Ufak Tefek Cinayetler - 16. Bölüm Fragmanı

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
2EpzDE.jpg

Başrollerini Gökçe Bahadır, Aslıhan Gürbüz, Bade İşçil, Tülin Özen, Mert Fırat, Selim Bayraktar, Ferit Aktuğ ve Yıldıray Şahinler'in paylaştığı; yapımcılığını Ay Yapım'ın, yönetmenliğini Ali Bilgin ve Deniz Yorulmazer'in yaptığı; senaryosunu Meriç Acemi'nin kaleme aldığı Ufak Tefek Cinayetler'in 16. bölüm fragmanı yayınlandı.

Ufak Tefek Cinayetler, yeni bölümleriyle her Salı 20.00'da Star'da!

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,937
Puanı
1,061
Keşke şu Pelin gıcığı dönmeseydi o olmayınca da iyi bölüm yapabildiklerini gördük. :A

Merve'nin Oya ve Serhan'ı anladığını sanmıyorum akıllıyım diye geçiniyor ama biraz erken şimdilik. :A

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Oya'nın, Merve'nin getirdiği cheesecake'i direkt çöpe atması. :bhr: @Aserat

Serhan, Oya'yı kazanmak için gerekli adımları atmaya başlayacak sanırım. Ancak karısı Merve olduğu için işi hiç kolay olmayacak.

Pelin'in geri dönüşü muhteşem olacak, ortalığı karıştırmaya geliyor resmen. :A

Onun dışında Mehmet yine Arzu'nun peşinde. Umarım bu çift barışmaz, sonuçta Mehmet, Arzu'yu yıllarca aldattı. Bu kadar çok seviyor olsa aldatmazdı. Hem Arzu tek başına daha güçlü duruyor. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,642
Puanı
1,060
Çok yakışıksız bölümler...
Oya'yla Serhan abla kardeş gibi duruyor, olmamış olmazda.. Merve'm izin vermez.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Pelin'i gördüğüme sevineceğim aklıma gelmezdi. Bir bölüm boyunca görmeyince korkmuştum bir an. :A

Serhan ve Oya ilişkisi ortaya dökülüyor, ciddi ciddi ''savaş'' çıkacak. :Z

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Pelocum efsane dönmüş ringe. Arzu'da bi saf bi tilki oluyor. Bu karıyı aşk saf yapıyor galiba. Erkek olmayınca tilkilesiyor:F

Oya her zamanki gibi itici davranmış. Nimeti çöpe atarak kalitesini gösterdi yine. Rum tohumu kesin bu.:A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
kız pelin senin gibi dolaplara saklanmış milleti dinliyor:eek:
Pelocum efsane dönmüş ringe. Arzu'da bi saf bi tilki oluyor. Bu karıyı aşk saf yapıyor galiba. Erkek olmayınca tilkilesiyor:F

Oya her zamanki gibi itici davranmış. Nimeti çöpe atarak kalitesini gösterdi yine. Rum tohumu kesin bu.:A
Pelin iş başına geçmiş bile bakalım neler olacak:D
Ay konuyu açan şahıs beni etiket yapmamış, çok yakışıksız durum. Bu bana yapılır mı? Bana Queen Ahmed'e..

Ay Peloş rüzgar gibi esip geçecek. :Z
Pelin olmadan olmuyor dizi. :A @Ahmed

Arzu sakın barışmaaaaaa ( kesin barışır ilerde. :A )
Çok yakışıksız bölümler...
Oya'yla Serhan abla kardeş gibi duruyor, olmamış olmazda.. Merve'm izin vermez.
Aferin Serhan. Kaldır böyle.
Oya'nın, Merve'nin getirdiği cheesecake'i direkt çöpe atması. :bhr: @Aserat

Serhan, Oya'yı kazanmak için gerekli adımları atmaya başlayacak sanırım. Ancak karısı Merve olduğu için işi hiç kolay olmayacak.

