NBC This Is Us 1. Sezon Yorumları

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1x1
İlk bölümü izledim. Çok güzel olmuş, bölümün sonunu da çok tatlı bağlamışlar.:clapping:
Sonunda hastaneden 3 bebekle çıktılar,sevindim.:lol:
Kısaca dizinin ilk bölümü çok hoşuma gitti. @destere adamsın:clapping:İnşallah böyle güzel devam eder dizi.

Puanım 8/10

yok yok sözümde durdum başladım :lol:
ortalara doğru durgun geçen birkaç bölümü var ama karakterleri seversen hiç sorun olmuyor rahatlıkla sonuna kadar gideceğin dizilerden :) ben rebecca yı çok sevdim

MelankoliK

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,201
Puanı
411
ortalara doğru durgun geçen birkaç bölümü var ama karakterleri seversen hiç sorun olmuyor rahatlıkla sonuna kadar gideceğin dizilerden :) ben rebecca yı çok sevdim
Güzel güzel Rebecca tombik kız mı? Onu diyorsan ben de sevdim :lol:

1x2
Dizi güzel ilerliyor. Bir ara oyuncu çocuğun şişman ablasının dansına bakarak, onu da dizilerine dahil etmelerini bekledim:A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Güzel güzel Rebecca tombik kız mı? Onu diyorsan ben de sevdim :lol:

1x2
Dizi güzel ilerliyor. Bir ara oyuncu çocuğun şişman ablasının dansına bakarak, onu da dizilerine dahil etmelerini bekledim:A
This-Is-Us-Rebecca-Jack1.jpg

bu güzel şeyden bahsediyorum :)

MelankoliK

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,201
Puanı
411
This-Is-Us-Rebecca-Jack1.jpg

bu güzel şeyden bahsediyorum :)
Gerçekten çok tatlı kendisi :hearteyes: Tombik kızı da sevimli ama :))

1x3 , 1x4
Dizi çok güzel ilerliyor. Sıcak bir aile dizisi. Bu diziyi çok beğendim ben. Oyuncuları da rolünün hakkını veriyor. Sağ ol @destere iyi ki önermişsin bu diziyi :ok:
İtfaiye kapısına bırakılan adam, iyi kalpli biri hemen affetti babasını. Bu arada @destere adam sevişme hayalleri kuruyordu. Karısı hamileymiş hevesi kursağında kaldı. Sevinemedi garibim :lol:

Son düzenleme:

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1x1

Umutlu olduğum dizilerdendi, özellikle IMDb puanı da 9.0'a çıkınca beklentim tavan yaptı ama hiç sevemedim.

Beklediğim samimiyeti bulamadım, bulanlar olacaktır tabii. Çoğu network dizisinden kaliteli en azından. :)

5+ /10
Allah beni kahretmesin. Nasıl bir modda izlediysem saçmalamışım resmen. :)

Yeniden şans vermeye karar verdim ve iyi ki yapmışım. Çok iyi bir başlangıçtı. Tüm hikayeler ilgi çekici, duygusal ve replik kalitesi çok yüksek dizinin. Tam seveceğim tarzda bir dizi, nasıl sevmemişim daha önce hayret. :)

8/10

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,566
Puanı
1,061

Yeniden şans vermeye karar verdim ve iyi ki yapmışım. Çok iyi bir başlangıçtı. Tüm hikayeler ilgi çekici, duygusal ve replik kalitesi çok yüksek dizinin. Tam seveceğim tarzda bir dizi, nasıl sevmemişim daha önce hayret. :)

8/10
@Çiğdem- den sonra ozan da imana geldi :A @mrt-06

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461
Zamanım vardı, ben de forumda görünce bir deneyim dedim. :D

1x1

Şunu söylemek istiyorum sadece, mükemmeldi.

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1x3 1x4 1x5

Çok iyi gidiyor dizi. Bu arada ilk bölüme verdiğim puanı da 9'a yükselttim. İlerledikçe o bölümün ne kadar başarılı olduğu daha iyi anlaşıldı.

Flashbacklar ve yeni sahneler arası uyum harika. Gerçekten ender bulunan tarzda, çok kaliteli bir diziyle karşı karşıyayız. :)

8/10 9/10 9/10

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

8/10
sadece mandy moore (rebecca ) bile tek başına izleme sebebidir:) büyük bir yanlıştan geçte olsa dönmen harika olmuş:)

Gerçekten çok tatlı kendisi :hearteyes: Tombik kızı da sevimli ama :))

1x3 , 1x4
Dizi çok güzel ilerliyor. Sıcak bir aile dizisi. Bu diziyi çok beğendim ben. Oyuncuları da rolünün hakkını veriyor. Sağ ol @destere iyi ki önermişsin bu diziyi :ok:
İtfaiye kapısına bırakılan adam, iyi kalpli biri hemen affetti babasını. Bu arada @destere adam sevişme hayalleri kuruyordu. Karısı hamileymiş hevesi kursağında kaldı. Sevinemedi garibim :lol:
bundan sonraki bölümlerin akıbeti ne durumda @MelankoliK :)

Orucun insan zihnini açtığı doğruymuş demek ki. :A @OzaN
sen izledinmi peki bir ara görünür gibi oldun sonra @xemrexxx topacıyla bizi başbaşa bıraktın :)

@Forumdash bu diziyi pas geçme sakın ben bitirdim sezonu muhteşemdi sende bir dene bence :)

Son düzenleme:

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
sadece mandy moore (rebecca ) bile tek başına izleme sebebidir:) büyük bir yanlıştan geçte olsa dönmen harika olmuş:)

sen izledinmi peki bir ara görünür gibi oldun sonra @xemrexxx topacıyla bizi başbaşa bıraktın :)

@Forumdash bu diziyi pas geçme sakın ben bitirdim sezonu muhteşemdi sende bir dene bence :)
Diziyi ilk keşfedenlerdenim:X yaza ertelemiştim haziran girince günlük 1-2 doz alacağım dizilerden:X

Görmediysen eğer bu da yorumum https://fav10.net/forum/threads/this-is-us-1-sezon-yorumları.261408/#post-2851136

@OzaN ilk yorumu yaparken hiç mi insaf etmedin:(:F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061

İzlemedim elticim kısmetse Temmuz'a. :)