Ufak Tefek Cinayetler - 32. Bölüm (Sezon Finali) Yorumları

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,919
Puanı
1,060
Burcu ve Arzunun kavga sahnesi muazzamdı
4 kadını da keske ağır çekimsiz müziksiz dovusturselerdi

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Birde hadi içinde ki karanlığı ortaya çıkart diyor ya bağırarak orada koptum. :F Oya orada ağır saçmaladı yine mağdur edebiyatı yaptı. :)

Oya keşke ölseydi açık ara dizinin en zeka yoksunu karakteri. Merve'nin onu öldürmeye çalıştığı sahneyi anlatırken bile o kadar haklıyken bile Merve hemen haklı konuma geldi. Çünkü Oya tam bir Aptal ölse iyiydi :X

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Oya keşke ölseydi açık ara dizinin en zeka yoksunu karakteri. Merve'nin onu öldürmeye çalıştığı sahneyi anlatırken bile o kadar haklıyken bile Merve hemen haklı konuma geldi. Çünkü Oya tam bir Aptal ölse iyiydi :X
ben seni seviyordum dedi birde. :( Bu kadar gerizekalı bir karakter olabilir mi. :F

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,935
Puanı
1,061
Özellikle oyunculuklar ve yönetmenlik açısından harika bir bölümdü kötü diyen çarpılır. Oya-Merve-Serhan yüzleşmesi ve kızların kavgası çok doyurucu sahnelerdi. Yüzleşme anında Oya’nın daha aktif olmasını isterdim ama yine kendini çekti. Hele Merve'ye seni seviyorum demesi garipti.

Ve Edip’in ölümü beklediğim bir şeydi. Ama en azından nasıl olacağını gösterirler sanmıştım onu da saklamayı tercih etmişler. Açıkçası ben senaristi de anlıyorum çünkü çok sevilen bir başrol karakterin ölmesi yeni sezon için olumsuz etki yaratabilirdi. Reyting de 2000 hane üzerinden şekillenen uyduruk bir şey olduğu için pek kızamıyorum açıkçası.

Neyse yazın çok iyi dinlenip bomba bölümleriyle geri dönsünler bu güzel macera için teşekkürler. Her ne kadar ilk 14 bölümden sonra senaryonun hızı biraz geçilse de ekranlara yeni bir soluk getirdiği için adını altın harflerle yazdırdı bile. İyi tatiller. :Z

Bu arada kavga sahnesinde herkesin bir kere camın önüne gelmesi de bayağı komikti. :F

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
:clapping::clapping::hearteyes::hearteyes:
7cFFSfWsFIk.jpg

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,607
Puanı
860
Senarist kesinlikle korkaklık yaptı. Ben dört kadından birisinin ölmesini bekliyordum. Edip'in gitmesi içime sinmedi yani.

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,165
Puanı
410
32 bölüm boyunca Edip düşecek diye bekledik, bir o kadar da katili mi bekleyeceğiz :A

Bir ara Merve, Oya'yı atacak dedim ama atamadan diğer kızlar girdi araya. Hala sana saygı duyuyordum fala filan, sana yapmadığı kalmadı akıllanamadın gitti Oyacık :A