Trabzonspor 10 Kişi Savaşarak Kazandı: 1-2

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
sürgünüm yeni bir haber konusu açtı

Trabzonspor 10 Kişi Savaşarak Kazandı: 1-2

ed8736cb527e4ea9b6705571e86f2f97.jpg

Trabzonspor konuk olduğu Bursaspor deplasmanından 10 kişi kalmasına rağmen 2-1'lik galibiyetle ayrıldı.

Karşılaşmanın 12. dakikasında Yusuf Yazıcı, 28. dakikada Uğur Demirok'un kafa vuruşuyla 2 farklı öne geçen fırtına, 39. dakikada Kubilay Kanatsızkuş'un golüne engel olamadı: 1-2

Mücadelenin 48. dakikasında ikinci sarı kartını gören N'Doye takımını 10 kişi bıraktı. Buna rağmen bordo mavililer, Olcay Şahan, Yusuf Erdoğan ve Aytaç Kara ile 3 yüzde yüz gol pozisyonu yakaladı.

Bu sonuçla Trabzonspor 21 puanla 10. sıraya yükselirken Bursaspor ise 27 puanla 5. sırada kaldı.
Orijinal formatta oku

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Maçın yıldızı 1 gol ve 1 asistle oynayan Yusuf Yazıcı'ydı. Bu çocuk düzenli forma şansı bulduğu takdirde çok iyi futbolcu olacak. İnanılmaz yetenekli, eğer şımarmayıp çalışmaya devam ederse çok iyi yerlere gelecek.

Yeni transferler Joao Pereira ve Mas çok iyiydi. Olcay Şahan kendi kanadından Bursaspor'a tek atak yapma şansı tanımadı. Medjani hakkında yorum yapmak için biraz zamana ihtiyaç var. Takım böyle savaşarak oynadığı zaman Trabzonspor taraftarı yense de yenilse de takımının arkasında duracaktır. Bu görüntü sadece bir maçla kalmasın.

Son olarak N'Doye parası neyse verilip şutlanmalı. Rodallega da bir an önce takıma katılmalı.

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Maçın yıldızı 1 gol ve 1 asistle oynayan Yusuf Yazıcı'ydı. Bu çocuk düzenli forma şansı bulduğu takdirde çok iyi futbolcu olacak. İnanılmaz yetenekli, eğer şımarmayıp çalışmaya devam ederse çok iyi yerlere gelecek.

Yeni transferler Joao Pereira ve Mas çok iyiydi. Olcay Şahan kendi kanadından Bursaspor'a tek atak yapma şansı tanımadı. Medjani hakkında yorum yapmak için biraz zamana ihtiyaç var. Takım böyle savaşarak oynadığı zaman Trabzonspor taraftarı yense de yenilse de takımının arkasında duracaktır. Bu görüntü sadece bir maçla kalmasın.

Son olarak N'Doye parası neyse verilip şutlanmalı. Rodallega da bir an önce takıma katılmalı.
Ben de izledim maçı dediklerine katılıyorum abi. N Doye denen adam direk şutlanmalı ne yapıp edilip. Takımı resmen biçti attı. İlk yarıdaki oyununu beğendim Trabzonspor'un. Bu oyunu dediğin gibi sürekli hale getirebilirlerse keyif veren bir takım olurlar. 10 kişi kalmasalardı çok daha farklı bir ikinci yarı izlerdik eminim. Ona rağmen 3-1 olması içten bile değildi 3 net pozisyon buldular.

Yusuf Yazıcı çok yetenekli bir adam. Kesinlikle daha çok şans verilmeli. Tekniği ve fiziği iyi, takım oyununa da uygun top da tutabiliyor. Büyük oyuncu olabilir kendine bakıp şımarmazsa. Keza Mas'la Pereira'yı çok beğendim. Pereira'yı keşke biz alsaymışız Sabri'den kurtarırdık ne güzel. Adam çok tecrübeli iş bilen şekilde oynuyor. Olcay da geldiği gibi uyum sağlamış. Hem iyi paslar çıkardı hem savunmaya çok katkısı oldu. Ama o mükemmel sol ayağıyla yine kaçırdı golünü. :A :A

Trabzonspor böyle oynarsa ilk 5'e girecektir diye düşünüyorum. Genç oyuncuların sayısı da çoğunlukta. İlerisi için umut veren kalitesi belirli bir düzeyin üzerinde bir kadrosu var. Ama forvet şart tabi. Bitirici oyuncu eksikliği çok belirgin. Bakalım devam edecek mi bu oyunları.

