Ufak Tefek Cinayetler 26. Bölüm Fragmanı

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Akıllı ve güçlü kadın yüzleşmez. Bilmiyormuş gibi yapar planını uygular. Tam Mervelik hareket bence. Karakter analizlerin yanlış. Oya aldatılan olsa hesap sorardı ama Merve bedel ödetir.:love1:
Ben hesap sorup yüzleşsin gibi birşey de demedim yalnız. Lafı nerden anlıyorsun acaba. :A Merve bedel ödetmeli zaten ama ilk günden Serhan'la Oya'yı birbirine düşürmek hiç Merve'lik bir hareket değil. Beklentilerimin altında kaldı kanka. :(

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yalnız deneyince koptum, hakkaten kişniyormuş. :F

Bende korktum ayol,kadın krize girdi bi parlak uğruna :A

Gökçe çıldırdı. Yaprak Dökümünde de kocamı aldı diye bağırıyordu. Ah Necla ah. Neler yapmıştı. Ama orada cidden mağdurdu. Seviyordum o dizide Leyla'yı:love1:

ben bu hafta tv'den izlemeyeceğim. :A Protesto ediyorum 1 haftalık diziyi. :A @Çiğdem-
Katırların kişnerken sallanarak başını sallama hareketinide aynısını yapıyor taklit süper aslında bu kızda oyunculuk varmış eleştirdiğime utandım şuan :oops::oops::oops: @xemrexxx @Forumdash

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Ben hesap sorup yüzleşsin gibi birşey de demedim yalnız. Lafı nerden anlıyorsun acaba. :A Merve bedel ödetmeli zaten ama ilk günden Serhan'la Oya'yı birbirine düşürmek hiç Merve'lik bir hareket değil. Beklentilerimin altında kaldı kanka. :(

Karı Serhan'ı kaybetmek istemiyor tabi Oya'ya oynayacak.s.s