Tuba Ünsal 'İçerde'ye Konuk Olacak!

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
sürgünüm yeni bir haber konusu açtı

Tuba Ünsal 'İçerde'ye Konuk Olacak!

C4ztuB9WMAA4r3Y.jpg

Show TV'nin nefes kesen senaryosu ile yeni sezona damgasını vuran dizisi İçerde'ye sevilen bir isim konuk olacak.

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği, senaryosunu Ertan Kurtulan ve Toprak Karaoğlu'nun kaleme aldığı, Uluç Bayraktar’ın yönetmen koltuğunda oturduğu, başrollerinde ise Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Bensu Soral, Damla Colbay, Mustafa Uğurlu, Rıza Kocaoğlu, Nihal Koldaş, Yıldıray Şahinler ve Gözde Kansu'nun yer aldığı yapıma Vizontele Tuuba ve Çakallarla Dans gibi sevilen filmlerde rol alan Tuba Ünsal konuk olacak.

İçerde, yeni bölümleriyle her Pazartesi 20:00'de Show TV'de!
Orijinal formatta oku

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Konuk oyuncular başrol kızları fazlası ile eziyor. Damla ve Bensu'nun çok üstünde isimler geliyor konuk olarak.:)

Jonsnow

Favori Üye
Reaksiyon puanı
653
Puanı
155
Aslında iyi oyuncuydu sanki ama hiç oyunculuk yapmıyor

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Süper konuk :A Rıza Kocaoğlu'yla da başrol oynamıştı Ay Yapım filminde, yabancılık da çekmez :D

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
sen nasıl oldun cnm :(
Daha iyiyim ilaçlar ve beslenmemi düzenlemem şu anlık iyi yaptı beni :)

Ama fmf olmayadabilirim brnde abdominal migren vardı (migrenin karın ağrısı versiyonu ) normal migrene çevrilmişti şimdi yine ona çevirmiş olabilir. Off kıbrıs stresi hastalandırdı beni :(

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860

Ama fmf olmayadabilirim brnde abdominal migren vardı (migrenin karın ağrısı versiyonu ) normal migrene çevrilmişti şimdi yine ona çevirmiş olabilir. Off kıbrıs stresi hastalandırdı beni :(
Çok Geçmiş olsun:(

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

aaa iyi cnm aklım sende vlla :bhr:

sitreste iyi birşey değil evet :F

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
oyy ben sana kıyamam tamda yerinde gelmişş inşallah geçer ablacım :ozur:bugündü galiba instagramda resmini gördüm valla dua ettim bu hastalıktan kurtulasın diye ;)
Amin :( Hastalık genetik olmasaydı daha iyiydi :( inşallah fmf değilde abdominal migren vardır ve normal migrene yine çevrilir :(