TV'de Yok, Adem ve Turabi'nin Şok Kavgası...

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Büyük kaos olmuş bayıldım :A

Adem sonuna kadar haksız. Arkadaşına bir anneye oynaşmak kelimesini kullanıp rencide etti. Ayrıca Turabi'ye 3.10'da hem gerçekten dansözsün hem kelime oyunu yapan bir dansözsün diyor. Herkes dans edebilir. Sanki hiç striptiz kulübe gitmemiş bilmiyor gibi belden aşağı vuruyor. Gelişmiş ülkelerde erkeğin striptizciside var. Taylandda varmış ve yapmış sana ne. Böyle içini küsüp kendini bitirdi tebrikler. Şampiyon adayı olmayı geç Kıbrısa gidemez.:F

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Büyük kaos olmuş bayıldım :A

Adem sonuna kadar haksız. Arkadaşına bir anneye oynaşmak kelimesini kullanıp rencide etti. Ayrıca Turabi'ye 3.10'da hem gerçekten dansözsün hem kelime oyunu yapan bir dansözsün diyor. Herkes dans edebilir. Sanki hiç striptiz kulübe gitmemiş bilmiyor gibi belden aşağı vuruyor. Gelişmiş ülkelerde erkeğin striptizciside var. Taylandda varmış ve yapmış sana ne. Böyle içini küsüp kendini bitirdi tebrikler. Şampiyon adayı olmayı geç Kıbrısa gidemez.:F
Turabi'ye yenilmeyi hazmedemedi :A Boş yaptı ve kaybetti :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Herkes ancak izlesin, zevk alsın kavgadan ama yapıcı Hakan.
Harikasın Hakan :bhr:
Kesin Kıbrıs diyorum yine @MasacRE- :Z

Adem'in olayı Sms arefesine denk geldi :D Kendini yaktı :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Herkes ancak izlesin, zevk alsın kavgadan ama yapıcı Hakan.
Harikasın Hakan :bhr:
Kesin Kıbrıs diyorum yine @MasacRE- :Z

Adem'in olayı Sms arefesine denk geldi :D Kendini yaktı :A
Sen Hakan'ı bu kadar sever miydin ya :A Valla burada Adem baya haksız duruma düşürmüş kendini ama yine de en fanatik gruplardan birine sahip olduğu için sağlam bir oy alır gibi geliyor bana. Buraları atlatırsa son aşamaya gelince bu olay da unutulacağından şansı devam ediyor Kıbrıs için.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Sen Hakan'ı bu kadar sever miydin ya :A Valla burada Adem baya haksız duruma düşürmüş kendini ama yine de en fanatik gruplardan birine sahip olduğu için sağlam bir oy alır gibi geliyor bana. Buraları atlatırsa son aşamaya gelince bu olay da unutulacağından şansı devam ediyor Kıbrıs için.
Ben birilerini sevmesemde iyi yönünü taktir edip söyleyen biriyim ama Hakan'ı severim o ayrı. Survivor Kızlar ve Erkeklerde favorimdi. Hakedilen birincilik haksızlık yapılarak alınmıştı.
Zaman zaman bir yarışmacıyı sevmezsek sonra sevebiliyoruz yada tam tersi. Geçen sene biliyorsun Adem'i severdim ve hersene kırmızıları tutmama rağmen daha iyi biri olduğunu düşündüğüm Ogeday'ı desteklemiştim finalde.
Genele baktığımda şu aşamada belkide en çok Finalde olmasını istediğim yarışmacı Hakan. Performansıyla beni şaşırtan bir yarışmacı oldu. Türkiye ziyaretinden sonra yine performansında yükseliş bekliyorum.

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860
Dans yada başka bir meslek o yarışmada kimi dansçı kimi yüzücü kimi başka bir meslek Turabi Adem tartışmasında Acun dahi araya girdi ama işe yaramadı iyice arttı

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Adamın kitlesi de kendisi gibi egoist. Adem de Adem diye ağlıyorlar :A Utanmasalar peygamber ilan edecekler :eek: Peygamber sabrı var dedikleri adam ortada :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Ya o değilde wimdi bu adamlar yarın Türkiye'ye gelecek. Tüyo alacaklar. Kötü oldu bu.:(

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Kavgayı izledim de Ramazan ayı ne alaka cidden Adem? Ben burada farklı olaylar sezdim açıkçası. Sanki ayrıştırma, bölüştürme var. Ne demek istediğimi eminim çoğu kişi de izlerken anlamıştır. Yakışmadı...

Nagihan'la olay gösterilmiş en çok. :D

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Kavgayı izledim de Ramazan ayı ne alaka cidden Adem? Ben burada farklı olaylar sezdim açıkçası. Sanki ayrıştırma, bölüştürme var. Ne demek istediğimi eminim çoğu kişi de izlerken anlamıştır. Yakışmadı...

Nagihan'la olay gösterilmiş en çok. :D
Turabi alevi galiba. Adem'in bu sözü de ona gönderme olabilir.

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Turabi alevi galiba. Adem'in bu sözü de ona gönderme olabilir.
Ondan dedim işte. Turabi'nin alevi olmadığını bilmeyen yok, kendisi de bunu belirtiyor zaten. Adem burada ayrımcılık anlamında mı dedi yoksa başka bir şey mi demeye çalıştı? Umarım o anlamda bir şey dememiştir, sene 2018 böyle saçmalıklar geride kaldı diye düşünüyorum.

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Ondan dedim işte. Turabi'nin alevi olmadığını bilmeyen yok, kendisi de bunu belirtiyor zaten. Adem burada ayrımcılık anlamında mı dedi yoksa başka bir şey mi demeye çalıştı? Umarım o anlamda bir şey dememiştir, sene 2018 böyle saçmalıklar geride kaldı diye düşünüyorum.
Adem seyirciye de oynamak istemiş olabilir. Bilirsin bizim millet sever din sömürüsünü.

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Şu konuşulanlara bak ya bu millet her şeyi hak ediyor... Afyon etkisi yapıyor bu program, net.

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,673
Puanı
1,061
Adem haklı diyen ağır Adem fanatiğidir yoksa hiçbir şekilde Adem haklı diyen çıkmaz, çıkmamalı. Turabi'nin söylediği gayet normal bir şey Survivor çerçevesinde çünkü kışkırtmak, motivasyon düşürtmek de var bu işte. Sinirine sahip olamayıp saldırıya geçen, konuştukça da batan hatta kameramana bile saldıran Adem haksızdır.