Turgay Tanülkü 'Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz' Dizisinde!

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Turgay Tanülkü 'Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz' Dizisinde!

fft267_mf2200369-150x150.jpeg

atv'nin sevilen dizilerinden Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'a yeni bir oyuncu katıldı!

Başrollerinde Oktay Kaynarca, Deniz Çakır, Müjde Uzman, Yunus Emre Yıldırımer, Ozan Akbaba gibi isimler yer aldığı, çocuk denecek yaşta girdiği yer altı dünyasında adaletiyle nam salan Hızır Çakırbeyli'nin devletle ve ailesiyle olan karmaşık ilişkileri ekrana getiren diziye, Kurtlar Vadisi'nin Şahin Ağa'sı Turgay Tanülkü dahil oldu.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, yeni bölümleri ile her Salı atv'de!
Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

Son düzenleme:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Acı Hayat'ta da Nermin'in babasını oynamıştı. İyi bir rolde gözüküyor, Hızır ile içerde dostluk kuracak belli ki. :)
bölümüde çok beğendim kadınlara yer verilmeden çakkır ve diğer adamlara bağlı bir bölümü yavas yavas aksiyon artacak anlasılan cnm ilk 2 bölümle ağlar kadar fark vardı bu bölümün şuana kadar istediğimize yakın bir bölüm izledik bu hafta :Z:Z:Z

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
bölümüde çok beğendim kadınlara yer verilmeden çakkır ve diğer adamlara bağlı bir bölümü yavas yavas aksiyon artacak anlasılan cnm ilk 2 bölümle ağlar kadar fark vardı bu bölümün şuana kadar istediğimize yakın bir bölüm izledik bu hafta :Z:Z:Z
Yarın 7-8 arası bir reyting bekliyorum, bölüm gerçekten güzeldi. Bu arada ben Meryem'i bayağı sevmeye başladım tam Hükümet gibi kadın. :)

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Selçuk Yöntem'de gelirse diziyi artık kimse tutamaz. Çok iyi bir takviye oldu. :)

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,146
Puanı
1,060
OO iyi takviye Şahin ağa diziye Vadi'den takviyeler devam ediyor. :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yarın 7-8 arası bir reyting bekliyorum, bölüm gerçekten güzeldi. Bu arada ben Meryem'i bayağı sevmeye başladım tam Hükümet gibi kadın. :)
ilk 2 bölüm gibi çok abartmasınlar kadın sahnelerini 3.bölüm gibi tozunda versinler deniz çakır daha çok sevilmeye devam eder bu haftakı bölüm tam bu diziden beklentimiz olan bir bölümdü bu şekilde üstüne koyarak devam ederseler ayy hiçbirşey olmaz bu diziye eski kurtlarda geliyor yavas yavas :F:F:F

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Dizi için uygun bir isim olmuş. Hayat Bilgisi'nde de oynamıştı mafya rolünde yine. :)

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
ilk 2 bölüm gibi çok abartmasınlar kadın sahnelerini 3.bölüm gibi tozunda versinler eniz çakır daha çok sevilmeye devame der bu haftakı bölüm tam bu diziden beklentimiz olan bir bölümdü bu şekilde üstüne koyarak devam ederseler ayy hiçbirşey olmaz bu diziye eski kurtlarda geliyor yavas yavas :F:F:F
Karakterleri tanıyınca sevmeye başladım. Mesela Civciv, çocukları olmuyormuş karısına olana aşkına hayran kaldım. Ben başkasından çocuk yapmam diyor. :)

Kötülerden örnek vereyim Dadaş, Başına bir iş gelmesin diye zekat verecek fakir fukaraya ama İstanbul'da fakir bulamıyor. Zekatını veremeyince de ''kesin başıma bir iş gelecek'' diyo.

Daha birçok güzel ve komik sahne vardı. Ayrıca, gelecek bölümde abisinin yokluğunda İlyas ortalığı birbirine katıyor.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Karakterleri tanıyınca sevmeye başladım. Mesela Civciv, çocukları olmuyormuş karısına olana aşkına hayran kaldım. Ben başkasından çocuk yapmam diyor. :)

Kötülerden örnek vereyim Dadaş, Başına bir iş gelmesin diye zekat verecek fakir fukaraya ama İstanbul'da fakir bulamıyor. Zekatını veremeyince de ''kesin başıma bir iş gelecek'' diyo.

Daha birçok güzel ve komik sahne vardı. Ayrıca, gelecek bölümde abisinin yokluğunda İlyas ortalığı birbirine katıyor.
nesrin meryem kadar sağlam bir rolde değildi ayy yani çakıra karşı gelemiyordu meryem çakıra şu 3 bölümde bence baya baya üstünlük kuruyor en önemlisi kendisini ezdirmiyor karadeniz kadınıda böyle olmalı zaten :A:A:A

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
nesrin meryem kadar sağlam bir rolde değildi ayy yani çakıra karşı gelemiyordu meryem çakıra şu 3 bölümde bence baya baya üstünlük kuruyor en önemlisi kendisini ezdirmiyor karadeniz kadınıda böyle olmalı zaten :A:A:A
Vallahi Meryem Ünal'ın yerine geçer kadında o potansiyel var. :)

Çakır tutuklandı ya Meryem metresi de çocuğunu da sahiplenir. Nazlı'yı öldürmeye kalktığına bakma, ben kendisinden böyle bir hareket bekliyorum. :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Vallahi Meryem Ünal'ın yerine geçer kadında o potansiyel var. :)

Çakır tutuklandı ya Meryem metresi de çocuğunu da sahiplenir. Nazlı'yı öldürmeye kalktığına bakma, ben kendisinden böyle bir hareket bekliyorum. :)
ayyy 7 reyting inş garanti gelicek hatta 7 üstü süpriz reytingler bile alabiliriz bu hafta tekrar bölümlere hep ilgi vardı bölümde çok iyiydi ama asıl süpriz reytingleri bnece haftaya alacaz bu bölümün arkasından haftaya 10 a dayanmalarını ben açıkcası bekliyorum :Z