Tom Hanks ve Emma Watson’lu The Circle'ın Fragmanı Yayınlandı!

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
sürgünüm yeni bir haber konusu açtı

Tom Hanks ve Emma Watson’lu The Circle'ın Fragmanı Yayınlandı!

emma-watson-tom-hanks-the-circle.jpg

Tom Hanks ve Emma Watson‘un başrolünde olduğu The Circle'ın ilk fragmanı yayınlandı.

Yönetmenliğini James Ponsoldt’un yaptığı film, teknoloji merkezinde çalışmaya başlayan bir kadının gün geçtikçe çevresindeki esrarengiz olaylara tanık olması ve bu olaylar çerçevesinde gelişen gerilim dolu hikayeye odaklanacak.

Filmin oyuncu kadrosunda John Boyega, Patton Oswalt, Karen Gillan ve Ellar Coltrane gibi isimler de yer alıyor.

Amerika'daki vizyon tarihi 28 Nisan 2017 olarak açıklanan filmin henüz Türkiye'deki vizyon tarihi bilinmiyor. İşte o fragman:

Orijinal formatta oku

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
İlgi çekici duruyor. James Ponsoldt iyi yönetmen senaryosu da güzelse başarılı bir iş çıkabilir. Emma Watson ve Tom Hanks'i aynı filmde görmek harika. Hanks'in sakallar falan da değişik olmuş, yakışmış. Bu imajıyla görmemiştim hiç çekimler sırasında ortalarda gözükmedi herhalde. :D

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Bir an Emma Stone olarak okudum, çok şükür değilmiş öyleyse gereksiz overrated olmayacağını şimdiden söyleyebiliriz filmin. Umarım bu sene Emma Stone'yi görmeyiz, artık bıktık be kardeşim. Tamam gözleri güzel de, o kadar. :) Wattson'u daha çok seviyorum, daha iyi bir oyuncu.

FaJi

Banlı
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195
Bir an Emma Stone olarak okudum, çok şükür değilmiş öyleyse gereksiz overrated olmayacağını şimdiden söyleyebiliriz filmin. Umarım bu sene Emma Stone'yi görmeyiz, artık bıktık be kardeşim. Tamam gözleri güzel de, o kadar. :) Wattson'u daha çok seviyorum, daha iyi bir oyuncu.
Şükür benim gibi düşünen birini buldum. :D