NBC This Is Us 1. Sezon Yorumları

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1x15 . Bölüm

harikaydı ya iki haftalık aradan sonra rebecca ve çocuklarıyla tekrar karşılaşmak ilaç gibi geldi :) dizinin aileyi ön planda tutan mesajını takdir ediyorum :)
kevın tiyatro saheneleme stresindeydi ... randall ise hem biyolojik babasının fenalaşması hem çocukları hemde işi arasında bunalıma girince kendini kaybetti bu şartlarda kevın ın sahnesini bırakıp onun yardımına koşması harikaydı ..
kate in kampı terkedip nişanlısına geri dönüşüde iyi oldu
geçmişteki jack - rebecca sahnelerinde , jack in kıskançlık krizine şahit olduk ama adam haklı rebecca yı kıskanmayan koca kesin doptur:)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1x16. Bölüm

biyolojik baba william ın oğlu randall la geçmişe yolculuğunu kapsayan güzel bir bölümdü ,
randall la ihtiyar will in jack in küllerinin savrulduğu ağacı ziyaret edişleri , yoldaki sohbetleri, william ın eski yaşadıkları evde tuğla arasında oyuncaklarını buluşu ve will in kuzeniyle karşılaştığı sahneler güzel sahnelerdi.. william ın ölüm sahnesi duygu yüklü sahnelerdendi..

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,466
Puanı
1,061
1x16. Bölüm

biyolojik baba william ın oğlu randall la geçmişe yolculuğunu kapsayan güzel bir bölümdü ,
randall la ihtiyar will in jack in küllerinin savrulduğu ağacı ziyaret edişleri , yoldaki sohbetleri, william ın eski yaşadıkları evde tuğla arasında oyuncaklarını buluşu ve will in kuzeniyle karşılaştığı sahneler güzel sahnelerdi.. william ın ölüm sahnesi duygu yüklü sahnelerdendi..
izleyicileri ağlattıkları için özür diliyiler bak ne kadan sempatikler sonda da dalga geçiyorlar:bhr: @Çiğdem- @mrt-06 @Aserat

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1x17. Bölüm

her bölüm çok büyük aksiyonlar olmamasına rağmen nerdeyse her bölümden aynı tadı alıyorum yine güzel bir bölüm tükettim :)
ihtiyar will in cenazesi torunların planladığı şekilde hem eğlenceli hemde duygusal sahneler eşliğinde gerçekleştirildi .
randall ın armut hediyesinden sonra patlayıp istifa etmesi harikaydı ,
kevın la sophianın aralarının düzelmesi ve kevın ın başarılı sahne performansından sonra film teklifi alması kevın cephesinde işlerin tıkırında gittiğini gösteriyor bakalım ne kadar devam edecek bu mutluluk ?:)
rebecca nın randall a neden biyolojik babası will den bahsetmediğini anlatmaya çalıştığı sahne, ve beth in will in ardında konuşma yaptıkları sahne yine harikaydı
son olarak jack in kate yüzünden öldüğünüde öğrenmiş olduk aslında sebep kate sayılmaz jack son anda rebecca yı kurda kuşa yem edemeyeceğini anlayıp sarhoş bir şekilde yola çıkmasaydı kaza olmayacaktı :) kate in annesiyle babasını barıştırma isteği aslında jack için bahane olmuş sanırım.. yoksa jack her türlü o yola çıkacaktı nasıl olsa :)
rebecca başkasına kaptırılırmı ya akıl var mantık var :))

izleyicileri ağlattıkları için özür diliyiler bak ne kadan sempatikler sonda da dalga geçiyorlar:bhr: @Çiğdem- @mrt-06 @Aserat

la son bölümü izle sende ağla :))

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,466
Puanı
1,061
1x17. Bölüm

her bölüm çok büyük aksiyonlar olmamasına rağmen nerdeyse her bölümden aynı tadı alıyorum yine güzel bir bölüm tükettim :)
ihtiyar will in cenazesi torunların planladığı şekilde hem eğlenceli hemde duygusal sahneler eşliğinde gerçekleştirildi .
randall ın armut hediyesinden sonra patlayıp istifa etmesi harikaydı ,
kevın la sophianın aralarının düzelmesi ve kevın ın başarılı sahne performansından sonra film teklifi alması kevın cephesinde işlerin tıkırında gittiğini gösteriyor bakalım ne kadar devam edecek bu mutluluk ?:)
rebecca nın randall a neden biyolojik babası will den bahsetmediğini anlatmaya çalıştığı sahne, ve beth in will in ardında konuşma yaptıkları sahne yine harikaydı
son olarak jack in kate yüzünden öldüğünüde öğrenmiş olduk aslında sebep kate sayılmaz jack son anda rebecca yı kurda kuşa yem edemeyeceğini anlayıp sarhoş bir şekilde yola çıkmasaydı kaza olmayacaktı :) kate in annesiyle babasını barıştırma isteği aslında jack için bahane olmuş sanırım.. yoksa jack her türlü o yola çıkacaktı nasıl olsa :)
rebecca başkasına kaptırılırmı ya akıl var mantık var :))

la son bölümü izle sende ağla :))
la şimdi bırak @Çiğdem- le oynaşmayı sezon finali gelmiş koş izle bak geç kalırsan kate @Doğu yu yiyecekmiş :A @mrt-06
maxresdefault.jpg

