Tudor'a 2 Maçlık Süre Tanındı

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
"Küçük maçların büyük, büyük maçların küçük hocası" lakabıyla bilinen Hırvat vatandaş Igor Tudor'a Galatasaray yönetimi 2 Maçlık daha süre tanıdı. Alanyaspor ve özellikle Beşiktaş maçları oldukça önem arz ederken, büyük takımlara karşı oynadığı 7 maçın 6'sından mağlubiyet, 1'inden bu sene kendi evinde Fenerbahçe'ye karşı beraberlik alan ve 5 gol yediği Başakşehir'e atılan 1 gol de dahil olmak üzere bu 7 maçta toplam 2 gol atabilmiş olan Tudor yönetimindeki Galatasaray'ın, 2 haftaki sonraki Beşiktaş deplasmanından alacağı olası mağlubiyetten sonra yönetim tarafından Tudor'un bileti Hırvatistan'a tek yönlü olarak kesilecek.
201120171535209097091_2.jpg

Yönetim tarafından uyarılan Tudor'un ligin başındaki eski sisteme paşa paşa geri döndüğü öğrenildi.
Tudor'un Beşiktaş maçından sonra kovulması durumunda en güçlü teknik direktör adayı ise Fatih Terim olduğu ve Galatasaray yönetimindeki sayıları oldukça fazla olan Tudor muhaliflerinin bu konuda oldukça istekli olduğu biliniyor.

Son düzenleme:

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
Nereye ya? Daha şampiyon olacaktınız. :A Boşuna millet büyük maçları bekleyin demedi.

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Bu adamdan o kadar nefret ediyorum ki yemin ederim Beşiktaş maçından mağlubiyet alırsak üzülmeyeceğim bu adam postalanıp yerine Fatih Hoca geleceği için. Bazen kaybetmek bile kazanmaktır, Beşiktaş maçından beraberlik alırsa tüm sezon daha takımın başında kalacak ve anca ikinci dönemin ortasında ilk 5'e girmeye mücadele ederken takım, bu herif kovulmuş olacak ve iş işten geçmiş olacak.

Oysaki Beşiktaş maçını kaybetmeye hiç gerek yoktu, 3 puan boşu boşuna gidecek şimdi bu adam olacağı için. Alanya'ya karşı olası bir puan kaybında da bileti kesilebilir tabi.

Kovacaksın Tudor'u, yerine Fatih Terim gelecek. Yanlarına Hasan Şaş, Ümit Davala. Florya'nın anahtarı Terim'de olacak. Devre arasında Asamoah + Gomis'e eşlik edebilecek Elmander bitiriciliğinde bir golcü + Belhanda'dan daha etkili bir on numara. Barcelona gelse bu takımın şampiyonluğunu engelleyemez abartılı tabirle.

Tabi bir de Arda faktörü var. Tudor kalırsa Arda gelecek, Terim gelirse Arda kapıdan bile geçemeyecek. Sırf bu yüzden bile Fatih Terim istenir.

Nereye ya? Daha şampiyon olacaktınız. :A Boşuna millet büyük maçları bekleyin demedi.[/QUOTE

Sahi bir Trabzon vardı 50.yılına şampiyonluk gazıyla başlamıştı, puan cetveline baktım da göremedim nerede o takım? :A :A

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
Bu adamdan o kadar nefret ediyorum ki yemin ederim Beşiktaş maçından mağlubiyet alırsak üzülmeyeceğim bu adam postalanıp yerine Fatih Hoca geleceği için. Bazen kaybetmek bile kazanmaktır, Beşiktaş maçından beraberlik alırsa tüm sezon daha takımın başında kalacak ve anca ikinci dönemin ortasında ilk 5'e girmeye mücadele ederken takım, bu herif kovulmuş olacak ve iş işten geçmiş olacak.

Oysaki Beşiktaş maçını kaybetmeye hiç gerek yoktu, 3 puan boşu boşuna gidecek şimdi bu adam olacağı için. Alanya'ya karşı olası bir puan kaybında da bileti kesilebilir tabi.

Kovacaksın Tudor'u, yerine Fatih Terim gelecek. Yanlarına Hasan Şaş, Ümit Davala. Florya'nın anahtarı Terim'de olacak. Devre arasında Asamoah + Gomis'e eşlik edebilecek Elmander bitiriciliğinde bir golcü + Belhanda'dan daha etkili bir on numara. Barcelona gelse bu takımın şampiyonluğunu engelleyemez abartılı tabirle.

Tabi bir de Arda faktörü var. Tudor kalırsa Arda gelecek, Terim gelirse Arda kapıdan bile geçemeyecek. Sırf bu yüzden bile Fatih Terim istenir.

Sahi bir Trabzon vardı 50.yılına şampiyonluk gazıyla başlamıştı, puan cetveline baktım da göremedim nerede o takım? :A :A
Valla onu bende göremiyorum. İçeriden sabote edilmemiş olsaydık şu an gülen ben olurdum. ;)

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Tudor, Galatasaray gibi bir kulüpte en fazla paf takımın hocası olacak potansiyelde. Bu potansiyeldeki hocaya siz A Takımınızı emanet ediyorsunuz sonrada adam suçlu oluyor.

Galatasaray'ın eskisi gibi iyi bir kulüp olması için bir antrenör (Fatih Terim, Lucesku), Gomis'in yanına ikili forvet oynayabilecek kaliteli bir forvet ve orta sahanın göbeğinde oynayabilecek 2 tane oyuncu lazım.

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
2 maç değil tek maç. Beşiktaş maçında kaybedersek köyüne döner.

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059

Adam geleceği görmüş :A