Ufak Tefek Cinayetler 17. Bölüm Fragmanı

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
2EpzDE.jpg

Pelin, Oya ve Serhan'ın ilişkisini öğreniyor!

Yeni bölümleri ile her Salı 20.00'da Star TV'de!

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
Tanıtım gibi birşey olmuş.. Ne anladık fragmandan..

Merve için katlanıyorum.

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
Merve çok pasif kalıyor kaç bölümdür, artık açık entrikalar zamanı.
Kesinlikle senarist ve yeni oyuncu takviyeleri lazım.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Dizi birkaç bölümdür Oya, Serhan, Merve üçgenine odaklanmış durumda. Yeni konular, yeni olaylar lazım diziye.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Pelin'in Oya ve Serhan'ı öğrenmesi iyi renk katacak diziye. :Z

Arzu ve Mehmet de barışıyor galiba yakında, ben Arzu'nun yerinde olsam Burcu'ya inat Mehmet'e yanaşırım. :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,089
Puanı
1,061

Bol bol Pelin vs. Merve izlemek istiyorum. :Z

yürü be Pelin, sen olmasan entrika olmayacaktı :A

Tanıtım gibi birşey olmuş.. Ne anladık fragmandan..

Merve için katlanıyorum.

Merve çok pasif kalıyor kaç bölümdür, artık açık entrikalar zamanı.
Kesinlikle senarist ve yeni oyuncu takviyeleri lazım.

Dizi birkaç bölümdür Oya, Serhan, Merve üçgenine odaklanmış durumda. Yeni konular, yeni olaylar lazım diziye.
pelindeki şansa bak resmen canlı p...no izledi kızcağız :(

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Bu tarz sahneleri sevmiyorum dizide. Arzu ve Mehmet kayboldu ne bileyim dondular falan. :(

Süreyi doldurmaya çlaışıyorlar ama absürt şeyler çıkıyor bu sefer. Bence böyle yapacaklarına karakterlerin gençli versiyonları da yaşadığı olayları koysunlar.? Arzu Mehmet nasıl tanıştı mesela? Doğru değil mi. :X

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
Süreyi doldurmaya çlaışıyorlar ama absürt şeyler çıkıyor bu sefer. Bence böyle yapacaklarına karakterlerin gençli versiyonları da yaşadığı olayları koysunlar.? Arzu Mehmet nasıl tanıştı mesela? Doğru değil mi. :X
Mesela Aşk-ı Memnu da konusu kısıtlı ve entrikalar falan üzerine kurulu bir diziydi genelde. Ama güzel işlenmişti konu ve mükemmel gitdi.
Bu dizide en kötü durum ilk 10-12 bölümdeki baya iyi olayları hızlıca işleyip geçiştirdiler. Bazı bölümlerde baya büyük olay hemen unutulup gidiyordu ve böylece 17 bölümde konu tıkandı.
Şimdi saçma sahneler yazıyorlar.

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Mesela Aşk-ı Memnu da konusu kısıtlı ve entrikalar falan üzerine kurulu bir diziydi genelde. Ama güzel işlenmişti konu ve mükemmel gitdi.
Bu dizide en kötü durum ilk 10-12 bölümdeki baya iyi olayları hızlıca işleyip geçiştirdiler. Bazı bölümlerde baya büyük olay hemen unutulup gidiyordu ve böylece 17 bölümde konu tıkandı.
Şimdi saçma sahneler yazıyorlar.
Ben sana demiştim ama 13-14 bölümlerde baya hızlı işlediler özellikle 14.bölümde her şey kapandı tek bölümde. Daha sezona var bakalım nasıl gidecekler. Sezon Finaline kadar Oya-Serhan-Merve olayını uzatmazlar umarım :(

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
Ben sana demiştim ama 13-14 bölümlerde baya hızlı işlediler özellikle 14.bölümde her şey kapandı tek bölümde. Daha sezona var bakalım nasıl gidecekler. Sezon Finaline kadar Oya-Serhan-Merve olayını uzatmazlar umarım :(
Ben nedense bu sezon final yapacak gibi düşünüyorum. İçerde gibi. O da Ay Yapımdı ve o da iyi gidiyordu reytinglerde ama bitirdiler.
Yani UTC fazla AB dizi ve tıkandı. Uzatsalar daha da bozar. Bence cinayet olayına martdan sonra geçit yapsınlar artık ve sonraki dönemi izleyelim.

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Ben nedense bu sezon final yapacak gibi düşünüyorum. İçerde gibi. O da Ay Yapımdı ve o da iyi gidiyordu reytinglerde ama bitirdiler.
Yani UTC fazla AB dizi ve tıkandı. Uzatsalar daha da bozar. Bence cinayet olayına martdan sonra geçit yapsınlar artık ve sonraki dönemi izleyelim.
Orjinal dizi Big Litte Lies 2.sezon onayını almış bence tek sezonda bırakmazlar gibi. :A
2.sezon olsun bence yeni cinayetler filan iyi olur. :F Ha yok biz tek cinayet üzerinden gidecez arada yangın bölümleri çekeceğiz kafasındalarsa tek sezonda bitsin derim. :A

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
Orjinal dizi Big Litte Lies 2.sezon onayını almış bence tek sezonda bırakmazlar gibi. :A
2.sezon olsun bence yeni cinayetler filan iyi olur. :F Ha yok biz tek cinayet üzerinden gidecez arada yangın bölümleri çekeceğiz kafasındalarsa tek sezonda bitsin derim. :A
Aynen. :A
Yangın sonrası şimdide soğukta donmaları. :F