Tom Hardy'li Taboo Ne Zaman Başlayacak?

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
sürgünüm yeni bir haber konusu açtı

taboo_fx-700x321.jpeg

Son olarak BBC'nin sevilen suç draması Peaky Blinders'ta izlediğimiz Tom Hardy'nin, hikayesini yazıp başrolünde yer aldığı Taboo'nun başlangıç tarihi nihayet belli oldu.

1800’lü yıllarda geçecek olan dizi, Afrika’dan döndükten sonra öldürülen babasının intikamını almaya çalışan James Keziah Delaney’in hikayesini anlatacak. Taboo’da Tom Hardy’nin yanı sıra Jonathan Pryce, Oona Chaplin, David Hayman ve Jefferson Hall gibi isimler de rol alıyor.

8 bölümlük mini dizi 10 Ocak 2017'de başlayacak. İşte tanıtım fragmanları:

Orijinal formatta oku

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
İlk hanerleri çıktıgında 1800'lerle birlikte sıkıcı gibi dursa da fragmanlar güzele benziyor.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
konusu arrowu andırmıyormu ayoll babası için intikam alıyor aksiyonlu bir dizi olucak sanırım :F
Fragmanda sandalı görünce aklına geldi kesin :F yoksa iki senelik beklediğim diziyi hiç arrowa benzetmemiştim:F ama fragmanda sandal sahnesini görunce bende de şimsek çaktı:F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Fragmanda sandalı görünce aklına geldi kesin :F yoksa iki senelik beklediğim diziyi hiç arrowa benzetmemiştim:F ama fragmanda sandal sahnesini görunce bende de şimsek çaktı:F
hahah ee kadınlar ufak detayları cımbızla çeker siz erkekelr gelişi güzel bakıyorsunuz :A

ilk bölüme bir göz atabilirim belki :F

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Utanmadan Tom Hardy'i diziye katmışlar. Senaryo, prodüksiyon kalitesi ve oyunculuk anlamında doyuran gayet sağlam bir iş bekliyorum.

İzlersiniz umarım? @destere @legolas9900 @MEnes
Haberim var beklemedeyim. Tom Hardy gibi bir oyuncu televizyon işlerine sardı korkmuyor değilim. Ama yine de ayıp olmasın diye diziyi izleyeceğim elbet. :)

jackass

Favori Üye
Reaksiyon puanı
62
Puanı
129
Haberim var beklemedeyim. Tom Hardy gibi bir oyuncu televizyon işlerine sardı korkmuyor değilim. Ama yine de ayıp olmasın diye diziyi izleyeceğim elbet. :)
Televizyon son yıllarda büyük atağa kalktı neredeyse sinemayla yarışır hale geldi bunda yayın kalitesinin neredeyse sinemanın yayın kalitesine yetişmesinin payı da var.Son yıllarda dizi sektöründe Tom Hardy'e gelene kadar daha çok büyük isimler görüyoruz.Yakında Leo'da TV'ye gelirse şaşırmayın.

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Televizyon son yıllarda büyük atağa kalktı neredeyse sinemayla yarışır hale geldi bunda yayın kalitesinin neredeyse sinemanın yayın kalitesine yetişmesinin payı da var.Son yıllarda dizi sektöründe Tom Hardy'e gelene kadar daha çok büyük isimler görüyoruz.Yakında Leo'da TV'ye gelirse şaşırmayın.
Kesinlikle öyle. Ama ne bileyim sinema yıldızlarını TV'de görmek, bölüm bölüm izlemek bazen iyi de yine de bi tedirgin ediyor insanı. Yani düşünsene Leo'nun ne işi var bir dizide der insan en azından ben derim. Sinema farklı bir tat sonuçta. :)

Ha yine de büyük masraflar ediliyor artık dizilere. Sezonu 100 milyon dolar ve üzeri olan diziler var Hbo sağolsun. Çekim kalitesi sinemayı aratmıyor dediğin gibi. Bakalım bu furyaya daha hangi oyuncular katılacak. Biraz garibime gitse de izleyeceğiz sonuçta o dizileri. Büyük oyuncular boşuna o dizileri seçmezler sonuçta. :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
İlginç bir konu. Farklı dönemleri izlemeyi seviyorum. Tom Hardy'de özellikle Revenant ve Locke'daki performanslari ile iyi intiba uyandıran biri. İzleyecek gibiyim.:)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
sürgünüm yeni bir haber konusu açtı

taboo_fx-700x321.jpeg

Son olarak BBC'nin sevilen suç draması Peaky Blinders'ta izlediğimiz Tom Hardy'nin, hikayesini yazıp başrolünde yer aldığı Taboo'nun başlangıç tarihi nihayet belli oldu.

1800’lü yıllarda geçecek olan dizi, Afrika’dan döndükten sonra öldürülen babasının intikamını almaya çalışan James Keziah Delaney’in hikayesini anlatacak. Taboo’da Tom Hardy’nin yanı sıra Jonathan Pryce, Oona Chaplin, David Hayman ve Jefferson Hall gibi isimler de rol alıyor.

8 bölümlük mini dizi 10 Ocak 2017'de başlayacak. İşte tanıtım fragmanları:

Orijinal formatta oku
piki blendırı izleyememiştim bu vatandaş yüzünden :) taboo danda buz gibi soğudum şimdi :)

30cdd9d6d34240c9050b457d2f62a4db.jpg

ooona chaplin fena saylmazmış ama bir bakalım ne çıkarsa bahtımıza :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
İlginç bir konu. Farklı dönemleri izlemeyi seviyorum. Tom Hardy'de özellikle Revenant ve Locke'daki performanslari ile iyi intiba uyandıran biri. İzleyecek gibiyim.:)

marco polo ya kadar yabancı dizilere uramaman lazımdı :)

Sinema filmlerinde izliyorsun da televizyonda niye izlemiyorsun? :)

hangi sinema filmi mad max i diyorsan orda bu vatandaşın varrlığından bile haberim yoktu çöl pakizeleri bana yetmişti :)

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
piki blendırı izleyememiştim bu vatandaş yüzünden :) taboo danda buz gibi soğudum şimdi :)

30cdd9d6d34240c9050b457d2f62a4db.jpg

ooona chaplin fena saylmazmış ama bir bakalım ne çıkarsa bahtımıza :)
Bahtına çıkan. :A

CcCPdN4XIAAci3O.jpg

@Forumdash @MEnes

marco polo ya kadar yabancı dizilere uramaman lazımdı :)

hangi sinema filmi mad max i diyorsan orda bu vatandaşın varrlığından bile haberim yoktu çöl pakizeleri bana yetmişti :)
The Revenant filmi de var ya. :) Legend filminde iki ana karakteri oynadı. London Road ve Child 44'ü saymıyorum bile.