Trendyol Süperlig 26.Hafta Çaykur Rizespor 1 - 3 Fenerbahçe

12.Adam

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,344
Puanı
1,060
IMG_0967.jpeg

IMG_0965.jpeg

IMG_0966.jpeg

Süper Lig'in 26. hafta maçında Fenerbahçe, Rize’de Çaykur Rizespor ile karşı karşıya gelecek. 19.00'da başlayacak maç ile ilgili yorum ve sohbet bu konudan yapılabilir.

@bazinga @offensive @Dosi @emreemreu @batuhankaralar @The_Erinch @serhatt @soo @eskici @Keith Long

• Harika
Reactions: offensive and Dosi

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
böyle bir sahada top oynanılması..
alttan ısıtma olmayan stadyumlarımızın olması ne acı hala hiçbir stadımızın üstü kapanmıyor rezalet ötesi bir durum gelen goller yağmurla gelen goller.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,614
Puanı
860
alttan ısıtma olmayan stadyumlarımızın olması ne acı hala hiçbir stadımızın üstü kapanmıyor rezalet ötesi bir durum gelen goller yağmurla gelen goller.
Rizespor'un stadı 2009 yılında yapıldı ve sadece tribünlerin üzeri kapatıldı. 2015 sonrası yapılan çoğu stadın üstünü kapatmaya başladık. Bu da turnuvalara katılım sağlamak için yapıldı. Alttan ısıtma da her stada yapılması uygun bir şey değil. Kar alan yerlerdeki statlarda zaten var. Rize stadının drenaj sistemi kuvvetli ancak normal bir yağmura göre yapılmış durumda. Normalin üzerinde yağış aldığında yeterli olmuyor.

Ülkede stadının zemini ile gerçek anlamda ilgilenen tek kulüp Trabzonspor olabilir. Ben yeni stadın zemininin kötü olduğu tek bir dönem hatırlamıyorum. Federasyon bu duruma el koyup herkesin zeminini düzeltmesini sağlamalı. Milyonlarca lira para verdikleri oyuncuların sağlıklarıyla oynuyorlar.

• Beğendim
Reactions: Hobbit and 12.Adam

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,437
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Galatasaray Dublinde donar
Alttan soğutucu aviva stadyumu
Finalde oynayacağınız stadyum @Angelica
@Felon @Yakamoz-Asi

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,324
Puanı
280
Fenerbahçe'ye teşekkürler. Trabzonspor'un, üçüncülük yarışında yeni bir rakip çıkarmadığı için. :)

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,060
Puanı
410
İlk yarı kötü, ikinci yarı bir o kadar iyiydi... Cengiz'in artık İrfan yerine ilk 11'de başlamaması gerekiyor, dün akşam kredisini bitirdi. İrfan sezonu ilk 11'le tamamlamalı artık. Krunic sana laflar hazırladım...

İsmail hoca kendini güzelce silkele, şu 3 ayı düzgünce geçirip 10 yıllık hasreti bitirelim...

• Harika
Reactions: 12.Adam

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,437
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
İlk yarı kötü, ikinci yarı bir o kadar iyiydi... Cengiz'in artık İrfan yerine ilk 11'de başlamaması gerekiyor, dün akşam kredisini bitirdi. İrfan sezonu ilk 11'le tamamlamalı artık. Krunic sana laflar hazırladım...

İsmail hoca kendini güzelce silkele, şu 3 ayı düzgünce geçirip 10 yıllık hasreti bitirelim...
Bence milanın suçu
Adamı oynatmıyorsun neden bize vermiyorsun
Biraz rahat bir nefes al ver yap
@offensive

12.Adam

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,344
Puanı
1,060

Oh bee ölü toprağını üzerinden attın böyle güzel yorumlar bekliyorum.Kruniç’e ne diyeceksin merakla bekliyorum.İnşaallah sezon sonu tapusunu almak gibi bir hataya düşmeyiz.

Aslında İrfan - Cengiz ikisi de onbir de başlayabilir. İrfan’ı merkeze çekip Cengiz’i sağa koyarsa ama İsmail bunu düşünmüyor. Szymanski formu çok düştü dinlenmeli.

IMG_0971.jpeg

• Beğendim
Reactions: offensive

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,736
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Krunic = Maldonado & Josico

Böyle olacağını en başından tahmin ediyordum da hoca bu kadar ısrar ettiğine göre bir bildiği vardır diyordum, yokmuş. Neyse en azından Fifa puanı yüksek, Fifa'da kadroda orası sırıtıyordu iyi geldi. :A

İrfan'ın asıl mevkii zaten orta sahanın ortası. Önce kanata çevirdik adamı şimdi de orta sahada boşluk varken düşünmüyoruz bile. Orta saha İsmail - İrfan - Szymanski olmalı Fred gelene kadar...

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,437
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Oh bee ölü toprağını üzerinden attın böyle güzel yorumlar bekliyorum.Kruniç’e ne diyeceksin merakla bekliyorum.İnşaallah sezon sonu tapusunu almak gibi bir hataya düşmeyiz.

Aslında İrfan - Cengiz ikisi de onbir de başlayabilir. İrfan’ı merkeze çekip Cengiz’i sağa koyarsa ama İsmail bunu düşünmüyor. Szymanski formu çok düştü dinlenmeli.

Ekli dosyayı görüntüle 125533
Milan yüzünden @12.Adam

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,294
Puanı
1,060
Szymanski, Cengiz, Krunic gibi oyuncular için bu zemin uygun değildi zaten. İsmail Hoca da bunun farkına varıp ikinci yarı değişiklikleri yaptı.

Krunic şu an Fred'in yerinde oynamaya çalışıyor ama bu oyuncu o özellikteki bir oyuncu değil. Defansif yönü olan bir oyuncu. O yüzden İsmail-Krunic ikilisi olmadı, olmayacak. Krunic-Fred ya da İsmail-Fred ikilisi iş yapar.

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,324
Puanı
280
Krunic = Maldonado & Josico

Böyle olacağını en başından tahmin ediyordum da hoca bu kadar ısrar ettiğine göre bir bildiği vardır diyordum, yokmuş. Neyse en azından Fifa puanı yüksek, Fifa'da kadroda orası sırıtıyordu iyi geldi. :A

İrfan'ın asıl mevkii zaten orta sahanın ortası. Önce kanata çevirdik adamı şimdi de orta sahada boşluk varken düşünmüyoruz bile. Orta saha İsmail - İrfan - Szymanski olmalı Fred gelene kadar...
Hocanın bir bildiği vardır dediğin kişi İsmail Kartal. Çokta bir oyuncu portföyü ve oyuncu araştırması olduğunu sanmıyorum.