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
2. ve 3. sezon onayını aldı dizi 54 bölümü garanti yeterli zati o kadarı sonra bozar falan efsaneyken bitsin:A
geçen bölümki tahminim yanlışmış sanırım :) yeni bölümün ilk 15 dakikasını izledim ve jack araba kazasından ölmedi :)
nasıl ölecekki acaba ?
neyse ben devam edeyim :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1x18. Bölüm
Sezon Finali

sadece rebecca ve jack ile geçen muhteşem bir bölümdü, harika bir sezon finali ..
rebecca ile jack tanışması tamamen bir tesadüfmüş şans işte jack in yüzüne gülmüş , bize denk gelmez? ben şimdi hırsızlığa gitsem kesin karşıma şirret bişey çıkar :))
ikilinin kavğalarıda şahaneydi son sahnede jack in rebecca için söylediği sözlerde şahaneydi tek kelimeyle mükemmeldi ..

la @xemrexxx bu bölümdede jack ölmedi:) acaba önümüzdeki sezonu düşünüp jack i diziden ne kadar geç çıkarırsak o kadar iyidir anlayışımı hakim oldu yönetene ve senariste :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
la şimdi bırak @Çiğdem- le oynaşmayı sezon finali gelmiş koş izle bak geç kalırsan kate @Doğu yu yiyecekmiş :A @mrt-06
maxresdefault.jpg
birazdan izlerim:) yalnız sezon finali nedir ya? bitmesi kötü olmuş 60 bölüm olsa keşke :)
HHAHA tövbe tövbe @pompy @mrt-06 ve sen sözleşmiş gibi aynı anda lafımızı böldünüz ayol destere den herkes birşey istemeye basladı yabancı dizi izleyecektin şarkıya oy vericektin senaryoma bakıcaktın diye :A :A :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
HHAHA tövbe tövbe @pompy @mrt-06 ve sen sözleşmiş gibi aynı anda lafımızı böldünüz ayol destere den herkes birşey istemeye basladı yabancı dizi izleyecektin şarkıya oy vericektin senaryoma bakıcaktın diye :A :A :A
zaten hiçbirine dönüş yapmadım:) o yüzden ben rahatım nereye çağırırlarsa çağırsınlar :)

MelankoliK

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,201
Puanı
411
bugün 15. ve 16 . bölümü aradan çıkarayım :) oscar bitti artık fazla geç kalmam :) pll nin yeni bölümleri ne zaman gelirse haber vermeyi unutma :)

sanırım alison u sessiz takip ediyorsun hanı yorumların nerde the affair in her sezonu için ayrı yorum konusu açılmıştı oralara arada bir uğra istersen :)
Görmemiştim yorum sayfasını, halen izlemeye devam ediyorum. Bundan sonra oraya yaparım :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Bu kadar üzerinde durduğuna göre iyidir :) İndirmeye başlıyorum :thumbsup:
muhteşem bir karar umarım beğenirsin ben kaliteli dramları izlemeyi seviyorum ama tabi herkese göre değil dizi bu arada six feet under ı izlediysen birbirlerine benzer konuya sahipler :)

MelankoliK

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,201
Puanı
411
muhteşem bir karar umarım beğenirsin ben kaliteli dramları izlemeyi seviyorum ama tabi herkese göre değil dizi bu arada six feet under ı izlediysen birbirlerine benzer konuya sahipler :)
Yok izlemedim onu :) İndirdim ama yoğunluktan bakamadım dizilere, hafta sonuna izlerim inşallah:)

MelankoliK

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,201
Puanı
411
1x1
İlk bölümü izledim. Çok güzel olmuş, bölümün sonunu da çok tatlı bağlamışlar.:clapping:
Sonunda hastaneden 3 bebekle çıktılar,sevindim.:lol:
Kısaca dizinin ilk bölümü çok hoşuma gitti. @destere adamsın:clapping:İnşallah böyle güzel devam eder dizi.

Puanım 8/10

bu listeleme işi bana @Harunnn60 un listelerini hatırlattı nedense ? umarım sonu o şeklde bitmez :)
yok yok sözümde durdum başladım :lol: