Trendyol Süper Lig 30.Hafta Trabzonspor 2 - 3 Fenerbahçe

12.Adam

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,344
Puanı
1,060
IMG_1073.jpeg

Trendyol Süper Lig'in 30. haftası dev bir maça sahne oluyor. Trabzonspor sahasında Fenerbahçe'yi ağırlıyor.
Papara Park'ta oynanacak ve saat 20.30'da başlayacak müsabakayı hakem Halil Umut Meler yönetecek. VAR'da ise Onur Özütoprak bulunacak.
Maçla ilgili yorum ve görüşlerinizi bu konudan yapabilirsiniz.
IMG_1071.jpeg

@bazinga @offensive @Dosi @emreemreu @batuhankaralar @The_Erinch @serhatt @soo @eskici @Keith Long

• Beğendim
Reactions: Dosi

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,613
Puanı
860
Hiç uzun uzun yazmaya gerek yok. Hiç bir şey tutmadı. Keşke 7-8 maçtır grafiğin yükselmesini sağlayan düzen ve isimlerle çıksaydık. Herhalde bundan kötüsü olmazdı.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,613
Puanı
860
Rezillik. Utanıyorum bu taraftar gruplarından. Zaten gereksiz bir hırs vardı. Ne oluyor abi size? 6222 devreye girsin atın şunları stattan.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

Alemdar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,933
Puanı
310
Bir Galatasaray'lı olarak bu akşam yaşanan olayları 'vahşet' olarak adlandırmaya karar verdim.

Herhangi bir futbol müsabakasının bu kadar ileriye gitmesine sebep olamaz, gereksiz tansiyonlar, sinirler bunlar.

Futbolcular da insandır, taraftarlar da insandır. Trabzonspor sezon sonuna kadar seyircisiz, Fenerbahçe'li Osayi ve Fred de ceza almaları lazım, yaptıkları için haklı gerekçeleri olmasına rağmen :(

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,278
Puanı
1,060
Trabzon Spor kapatılmalıdır.

Tek merak ettiğim Galatasaray 5 attığında taraftarları İcardi selamı yapanlar, bu akşam sahada adam öldürmeye çalıştı.....

Fenerbahçe hakkını aldı ve evine dönüyor(Yane umarım sağsalim dönebiliriz)

Likoviç gene iğne deliğinden gol yemeyi başardı...
Biz Altayı neden sattık.. Anlamıyorum..

Symanzkiyi ve Edin Zko hocaya götürülsün, kurşun döktürülsün.

İsmail Kartal Hoca değildir...

İyi Geceler.

• Okudum

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,294
Puanı
1,060
Trabzonspor taraftarı (!) söz konusu Fenerbahçe olunca yine bildiğimiz gibi. Şaşırmadım açıkçası. Galatasaray'dan 5 yiyince aynı şeyleri göremedik nedense.

Batshuayi son sözü söyledi bu gece. 3 puan çok önemliydi, almayı başardık zor da olsa.

• Beğendim

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,163
Puanı
1,061
Utanç verici. Birde biz Avrupa Kupası organize edeceğiz. Böyle taraftar sahaya girerken mi?

• Beğendim

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,613
Puanı
860
Akyazı stadı bizim için milattı. Artık o da yok. Ünal hocam ile başlattığımız sportif dönem bu gece itibariyle son buldu. Bu olayların bize getirisi olmayacak. Çıkacaksın, kazanacaksın ve sevindirmeyeceksin. Taraftara sürekli gerilmeyin gerilmeyin mesajı ters etki yaptı bence. Bu gece bayağı bayağı tribün tarafından sabote edildik.

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,324
Puanı
280
Bir Galatasaray'lı olarak bu akşam yaşanan olayları 'vahşet' olarak adlandırmaya karar verdim.

Herhangi bir futbol müsabakasının bu kadar ileriye gitmesine sebep olamaz, gereksiz tansiyonlar, sinirler bunlar.

Futbolcular da insandır, taraftarlar da insandır. Trabzonspor sezon sonuna kadar seyircisiz, Fenerbahçe'li Osayi ve Fred de ceza almaları lazım, yaptıkları için haklı gerekçeleri olmasına rağmen :(
Jayden da unutulmasın lütfen. Zira görüntülerde o başlatmış gibi duruyor. Olta hareketi yapana kadar sahada taraftar yok. He olayları tasvip etmiyorum o ayrı.
------

Tek merak ettiğim Galatasaray 5 attığında taraftarları İcardi selamı yapanlar, bu akşam sahada adam öldürmeye çalıştı.....

İyi Geceler.
Galatasaray kadrosu ile Fenerbahçe maçına çıkılan kadro aynı değil. Önce birşeyi savunurken maddelerine mi baksak acaba? Zira Afrika Kupası zırvası ve sakatlıklar vardı. Ama tâbi bu noktaları görmeden konuşmak çok kolay oluyor. İki takım da Trabzonspor için aynı seviyede sevimsizlikte merak etmeyin.

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,437
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com

İyi Geceler.
Taraftar istedi livakoviçi
David de gea yemezdi
@12.Adam
@The_Erinch

• Okudum

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061
Adaleti kendi elimizle sağladık. Osayi Samuel, Oosterwolde ve Batshuayi'nin ellerine sağlık.

