Tuğçe Kandemir Gelen Soruları Yanıtladı!

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,729
Puanı
710
tugce_kandemir_kimdir_kac_yasinda_ve_nerelidir_1538117152_2132.jpg

Son dönemin yükselen isimlerinden Tuğçe Kandemir, Onedio kanalında kendisine sosyal medyadan gelen soruları yanıtladı. Aynı zamanda edebiyat öğretmeni de olan başarılı şarkıcı hayatı hakkında da bilinmeyenlerden bahsetti.

Tuğçe Kandemir ayrıca yeni şarkısının 1 ay içerisinde geleceğini müjdeledi!
İşte eğlenceli anların yaşandığı o video:​

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Klibin sadeliği halleri tavırları gözüme girdi böyle şarkısını söylesin işine baksın :A

İrem gibi bozulmasın sonradan çok bozdu kendisini şöhret için ama bitirdi kariyerini :A
İrem cidden bitirdi kendini, o güzel şarkılarından sonra saçma sapan şarkılara yöneldi. Umarım birisi dur der bu gidişatına. :(

Tuğçe'den hareketli bir şarkı da beklerim ama sesi böyle slowlara daha güzel gidiyor. :Z

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Klibin sadeliği halleri tavırları gözüme girdi böyle şarkısını söylesin işine baksın :A

İrem gibi bozulmasın sonradan çok bozdu kendisini şöhret için ama bitirdi kariyerini :A
İrem bir kadının sevgilisini çalmış, hatta kıza mesaj atmış senle de görüşelim bir kahve içelim bacım demiş. :flushed: Kızın elinden alıyorsun birde mesaj atıyorsun. :tearsofjoy::tearsofjoy:Bugün de saçlarını kestirmiş. O kız gibi kısa yaptırmış. :tearsofjoy::tearsofjoy::tearsofjoy: @kerem @sokak sanati @xemrexxx @MasacRE- @Yiğitt

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
İrem bir kadının sevgilisini çalmış, hatta kıza mesaj atmış senle de görüşelim bir kahve içelim bacım demiş. :flushed: Kızın elinden alıyorsun birde mesaj atıyorsun. :tearsofjoy::tearsofjoy:Bugün de saçlarını kestirmiş. O kız gibi kısa yaptırmış. :tearsofjoy::tearsofjoy::tearsofjoy: @kerem @sokak sanati @xemrexxx @MasacRE- @Yiğitt
İrem'in böyle dobra ve cesur hareketlerini seviyorum ama. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Işın Karacanın kocasına da yazmış :A dobralık buysa ben almayayım .A @Çiğdem-
İrem'in böyle dobra ve cesur hareketlerini seviyorum ama. :A
İrem böyle birisi değildi Dantel albümünden sonra kişiliğini değiştirdi rol yapmaya başladı zaten beni orada kaybetti :F Demet bir yazısını okudum İrem beni taklit etmeye başlayınca bitti tarzında sanırım Demete katıldığım tek noktaydı İrem başka insanmı kalmadı dünyada gittin Demeti birebir kopyalayıp kendini bitirdin :A :A :A @Billy Kane

Herşey böyle başladı :A :A :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
İrem böyle birisi değildi Dantel albümünden sonra kişiliğini değiştirdi rol yapmaya başladı zaten beni orada kaybetti :F Demet bir yazısını okudum İrem beni taklit etmeye başlayınca bitti tarzında sanırım Demete katıldığım tek noktaydı İrem başka insanmı kalmadı dünyada gittin Demeti birebir kopyalayıp kendini bitirdin :A :A :A @Billy Kane

Herşey böyle başladı :A :A :A
Ay sende bunu atıp duruyorsun, kayıtlı herhalde bayağı sevdin bu videoyu :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ay sende bunu atıp duruyorsun, kayıtlı herhalde bayağı sevdin bu videoyu :A
Hahah radarıma bu videoyla girdi :A :A :A @Harunnn60

Bully forumdan gitmemişti daha İremin kişiliğini seviyorum demetler gibi bozulmaz inş demiştim gitti en olmucak kişiyi taklitledi Demetin onu suçlayan bir röportajını okumustum bu yönden sonra ecünnü listeme giriş yaptı :A :A :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Hahah radarıma bu videoyla girdi :A :A :A @Harunnn60

Bully forumdan gitmemişti daha İremin kişiliğini seviyorum demetler gibi bozulmaz inş demiştim gitti en olmucak kişiyi taklitledi Demetin onu suçlayan bir röportajını okumustum bu yönden sonra ecünnü listeme giriş yaptı :A :A :A
Niye gayet güzel olmuş, beğendim ben VER BANA'yı. :A