerim yine Merve'nin serin sularına kendini bırakacak gibi duruyor. İntikam için gelmiş olabilir ama yumuşayacak bence ve Sarmaşığın a... koyacaklar ikisi:Z

Onun dışında Senaryo tıkalı. Toygar Işıklı götürmüş bölümü. Devamlı bi gerilim müziği çalmasa dizide gerilim olduğunu anlamayacağız:D
Ben beğenmedim pek ağır bir bölümdü bu sezon uzun sürmeyecek gibi kadın başlayana kadar idare ederiz :D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Ben beğenmedim pek ağır bir bölümdü bu sezon uzun sürmeyecek gibi kadın başlayana kadar idare ederiz :D

Dedim yaa Toygar Işıklı'nın enfes müzikleri olmasa birde şu şahalı partiler dizi 1 reyting alamaz. Senaryo bom boş.
Müzik çaliyor yine neye geriliyor diye bakıyorum sonra hala bakıyorum bakıyorum ve karakter yüzleri görünüyor ve ben hala bakıyorum ama gerileme ekrana kitleyecek bi şey bulamiyorum en sonunda Pelo'yu Merve'yu falan izleyeyim bari gözüm gönlün açılsın diyorum :A

Yarın 5 civarı başlar. Ocak'ta final yapar. Sezon finali kavga sahnesi hariç zaten kötüydü böyle bi başlangıç olmadı :X

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,140
Puanı
1,060
Tahmin edilen gibi Oya Serhanın suçunu üstlenecek galiba biraz yavaştı
bölüm ama güzeldi beğendim ben :D

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,557
Puanı
1,061
Dizinin ömrü fazla değil bence, daha sezonun ilk bölümü ama içim baydı.

Tahmin edilen gibi Oya Serhanın suçunu üstlenecek galiba biraz yavaştı
bölüm ama güzeldi beğendim ben :D
kerimin gençliğini oynayan oyuncu buymuş @Çiğdem- le @serhatt da gelsin de 4nüz masaya yatırın bir :A @Bully @Afet Güçverir @cookies @Sherlock @kerem @ozgur2113 @Yiğitt @ozmoturk @Aserat @xBUGRAx @MasacRE- @Arslan Bey @yatutarsa veee kanı donan @MEnes :A
dggdf.png

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,909
Puanı
1,060

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yüzü yok mu.:A Sadece fiçut olmaz. :A
Beğenmedim en çok :A
Kaba suratlı bişey :A
Demek başladı Ufak Tefek Ecünnüler :A :A :A Bu fotodakı parlakta avları sanırım :F

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Demek başladı Ufak Tefek Ecünnüler :A :A :A Bu fotodakı parlakta avları sanırım :F

Şuna dönüşmüş böyle çöküş görülmedi. :A:A

5b8ea079c03c0d1f00bb00bd.jpg