• Harika

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,437
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Adaleti kendi elimizle sağladık. Osayi Samuel, Oosterwolde ve Batshuayi'nin ellerine sağlık.
TFF bıçaklanmadık diye ceza verir
Vermemesi gerekiyor
@12.Adam @batuhankaralar
------

Utanç verici. Birde biz Avrupa Kupası organize edeceğiz. Böyle taraftar sahaya girerken mi?
Passo ligleri yokmuş
@Yakamoz-Asi hangi takımın Passo ligi var diye baksın Galatasaray çıkar diye düşünüyorum
Fenerbahçe’nin savunması olmayınca maç kaybediyor birde fred
Osayi Samuel
@12.Adam @Dosi @Yakamoz-Asi

Son düzenleme:

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,278
Puanı
1,060
Jayden da unutulmasın lütfen. Zira görüntülerde o başlatmış gibi duruyor. Olta hareketi yapana kadar sahada taraftar yok. He olayları tasvip etmiyorum o ayrı.
------

Galatasaray kadrosu ile Fenerbahçe maçına çıkılan kadro aynı değil. Önce birşeyi savunurken maddelerine mi baksak acaba? Zira Afrika Kupası zırvası ve sakatlıklar vardı. Ama tâbi bu noktaları görmeden konuşmak çok kolay oluyor. İki takım da Trabzonspor için aynı seviyede sevimsizlikte merak etmeyin.
Verdiğin cevabın benim yazdığımla alakasını çözemedim.. 5 tane gol yediğimizde kendi taraftarlarınız İcardi selamı çakacak kadar rahattı.. Kimse sahaya inip Galatasaraylılaro Korner Direği ile deşmek istemedi yada siz bizi Kadıköyde yendiğinizde Oyuncularımız havaya atarken Joker Maskeli biri saldırıya geçmedi sizlere..
Kusura bakma... Dün yaşananların hiçbir izahı yok...

Bir Olta hereketine adam öldürmeye kalkıyorsanız..vay Türk futbolunun haline...

• Beğendim

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,324
Puanı
280
Verdiğin cevabın benim yazdığımla alakasını çözemedim.. 5 tane gol yediğimizde kendi taraftarlarınız İcardi selamı çakacak kadar rahattı.. Kimse sahaya inip Galatasaraylılaro Korner Direği ile deşmek istemedi yada siz bizi Kadıköyde yendiğinizde Oyuncularımız havaya atarken Joker Maskeli biri saldırıya geçmedi sizlere..
Kusura bakma... Dün yaşananların hiçbir izahı yok...

Bir Olta hereketine adam öldürmeye kalkıyorsanız..vay Türk futbolunun haline...
5/1 maç sonucunun sebebini yazdım. Boşver konuşmayalım gerek yok.

Moderatörün son düzenlenenleri:

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Türk futbolu adına utanç verici bir gece. Caydırıcı olmayan cezalar uygulanmaya devam ettikçe bu tür olaylar artarak devam edecek. Bir tane kişi istifa etti mi acaba dün geceki güvenlik ihlalleri nedeniyle? Bu Trabzonspor taraftarının böyle olduğu yıllardır belli. Bu maçta en en sıkı güvenlik önlemini alacaksın. Bunlar önlem almayı, stadyuma - sahaya kaçak kişi sokmamayı bırak sahaya bıçakla giren kişiyi ellerinden kaçırıp Rize'de yakalamışlar. İnanılır gibi değil.

Birkaç ay önce Ankaragücü başkanı hakeme saldırdı bu ülkede ve birkaç haftaya unutuldu. Bu da öyle olacak maalesef. Rize'deki kurşunlanma olayı ayrı bir konu...

Buradan kendilerine pay çıkarmaya çalışan Galatasaray taraftarlarını da kınıyorum. Sahadaki futbolcular kendilerini korumak için yapmaları gerekeni yaptılar. 1 maç bile ceza verilmesi büyük hata olur. Suça teşvik ettirici bir karar olmuş olur.

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,684
Puanı
1,061
Ülkede hiçbir şey düzgün gitmiyor. Ne futbol ne ekonomi ne normal hayat. Dün Ankara'da 16 yaşındaki çocuk pompalı ile 8 kişiyi yaralamış. Futbolda futbolcu-taraftar birbirine giriyor. Biri kediyi öldürüyor döve döve. Ama ceza çeken yok. Yaptırım yok. Ciddi bir şekilde yaptırımlar olmadıkça böyle devam edecek maalesef. TFF başkanı istifa etmeli...

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,437
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Türk futbolu adına utanç verici bir gece. Caydırıcı olmayan cezalar uygulanmaya devam ettikçe bu tür olaylar artarak devam edecek. Bir tane kişi istifa etti mi acaba dün geceki güvenlik ihlalleri nedeniyle? Bu Trabzonspor taraftarının böyle olduğu yıllardır belli. Bu maçta en en sıkı güvenlik önlemini alacaksın. Bunlar önlem almayı, stadyuma - sahaya kaçak kişi sokmamayı bırak sahaya bıçakla giren kişiyi ellerinden kaçırıp Rize'de yakalamışlar. İnanılır gibi değil.

Birkaç ay önce Ankaragücü başkanı hakeme saldırdı bu ülkede ve birkaç haftaya unutuldu. Bu da öyle olacak maalesef. Rize'deki kurşunlanma olayı ayrı bir konu...

Buradan kendilerine pay çıkarmaya çalışan Galatasaray taraftarlarını da kınıyorum. Sahadaki futbolcular kendilerini korumak için yapmaları gerekeni yaptılar. 1 maç bile ceza verilmesi büyük hata olur. Suça teşvik ettirici bir karar olmuş olur.
Fenerbahçede olağanüstü kongre ligden çekilme oylanacak