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Ben de izledim maçı dediklerine katılıyorum abi. N Doye denen adam direk şutlanmalı ne yapıp edilip. Takımı resmen biçti attı. İlk yarıdaki oyununu beğendim Trabzonspor'un. Bu oyunu dediğin gibi sürekli hale getirebilirlerse keyif veren bir takım olurlar. 10 kişi kalmasalardı çok daha farklı bir ikinci yarı izlerdik eminim. Ona rağmen 3-1 olması içten bile değildi 3 net pozisyon buldular.

Yusuf Yazıcı çok yetenekli bir adam. Kesinlikle daha çok şans verilmeli. Tekniği ve fiziği iyi, takım oyununa da uygun top da tutabiliyor. Büyük oyuncu olabilir kendine bakıp şımarmazsa. Keza Mas'la Pereira'yı çok beğendim. Pereira'yı keşke biz alsaymışız Sabri'den kurtarırdık ne güzel. Adam çok tecrübeli iş bilen şekilde oynuyor. Olcay da geldiği gibi uyum sağlamış. Hem iyi paslar çıkardı hem savunmaya çok katkısı oldu. Ama o mükemmel sol ayağıyla yine kaçırdı golünü. :A :A

Trabzonspor böyle oynarsa ilk 5'e girecektir diye düşünüyorum. Genç oyuncuların sayısı da çoğunlukta. İlerisi için umut veren kalitesi belirli bir düzeyin üzerinde bir kadrosu var. Ama forvet şart tabi. Bitirici oyuncu eksikliği çok belirgin. Bakalım devam edecek mi bu oyunları.
Rodellega geliyormus adamlara siz alamadınız onlar aldı :A

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,588
Puanı
860
Şu Yusuf Yazıcıya kanı ısınamayan bir benim belkide. Takım olarak iyiydik. İlk yarıdan dersler alınmış. Ersun Yanal transferde kalitesini gösterdi. Bu hafta içi de forvet gelecek. Rodallega gelecek deniliyor ancak bakarsınız onun yerine başka biri veya onunla birlikte bir kişi daha gelebilir.

Yeni transferler çok iyi. Yıllar sonra belki de adam akıllı beklerimiz oldu. Zaten maç boyunca da kanatlardan gelemediler hep ortadan gelmeye çalıştılar.

Bize şu anda 10 numara ve yetişirse tecrübeli ön libero lazım. Ayrıca ben N'Doye'nin takımda kalmasını istiyorum. O adam forvet oynayamaz ancak forvet arkasında çok daha verimli olur.

Benim asıl korkum yine çok iyi başlayıp dış faktörlerden etkilenmesek...

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Trabzonspor, iyi ve gelecek için umut veren bir oyunla kazanmasını bildi maçı. Eğer bu oyunlarını devam ettirmeyi başarabilirlerse, ki Ersun Yanal bunu başarabilecek kalitede bir teknik direktör. Çok daha iyi noktalara geleceklerdir.

Yusuf Yazıcı konusuna gelirsek, gerçekten çok yetenekli bir futbolcu. Herkesin söylediği gibi kendine bakar, kendini geliştirir ve şımarmazsa çok daha iyi noktalara gelmesi hiç sürpriz olmaz.

Onun dışında yeni yapılan transferler Joao Pereira ve Mas çok başarılı bir oyun sergilediler. Kaliteli oyuncular.

Olcay Şahan'da gayet iyiydi. Kendi kanadından defansa top geçmesine izin vermedi. Takıma uyum sağlamış gibi gözüküyor.