Kanal D Tutsak - Dizi Yorumları

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşacak olan Tutsak bu akşam yayın hayatına başlıyor.

1441 Productions'un yapımcılığını üstlendiği, yönetmenliğini Serhan Şahin'in, senaryosunu Gürkan Tanyas'ın üstleneceği dizinin başrollerini ise Pamir Pekin, Gülper Özdemir, Caner Şahin, Ayda Aksel, Seray Gözler ve Güneş Emir gibi isimler paylaşıyor.

Tutsak ilk bölümüyle bu akşam 20:00'da Kanal D'de.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
İnanılmaz bi gerilim var dizide. Başrolde ki kızın bunda katkısı büyük. Çekimlerde tam dizinin atmosferine uygun. Yönetmen iyi iş çıkarmış. İlk 1 saat güzeldi. Der 1 saate bakarım.:)

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
İlk bölümün 1 saatini izledim. Ağır dram gidiyor dizi, sevdim gibi. Şu an Sıla'nın 'Yoruldum' şarkısı çalıyor. :bhr: Caner Şahin ve Gülper Özdemir uyumu da süper. :Z Caner Şahin biraz çocuk gibi sanki ya, bana mı öyle geldi? Baktım da 25 yaşındaymış, sanki 20-21 duruyor. :D Neyse uzun yorum bitince yaparım..

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
1. BÖLÜM

Uuuu dizi beklediğimden baya iyiymiş, çok beğendim diyebilirim. :Z

Gülper Özdemir'i ilk kez izliyorum galiba, gerçekten kendisini çok beğendim. Çok başarılı biri, başrol olmasa bile ikinci rolde de olabilirmiş farklı dizide. Caner Şahin'i de yine ilk kez izliyorum galiba, o da tatlı çocuk. Yani öyle oyunculuğu çok iyi diyemem ama geliştirir tabi kendini. Pamir Pekin yine aynı rolde, Gönül İşleri ile tanımıştım kendisini. :bhr:

İlk bölüm ne kadar hızlı ilerledi öyle. :eek: Sadullah ve Elif kavga etti, Sadullah paraları alıp kaçtı. Elif işe girdi, sonra da Sadullah'ın eşi olduğunu öğrendiler. Sadullah öldürüldü. Maşallah zorlasalardı bu meseleleri 5 bölüme de yayabilirlermiş. :F

Sadullah'ı Kenan mı öldürdü acep? :D Yeni bölümü merakla bekliyorum.

2. Bölüm Fragmanları Yorum:
Haftaya Mehmet Erdem'in 'Acıyı Sevmek Olur Mu?' şarkısı damga vuracak. Kenan ve Elif baya yakınlaşıyor, Bahadır da deliriyor tabi. Garibim. :(

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
1. BÖLÜM

Uuuu dizi beklediğimden baya iyiymiş, çok beğendim diyebilirim. :Z

Gülper Özdemir'i ilk kez izliyorum galiba, gerçekten kendisini çok beğendim. Çok başarılı biri, başrol olmasa bile ikinci rolde de olabilirmiş farklı dizide. Caner Şahin'i de yine ilk kez izliyorum galiba, o da tatlı çocuk. Yani öyle oyunculuğu çok iyi diyemem ama geliştirir tabi kendini. Pamir Pekin yine aynı rolde, Gönül İşleri ile tanımıştım kendisini. :bhr:

İlk bölüm ne kadar hızlı ilerledi öyle. :eek: Sadullah ve Elif kavga etti, Sadullah paraları alıp kaçtı. Elif işe girdi, sonra da Sadullah'ın eşi olduğunu öğrendiler. Sadullah öldürüldü. Maşallah zorlasalardı bu meseleleri 5 bölüme de yayabilirlermiş. :F

Sadullah'ı Kenan mı öldürdü acep? :D Yeni bölümü merakla bekliyorum.

2. Bölüm Fragmanları Yorum:
Haftaya Mehmet Erdem'in 'Acıyı Sevmek Olur Mu?' şarkısı damga vuracak. Kenan ve Elif baya yakınlaşıyor, Bahadır da deliriyor tabi. Garibim. :(
Caner Şahin'in Babam ve Ailesi dizisinde bir sahnesi var bir ara bak ona çok iyi rol yapmıştı önü açık bir isim. :D

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Onun sahnelerini izledim hızlandırarak, 5 dakika konusunu bilmediğim olayı mı izleyeyim? :confused:
O sahnede zaten konusunu anlıyorsun zaten :F bir baba Ve iki farklı hayat bir taraf baba sevgisi görmüş diğer taraf baba sevgisinden yoksun :A ayrıca diziyi bende izlemedim ama sahnelerine bakmıştım dizinin :D malum kırgın Çiçekler vardı :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
O sahnede zaten konusunu anlıyorsun zaten :F bir baba Ve iki farklı hayat bir taraf baba sevgisi görmüş diğer taraf baba sevgisinden yoksun :A ayrıca diziyi bende izlemedim ama sahnelerine bakmıştım dizinin :D malum kırgın Çiçekler vardı :A
Kanal D'ye böyle sahip çıkman gözlerimi yaşartıyor doğrusu. :bhr: