ATV Uçurum - Dizi Yorumları

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
ATV ekranlarında izleyicisiyle buluşan, Süreç Film'in yapımcılığını üstlendiği ve toplam 24 bölüm süren Uçurum dizisi farklı konusuyla da dikkat çekiyor.

Cem Karcı'nın yönetmen koltuğunda oturduğu, Kerem Deren'in senaryosunu üstlendiği, başrollerini Mehmet Ali Nuroğlu, Lavigna Longhi, Funda Eryiğit, Erdal Yıldız, Esra Ronabar, Denise Capezza, Zuhal Gencer Erkaya, Duygu Yetiş, Enis Arıkan ve Alican Albayrak gibi isimlerin paylaştığı dizi toplumun kanayan yaralarından birine parmak basıyor.

Yorumlar bu başlık altından yapılabilir.

IMG_1138.JPG

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
1.Bölüm Yorumları..

Eva ve Felicia'nın Moldova'daki hayatlarıyla hikayemiz başladı. Eva sırf kız kardeşi için çalışıp didinen bir abla ve bu yolda da daha iyi şartlarda para kazanmak adına İstanbul'a gelmeye karar veriyor ancak kız kardeşi de peşine takılıp gelince asıl hikaye burada başlıyor ve genelev patronlarının eline düşüyor bu ikili. İlk bölüm olarak güzel bir başlangıç oldu ve sonu da güzel bitirildi. Yer yer ağır sahneler olsa da özellikle son 1 saat akıcı bir halde ilerledi ve ikinci bölüme şans vermem gerektiğini de bu doğrultuda görmüş oldum.

İzleyebilirsiniz güzel bir iş.

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
2.bölüm yorumlarım..

Eva'nın Yaman'ın gözünü çıkarmasını zevkle izledim ancak bir yandan da Felicia zor durumda hiç istemediği kart bir adamın koynuna henüz 18 yaşındayken girmek zorunda bırakılacak. Çok zor bir mücadele gerçekten. Eva'nın oteli ararken 2 zibidinin 200 TL'ye teklif etmesi bile işin dramatik yönünü daha da kuvvetlendirmişti. Kısacası Adem ve Eva'nın karşılıklı muhteşem kaçış ve kurtarma planları üzerine kurulu bir bölüm izledim. İkinci bölüm daha heyecanlı ve tansiyonu yüksek bir bölümdü. Sonu da muhteşem bitti bakalım Adem nasıl bir plan içinde olacak?

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
2.bölüm yorumlarım..

Eva'nın Yaman'ın gözünü çıkarmasını zevkle izledim ancak bir yandan da Felicia zor durumda hiç istemediği kart bir adamın koynuna henüz 18 yaşındayken girmek zorunda bırakılacak. Çok zor bir mücadele gerçekten. Eva'nın oteli ararken 2 zibidinin 200 TL'ye teklif etmesi bile işin dramatik yönünü daha da kuvvetlendirmişti. Kısacası Adem ve Eva'nın karşılıklı muhteşem kaçış ve kurtarma planları üzerine kurulu bir bölüm izledim. İkinci bölüm daha heyecanlı ve tansiyonu yüksek bir bölümdü. Sonu da muhteşem bitti bakalım Adem nasıl bir plan içinde olacak?
Demek devam kararı aldın :A

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Dizi oyuncuları çok başarılılar:)hani bazı dizilerde oyunculukların hepsi iyidir ya işte uçurumda da oyunculukların hepsi iyi,@denizz19 felicia ile kutlu oyunculuklarını mutlaka başarılı bulacaksın @Dosi @eskici

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
5.bölüm yorumlarım..

Muhteşem bölümdü yine.. Özellikle sahnesel geçişler muazzam. Dizinin başındaki olayın o hale nasıl geldiğinin anlatılması ve yine baştaki olayla bağlanıp bitirilmesi çok güzel.

Kutlu, Felicia'nın dayak yediğini gördüğünde ne kadar kaplan kesildi ve eski yaşadıklarını hatırladı iyi oldu kart zamparanın kafasını duvarlara çarpınca.

Eva bakalım Kutlu'yu kaçırırsa Yaman ne yapacak? Ama Eva'nın Kutlu'ya bir şey yapmayacağı da bir gerçek zaten. 6.bölüme yarın başlar bitiririm.

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
7.Bölüm Yorumlarım..

Muazzam bölümlerden biriydi. Özellikle Mika'nın hikayesine girilmesi şahaneydi o acıyı sağlam hissettirmişler. Mesela Felicia'yı kemerle dövdükten sonra bodruma getirdiklerinde tüm kadınların elini uzatması çok özel ve hisli bir detaydı çok hoşuma gitmişti. Böyle hayatlar var mı be acaba desek de bilmediğimiz belki de karanlıklar ardında neler oluyor bilemiyoruz. Kutlu'nun karakteri otistik anlamda çok şahane yazılmış yani Elimi Bırakma dizisindeki çocukla mukayese edince ne kadar değer verilerek işlendiğini daha net görüyoruz Kutlu'nun. Şule salağı yüzünden Adem ve Arif'in başı belaya girdi tabi Eva'nın da. Son sahnede ise Adem, Arif'i Kuyudibi'nde araştırmaya başladı bakalım nasıl bir sır yakalayacak? Gelsin 8.bölüm :D

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
8.Bölüm Yorumlarım...

Müthiş bir bölümdü yine aşırı derecede dolambaçlı ama çok iyi bağlanan dünyası var hikayenin. Özellikle Arif'in hikayesinin içi çok güzel dolduruluyor ve Adem ile Eva'nın dolayısıyla karanlık fuhuş dünyasının da içinde çok güzel komplike ediliyor. Kerem Deren hikayayi gerçekten iyi yansıtıyor. Final sahnesi müthişti normalde bir dizinin bir bölümünü tek seferde bitirmem zor internet ortamında ama bunu tek seferde bitiriyorum tam kapatayım sonra devam ederim diyorum bir bakmışım dizi gitmiş :D

Olayları anlatmayacağım izlemek isteyen olur belki @serhatt izlemelisin :D

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,836
Puanı
1,060
8.Bölüm Yorumlarım...

Müthiş bir bölümdü yine aşırı derecede dolambaçlı ama çok iyi bağlanan dünyası var hikayenin. Özellikle Arif'in hikayesinin içi çok güzel dolduruluyor ve Adem ile Eva'nın dolayısıyla karanlık fuhuş dünyasının da içinde çok güzel komplike ediliyor. Kerem Deren hikayayi gerçekten iyi yansıtıyor. Final sahnesi müthişti normalde bir dizinin bir bölümünü tek seferde bitirmem zor internet ortamında ama bunu tek seferde bitiriyorum tam kapatayım sonra devam ederim diyorum bir bakmışım dizi gitmiş :D

Olayları anlatmayacağım izlemek isteyen olur belki @serhatt izlemelisin :D
Şuan gündemimde yok :A