NBC This Is Us 1. Sezon Yorumları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Tek tek yorum yapamadım ama 11. bölümü izledim en son. Dizi çok iyi gidiyor. Neredeyse her bölüm 9 puanlık, arada 8 puanlık çıkıyor tek tük.

13 Reasons Why ile birlikte yılın en sağlam dramaları görünümünde. Her şey çok dozunda, çok iyi işlenmiş. Umarım Emmy'de The Crown'ı yener. :)

MelankoliK

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,201
Puanı
411
sadece mandy moore (rebecca ) bile tek başına izleme sebebidir:) büyük bir yanlıştan geçte olsa dönmen harika olmuş:)

bundan sonraki bölümlerin akıbeti ne durumda @MelankoliK :)

sen izledinmi peki bir ara görünür gibi oldun sonra @xemrexxx topacıyla bizi başbaşa bıraktın :)

@Forumdash bu diziyi pas geçme sakın ben bitirdim sezonu muhteşemdi sende bir dene bence :)
Dizi güzel ilerliyor. Daha 8.bölümdeyim @destere :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Diziyi bitirdim:X

S01- B01-18
İlk bölümde dediklerimin Tık Tık

Milo Ventimiglio'nun bir çok dizisini izledim hiç birinde de kendisinden haz etmezdim hep @xemrexxx 'ye de derdim Heroes izlediği için :F ama bu rol öyle güzel olmuş ki adamın üstüne cuk oturmuş. Jack kesinlikle harika bi karakter olarak yazılmış. Karısını oynayan Mandy Moonre da harika olmuş. Yılın çifti olur. Keşke emmyde böyle kategori olsa :A

Cocuklardan Kevin kesinlikle favorim 3.evlatlık alınmasıyla ortanca cocuk olmanın vermiş oldugu görünmezlik:F (neden oldugunu anlaşilmiştir:F )

Randall'ın büyüklüğü olmamiş. Isınamadım adama ama çocuklugunu oynayan velet cok tatlı bişey:X Ve adamdan daha iyi oynuyor.

Dombili Katy'de harika ama zayıflama konusuna tam bi odaklansa keşke. Bi yere oturdugunda kalktıgında cidden dikkatimi dağitiyor:F (edit:N'alakaysa niye böyle bişey dedim anlamadım)

Sanırım kadroda gerçek yaşlı yok. En büyüğü 40 yaşındadır filan? Makyajla yaşlandırmada Jack'in kanası çok kötü ama Randall'ın babası başarılı olmuş :X

Senaryo genel olarak oha filan olan cinsten değil ama izlediğinizde sıkmıyor. Yeni sezona başlamıcam yine biriktirip izlicem.

Birde son bölümlerde Katy şarkı söyleyince bu dizinin türk versiyonu olmalı dedim :X Katy'i Beren oynasın hatta:A Jack'i de Engin Akyürek. Zaar bıyık bırakmiş şu aralar filan :F

Genel olarak 7,5'tan 8'e çekebileceğşm bi dizi. İzlemeyen varsa eğer izlesin @Çiğdem- @sokak sanati @yiğitt @mrt-06 ve diğer herkes...

7,5~8/10

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Gelince görürsün o zaman. :)
gelince görürsün demişsin ve aradan bir yıl geçmiş :)

@Çiğdem- bunun ikinc sezon başlığı nerde?

Diziyi bitirdim:X

S01- B01-18
İlk bölümde dediklerimin Tık Tık

Milo Ventimiglio'nun bir çok dizisini izledim hiç birinde de kendisinden haz etmezdim hep @xemrexxx 'ye de derdim Heroes izlediği için :F ama bu rol öyle güzel olmuş ki adamın üstüne cuk oturmuş. Jack kesinlikle harika bi karakter olarak yazılmış. Karısını oynayan Mandy Moonre da harika olmuş. Yılın çifti olur. Keşke emmyde böyle kategori olsa :A

Cocuklardan Kevin kesinlikle favorim 3.evlatlık alınmasıyla ortanca cocuk olmanın vermiş oldugu görünmezlik:F (neden oldugunu anlaşilmiştir:F )

Randall'ın büyüklüğü olmamiş. Isınamadım adama ama çocuklugunu oynayan velet cok tatlı bişey:X Ve adamdan daha iyi oynuyor.

Dombili Katy'de harika ama zayıflama konusuna tam bi odaklansa keşke. Bi yere oturdugunda kalktıgında cidden dikkatimi dağitiyor:F (edit:N'alakaysa niye böyle bişey dedim anlamadım)

Sanırım kadroda gerçek yaşlı yok. En büyüğü 40 yaşındadır filan? Makyajla yaşlandırmada Jack'in kanası çok kötü ama Randall'ın babası başarılı olmuş :X

Senaryo genel olarak oha filan olan cinsten değil ama izlediğinizde sıkmıyor. Yeni sezona başlamıcam yine biriktirip izlicem.

Birde son bölümlerde Katy şarkı söyleyince bu dizinin türk versiyonu olmalı dedim :X Katy'i Beren oynasın hatta:A Jack'i de Engin Akyürek. Zaar bıyık bırakmiş şu aralar filan :F

Genel olarak 7,5'tan 8'e çekebileceğşm bi dizi. İzlemeyen varsa eğer izlesin @Çiğdem- @sokak sanati @yiğitt @mrt-06 ve diğer herkes...

7,5~8/10
ben tüm karakterleri sevdim randall ın büyüklüğüde iyidir
rebecca herzamanki gibi klas hepsinden öncelikli benim açımdan jack yine renkli bir karakter kevın yine öyle dombili kathy dizinin geniş rengi :)
hiç kötü karakter yok :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

rebecca herzamanki gibi klas hepsinden öncelikli benim açımdan jack yine renkli bir karakter kevın yine öyle dombili kathy dizinin geniş rengi :)
Yok zenci adamı beğenmiyorum ben :X

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,456
Puanı
1,061
Yok zenci adamı beğenmiyorum ben :X

Dizi güzel ilerliyor. Daha 8.bölümdeyim @destere :)
Tek tek yorum yapamadım ama 11. bölümü izledim en son. Dizi çok iyi gidiyor. Neredeyse her bölüm 9 puanlık, arada 8 puanlık çıkıyor tek tük.

13 Reasons Why ile birlikte yılın en sağlam dramaları görünümünde. Her şey çok dozunda, çok iyi işlenmiş. Umarım Emmy'de The Crown'ı yener. :)
Gelince görürsün o zaman. :)
haftaya 2.sezon finali varmış duygulandım kate evleniyor :T :T :T

şu güzelliğe bakar mısınız resmen Allah @Çiğdem- @Dosi @vadikızı ndan almış kateciğşme vermiş güzelliği:bhr: @Ahmed @eskici @MasacRE- @gözlemci @Thequeer @kerem @xBUGRAx @Aserat
this-is-us-kate-wedding-dress-chrissy-metz-kevin-justin-hartley--20028288.jpeg
this-is-us-kate-wedding-kevin-randall-chrissy-metz-sterling-k-br-20028287-1280x0.jpeg

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,074
Puanı
1,060

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,456
Puanı
1,061