Turgut Tunçalp, "Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz"da!

batuhankaralar

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,619
Puanı
1,061
turgut-tun%C3%A7alp-ruzgarin-kalbi-dizisi-erdem-kimdir.jpg

Salı akşamlarının fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'a güçlü transfer!

Başrollerini Oktay Kaynarca, Ozan Akbaba, Yunus Emre Yıldırımer, Mustafa Üstündağ, Hüseyin Avni Danyal ve Tarık Ünlüoğlu'nun paylaştığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, kısa bir aranın ardından sevenlerine kavuşuyor. Bu hafta 122. bölümü yayınlanacak dizinin kadrosuna daha önce Adanalı, Sakarya Fırat, Kaçak, Diriliş Ertuğrul, Vatanım Sensin ve Çukur'da oynayan, son olarak Müslüm filmiyle karşımıza çıkan Turgut Tunçalp katıldı. Tunçalp dizide İlyas'ın ölümünün azmettiricisi Façalı karakterine hayat verecek.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, yeni bölümüyle Salı 21:45'te atv'de!​

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,335
Puanı
1,060
Severim bu adamı KADIN'ıma yakışırdı çok aslında. :innocent::sunglasses:

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Çok iyi bir oyuncu, dizi adına güzel takviye. Umarım hızlıca harcanan düşman karakterlerden olmaz. Bu arada ben İlyas’ın öleceğini düşünmüyorum, çok seveni var ve reytingler bu kadar iyiyken onu öldürme riskine gireceklerini sanmıyorum.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Çok iyi bir oyuncu, dizi adına güzel takviye. Umarım hızlıca harcanan düşman karakterlerden olmaz. Bu arada ben İlyas’ın öleceğini düşünmüyorum, çok seveni var ve reytingler bu kadar iyiyken onu öldürme riskine gireceklerini sanmıyorum.
benim tahminim bu yönde ayrıca turgut tunçalp diziye renk katacaktır
fedailer saklıyor ilyası'ı bence
İlyas öldü mü ki?
Şimdilik öyle biliyoruz :A
Öldü süsü verilicek sanırım tam istediğim senaryo :Z:Z:Z @papuleoo @serhatt @xemrexxx

Tabi gerçekten nalları dikmemişse :F :F :F