Ufak Tefek Cinayetler 27. Bölüm Yorumları

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,836
Puanı
1,060
Herşey tamam zaten bı samsung reklamınız eksik

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,026
Puanı
1,060
Tekrar açtım tempo yükselmişmi diye.
Şu Oya'nın arkadaşı Oya'nın gözünü açar umarım.
Kaç bölümdür boş sahneler çok olmasına rağmen reyting iyi geldiği için boş sahne çekmeye devam ettiler.
Sezon sonunda AB-de de 5in altına iner.
Hatta yarın bile 6-yı zor alacak, rezalet yazıyorlar.

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Sezon sonunda AB-de de 5in altına iner.
Hatta yarın bile 6-yı zor alacak, rezalet yazıyorlar.
Biz reyting düşecek dedikçe oranlar iyi geliyor hep :A
Dizi sonlara doğru açıldı. Sağlam bir fragmanda gelirse haftaya yeniden artışa geçer.
Nihayet Oya gözünü açtı anladı herşeyi:Z

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Karada yeteri kadar oksijen alamadığından dönen oyunları fark edemeyen solungaçlı Oya denize girince anca yeteri kadar oksijen alabildi neler olduğunu gördü. Artık Merve'nin bildiğini biliyor, Serhan'a da söyler herhalde gelecek bölüm. Bir yandan cinayet sonrası zaman çizgisinde de gelişmeler sürüyor, sarı kafa sonunda kızların ifadelerini alacak, inşallah bu kısım çok uzatılmaz. Son olarak Elif'ten bahsedeyim. Merve falan hikaye, bu kız saf kötü. Keşke ana karakterlerden biri olsaydı.

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,352
Puanı
1,061
Yorumlara baktım, bu bölümü de es geçmeye karar verdim. :A Deniz sahnesini izledim. İlhan çok temiz bir adam. Çok seviyorum böyle naif insanları.

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,352
Puanı
1,061
Bölümü ortasından izliyorum. Oya ve Serhan'da karakter değişimi var. İlk bölümlerde ne kadar pratik zekaya sahiptiler. Hayat falan kurtarıyorlardı. Senarist iyice bozdu işi. Dizide kalitesini koruyan tek şey görüntü yönetmeni ve oyuncular.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Geçiş bölümü tarzındaydı, Oya'nın bu hali beni de sıktı. Neyse ki sonunda anladı da artık kendine gelir. Merve amacına ulaştı sayılır, Elif de amacına ulaştı. Oya yanlarına kar bırakmaz ama, diğer bölüm baya eğlenceli olacak bence. :Z

Oya'nın çevresinden kimse de ''Ne oluyor sana, iyi misin, bu ne hareketler'' tarzı ciddi bir tepki vermedi. Hele Serhan'ın tepkileri çok saçmaydı, gülüp geçtim yani. Senaryoda son 2 bölümdür sıkıntı olduğu açık.

Mehmet ve Arzu sahneleri de sıktı, Arzu Mehmet'i kıskandırıyor. Mehmet de Pelin'den akıl alıp bir şeyler yapmaya çalışıyor. Ve bunlar dönerken Pelin ortalıkta yok Oya konusunda. Garip...

Diğer bölümü bekliyoruz artık. :D