Tolga Sarıtaş'lı Asker Dizisinin Adı Netleşti!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Aserat yeni bir haber konusu açtı

Tolga Sarıtaş'lı Asker Dizisinin Adı Netleşti!

d2ac5431-f12b-4d3a-b1a0-78d46c71eec9.jpg

Star TV'nin iddialı asker dizisinin ismi sonunda netleşti.

Başrollerini Tolga Sarıtaş, Aybüke Pusat, Çağan Atakan Arslan ve Eren Vurdem'in paylaştığı; yapımcılığını Tims&B Yapım'ın, senaristliğini Ethem Özışık'ın, yönetmenliğini ise Yağız Alp Akaydın'ın üstlendiği iddialı yapım daha önce 'Özel Kuvvetler' ve 'Can Feda' kod adlarıyla gündeme gelmişti, ancak gelen son habere göre dizinin nihai ismi "Söz" olarak belirlendi.

Nişanlısının ölümü üzerine intikam planları yapmaya başlayan bir bordo berelinin hikayesini konu alacak olan Söz, önümüzdeki ay Star'da ekrana gelecek.

Kaynak: Ranini.tv

Öte yandan ilk kareler de yayınlandı:
C6Ub-yfWMAA_tj_.jpg

C6USb4GWQAAl0jv.jpg

Orijinal formatta oku

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Ethem Özışık'tan yine Poyraz Karayel gibi bir hikaye gelmesini isterdim, milliyetçi duygulara oynayan bir iş değil. Ama o ne yapar ne eder, bir şekilde işi ilgi çekici bir hale getirir. Gerçi yine de izleyeceğimi sanmıyorum, zaten bu türü sevsem Dağ'ı izleyen 3.5 milyon kişiden biri olurdum. Kadro da çok göz alıcı değil, Tolga Sarıtaş'ın geri planda büyük işler başaran bir oyuncudan fanların favorisi konumuna geçmesine de alışmış sayılmam.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,599
Puanı
860
Bu diziden olmaz bence ya. Kadro sağlam değil. Bir tek senarist güven veriyor ama o ne kadar iyi yazarsa yazsın oynayanlar kötü olduğu sürece hiç bir şey değişmeyecek. Ayrıca baby face bordo bereli mi olur ya?

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,619
Puanı
1,061
Savaşçı da, Isimsizler de bu dizi de bana pek ilgi çekici gelmiyor. Dağ'ın başka bir havası vardı aynı tarzı yakalayacaklarını sanmıyorum.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,093
Puanı
1,060
Tolgaya kıyafet çok yakışmışş yaa ismide çok güzel olmuş bence Söz iyimiş ya

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,679
Puanı
1,061
İsimsizler Kanal D'de, Savaşçı Fox'da, bu da Star TV'de asker dizileri Dağ 2 filmi tutunca gündeme geldi ama yine bir şey her zamanki gibi abartılıyor ülkemizde tamam yapılması güzel bunların ama hepsi aynı dönemde olması enteresan. Yine 3'de 2 si tutmaz ama bakalım hangisi tutmayacak.