Pelin'in geri dönüşü muhteşem olacak, ortalığı karıştırmaya geliyor resmen. :A

Onun dışında Mehmet yine Arzu'nun peşinde. Umarım bu çift barışmaz, sonuçta Mehmet, Arzu'yu yıllarca aldattı. Bu kadar çok seviyor olsa aldatmazdı. Hem Arzu tek başına daha güçlü duruyor. :A
Keşke şu Pelin gıcığı dönmeseydi o olmayınca da iyi bölüm yapabildiklerini gördük. :A

Merve'nin Oya ve Serhan'ı anladığını sanmıyorum akıllıyım diye geçiniyor ama biraz erken şimdilik. :A
FRAGMAN - 2
Ortalık fena karışıyor. :eek:

@S.G.A.T @Thequeer

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,642
Puanı
1,060
Fragman çok kötü. Artık Edip'le Merve'nin arasında birşey olacaksa yuh yani..

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Fragman çok kötü. Artık Edip'le Merve'nin arasında birşey olacaksa yuh yani..
Başta Edip Oya'ya aşık değil miydi? Ne ara böyle bir yola girdiler. Ben Merve için yeni sezonda daha karizmatik bir erkek karakter sokarlar öyle sevgili yaparlar diyordum. Bu sezon Edip ve Merve sadece birleşip Oya'yı ve Serhatı ayırması lazımdı.
Neyse yinede Merve'nin de aldatacağını zannetmiyorum. :A

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Başta Edip Oya'ya aşık değil miydi? Ne ara böyle bir yola girdiler. Ben Merve için yeni sezonda daha karizmatik bir erkek karakter sokarlar öyle sevgili yaparlar diyordum. Bu sezon Edip ve Merve sadece birleşip Oya'yı ve Serhatı ayırması lazımdı.
Neyse yinede Merve'nin de aldatacağını zannetmiyorum. :A
Senaryoda bir farklılık var. Edip'e geçmişten gelen bağlılık en baştan düşünülmüşmüydü şüpheliyim. :D Öyle bir şey vardısa Edip ya da Merve neden hissettirmedi, ters köşe değil bu, senayodaki gariplik :D

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Senaryoda bir farklılık var. Edip'e geçmişten gelen bağlılık en baştan düşünülmüşmüydü şüpheliyim. :D Öyle bir şey vardısa Edip ya da Merve neden hissettirmedi, ters köşe değil bu, senayodaki gariplik :D
Merve bir bölümde Edip'in Oya'ya aşık olduğununu anlamıştı yüzüne karşı dedi hatta Edip inkar edemedi. 3-4 bölüm sonra Merve'nin geçmişte Edipi sevdiğini söylediler. Şimdi de Edip ile Merve arasında çekim başladı.

Tamam başta Merve'nin gençken intikamı için daha güçlü bir altyapı oluştu. O konu da güçlü durdu bu senaryo ama şimdi ne gereği var? Bunun yerine Merve ilerde gel birleşelim bu ikisini ayıralım deseydi daha iyi olurdu. Neyse belki sevgili bile olmazlar ama ben yakışıtrmıyorum.

Zaten ne ölen ne katil belli değil ya senarist bile daha yazmamış işte belli başlı şeyleri dizide oturtmayınca böyle garip şeyler ortaya çıkıyor. :A

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Merve bir bölümde Edip'in Oya'ya aşık olduğununu anlamıştı yüzüne karşı dedi hatta Edip inkar edemedi. 3-4 bölüm sonra Merve'nin geçmişte Edipi sevdiğini söylediler. Şimdi de Edip ile Merve arasında çekim başladı.

Tamam başta Merve'nin gençken intikamı için daha güçlü bir altyapı oluştu. O konu da güçlü durdu bu senaryo ama şimdi ne gereği var? Bunun yerine Merve ilerde gel birleşelim bu ikisini ayıralım deseydi daha iyi olurdu. Neyse belki sevgili bile olmazlar ama ben yakışıtrmıyorum.

Zaten ne ölen ne katil belli değil ya senarist bile daha yazmamış işte belli başlı şeyleri dizide oturtmayınca böyle garip şeyler ortaya çıkıyor. :A
Yok ölen ve katil (ler) bellidir, o kadar da değil. :A Ama bu hamle önceden bellidiyse çekim hatası olmuş, çünkü alakası yoktu konuyla. Diyelim ki 2'si de anlaşılmasını istemedi, o zaman 1 günde nasıl bu kadar yakınlaşma oldu? :A Eğer çekimde bir sorun yoksa o zaman senaryoda ekleme olmuş. :D