Ufak Tefek Cinayetler - 22. Bölüm Yorumları

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,818
Puanı
1,060
Mehmet anladı oya serhani

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,888
Puanı
1,060
Bu selfie işi bir iş açabilir başlarına

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,818
Puanı
1,060
Merve elini kirletmeden kurtuldu tunc tan ne kadın be

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,897
Puanı
1,061
Arzu'nun bölüm başından beri sadece 1 sahnesi vardı. Eğer özel bir neden varsa onun boşluğunu doldurmak için Burcu'yu bu kadar ön plana çıkarmış olabilirler. Mehmet de süzme salak, Arzu'ya yeniden aşık olurken hala Burcu'ya inanıyor. O beynini Oya ve Serhan'ı anlarken kullanmayı iyi biliyor ama.

Tunç şimdilik tutuklandı ama orman sahnesi güzel olacak belli. Ay hadi oraya geçelim hemen. :Z

Bir de Oya'nın hastası ve eşiyle konuştuğu sahnede Aramızda Kalsın'ı hatırladım, o adam orada da Gökçe Bahadır'la oynamıştı. :bhr:

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,818
Puanı
1,060
Arzu'nun bölüm başından beri sadece 1 sahnesi vardı. Eğer özel bir neden varsa onun boşluğunu doldurmak için Burcu'yu bu kadar ön plana çıkarmış olabilirler. Mehmet de süzme salak, Arzu'ya yeniden aşık olurken hala Burcu'ya inanıyor. O beynini Oya ve Serhan'ı anlarken kullanmayı iyi biliyor ama.

Tunç şimdilik tutuklandı ama orman sahnesi güzel olacak belli. Ay hadi oraya geçelim hemen. :Z

Bir de Oya'nın hastası ve eşiyle konuştuğu sahnede Aramızda Kalsın'ı hatırladım, o adam orada da Gökçe Bahadır'la oynamıştı. :bhr:
bende hatırladım o adamı,Şahin bey.Taylan da aramızda kalsında gökçeyle oynayan bi isim

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,897
Puanı
1,061
Ha bir de Edip ayak üstü tüm ağlayan kadınları götürüyor önce Oya, sonra Merve ve şimdi de Burcu. Dizinin en karlısı resmen. :A

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Adam Burcu'dan rapor istiyor, kadın günler sonra anca getiriyor. Hastaneden çıkarken bu raporu almış olması gerekmez miydi zaten, Mehmet niye hiç "acaba bu raporu niye bu kadar geç getirdi?" diye düşünmüyor? Bunlar hayatın olağan akışına aykırı.

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,352
Puanı
1,061
Son bölümlere baktım. Konuların hızı felaket derecede düşmüş durumda. Ters köşeler basitleşmiş epey.

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Bölümü bitirdim, güzel bir bölümdü. Serhan ve Merve'nin mahkeme sahnesi güzeldi, yine sinsi planlar kurmuş Mervecim. :A

Tunç öldü mü acep? (b) Oradan düşüp ölen ilk insan olabilir, sanki uçurum kenarı. Çok saçmaydı o kısım, intihar edecek adam orada mı atar kendini Mervoş? Pelin de çok saf gerçekten.

Serhan, Oya'yı ortaya çıkardı. Selfie çektiler de o kısmı boşuna izlemedik bence. O resmi Burcu görecek kesin Mehmet'in telefonundan, sonrası baya güzel olur. :Z

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Ben bölümü beğendim ama mantık hataları feci boyuta ulaştı. Burcu raporu getiriyor Mehmet inanıyor ona üstelik tüm suç Arzu'ya kalıyor yine. Hala Arzu yapmış olabilir mi filan diyorlar. Ve kimse de Burcu yaptı bunu diye tam olarak diyemiyor. :D İnanamıyorum yani artık böyle çocukça senaryolara. :A
Şimdi Mehmet çocukları geri isityor tekrar eskisi gibi araları kötü oldu Arzu ile. :D Arzu artık bu saatten sonra kesinlikle savaşçı bir karakter olmalı. Bir bölüm tam artık oldu diyorum öbür bölüm gene pasif kalıyor.

Pelin-Tunç-Merve olayında da mantık hataları vardı gene ama diğer bölümü beklemek lazım.

Oya-Serhan sahneleri sıkıyor beni. :(. Yaşadıkları şeyler olabilir ona bir şey demiyorum (başta bende beğeniyordum) ama daha boşanmadan hadi onu geçtim Merve o kadar yıl karın olmuş doğruyu söylemek varken ulu orta herkesin gözü önünde ergence aşklarını yaşamalar ahlaksızlık bence. Özellikle Oya herkese ahlak dersi verirken kendisi daha ahlaksız :A

@sokak sanati @Ahmed @kerem @serhatt Ohh rahatladım. :A :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,818
Puanı
1,060
Ben bölümü beğendim ama mantık hataları feci boyuta ulaştı. Burcu raporu getiriyor Mehmet inanıyor ona üstelik tüm suç Arzu'ya kalıyor yine. Hala Arzu yapmış olabilir mi filan diyorlar. Ve kimse de Burcu yaptı bunu diye tam olarak diyemiyor. :D İnanamıyorum yani artık böyle çocukça senaryolara. :A
Şimdi Mehmet çocukları geri isityor tekrar eskisi gibi araları kötü oldu Arzu ile. :D Arzu artık bu saatten sonra kesinlikle savaşçı bir karakter olmalı. Bir bölüm tam artık oldu diyorum öbür bölüm gene pasif kalıyor.

Pelin-Tunç-Merve olayında da mantık hataları vardı gene ama diğer bölümü beklemek lazım.

Oya-Serhan sahneleri sıkıyor beni. :(. Yaşadıkları şeyler olabilir ona bir şey demiyorum (başta bende beğeniyordum) ama daha boşanmadan hadi onu geçtim Merve o kadar yıl karın olmuş doğruyu söylemek varken ulu orta herkesin gözü önünde ergence aşklarını yaşamalar ahlaksızlık bence. Özellikle Oya herkese ahlak dersi verirken kendisi daha ahlaksız :A

mantık hataları kısmına katılıyorum,burcunun yalan söylediğini hala dile getirmedi kimse tam olarak,Oya ve Serhan kısmınada katılıyorum ya,savunulacak yanları yok :A:A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060

Bölümü beğendin mi, yok artık :A:A